576 Shares 6303 views

Film „Krew i pot”: aktorzy, Ulubione

Film „Krew i pot”, w którym aktorzy pełnił rolę kulturystów, nakręcony amerykańską załogę i należy do gatunku komedii. W centrum opowieści są dwaj zawodnicy, którzy są gotowi zrobić wszystko dla innej dawki sterydów anabolicznych. Obsada w filmie "krwi i potu" aktora Dueyn Dzhonson ( "The Rock") i Mark Wahlberg (gwiazda filmu "Ted"). Został on skierowany przez Mile Bay, który zyskał popularność na całym świecie ze względu na kierowanie „Transformers”.


ciekawostki

Projekt jest kierowany przez Michaela Baya, według szacunków analityków, to był co najmniej dochodowych zdjęcia od kręcenia pierwszego filmu w historii karierze reżysera. To nie jest do końca jasne, dlaczego obraz nie stał się popularny – dużo wysiłku włożono w niego. Według scenariusza, aktorzy z „krwi i potu”, anaboliki, które zastępują kultury fizycznej, sportu wolą innych technik chemii.

Maykl bej poddaje się ciągłej krytykę ze słuchaczy powodu nadużywania efektów wizualnych. W tym filmie, reżyser zdecydował się odejść od swoich własnych standardów, ale przynajmniej sceneria została umieszczona w ramce. Filmowania to ma miejsce w naturalnych warunkach minimalnego oświetlenia.

Aktorzy z „krwi i potu” Wahlberg M. i D. Johnson porzucił ustalona kwota opłat i rozpocząć fotografowanie na umowie w sprawie odsetek obrazu kasie. To umożliwiło sprawną dystrybucję budżetu.

Uolberg Mark

Mark Wahlberg – amerykański aktor z „krwi i potu”, scenarzysta i producent. Urodzony w 1971 roku w czerwcu kierowcy dostawy i rodziny pielęgniarki. Oprócz marki rodzice wychowali ośmioro dzieci.

Od dzieciństwa, nie planują połączyć moje życie z aktorstvom. Studiował w Boston School, ale odpadła, gdy miał zaledwie czternaście lat.

Nie zawsze się dogadać z prawem – oskarżony o walkach, sprzedając narkotyki i rabując aptece.

Zaczął karierę muzyczną, nagrał solowy album, i stał się jednym z białej karnacji raperów.

Debiut w dziedzinie modelowania nastąpił w 1992 roku, wraz z Keyt Moss w bieliźnie reklamowej.

Po zaczął działających w filmach komediowych i filmów akcji i dramaty.

Trzykrotnie nominowany do Oscara „”.

Wystąpiła w filmach „Krew za krew”, „Gniew oceanu”, „Infiltracja”, „Maks Peyn”, „Nostalgia anioła” i „Date Night”.

Dueyn Dzhonson

Aktor z „krwi i potu” urodziła się w maju 1972 roku w małym miasteczku Heuorde w Kalifornii, USA. Ojciec – ciemnoskóry zawodnik-zapaśnik „Soulmen” matka – promotor. Głowa rodziny przeniosła się wraz z rodziną z powodu stałej konkurencji, więc trochę Dwayne badane w różnych szkołach Honolulu, Pensylwania, Zelandii.

W liceum, zainteresował się sportem, a często udał się do treningu piłki nożnej, lekkoatletyki zamiast lekcji. Po otrzymaniu maturę, wstąpił na Uniwersytet w Miami, i mieszkał na stypendia otrzymują, a prawie pokryte wszystkie koszty.

W 1995 roku otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie kryminologii, a następnie został ranny i zakończył karierę piłkarską.

Służył w zapasach pod różnymi pseudonimami: Rocky Maive, Scala.

debiut nastąpił w 2001 roku – Johnson zagrał w filmie „Mumia powraca”, a następnie po pracy w filmach „Król Skorpion”, „The Game Plan” i „Race to Witch Mountain”. Zagrał w sequelu filmu „Szybcy i wściekli”.

Aktor jest żonaty i ma córkę.

Maykl Bey

Maykl Bey – reżyser, producent i scenarzysta. Jego kariera rozpoczęła się od pracy jako asystent reżysera w filmie „Poszukiwacze zaginionej Arki”. Zatem Bay wspierana przez George'a Lucasa.

Studia ukończył w 1986 roku na Uniwersytecie, otrzymał dyplom w języku angielskim i Filmu.

Po ukończeniu szkoły absolwent reklamówki fotografowania za pomocą prostego skryptu, a następnie zainspirowany swoją pracę marketingową, „Coca-Cola” i stworzył film stan społeczny o firmie „Czerwonego Krzyża”, wielokrotnie nagradzany „Clio”.

W filmie „krew i pot” w scenie wystąpił Wladimir Kliczko, a to również zasługa reżysera – słynny bokser jest jego długoletnia przyjaciółka i łatwo zgodził się na filmowanie w tym filmie.