659 Shares 7428 views

Podmore pszczoły: Zabarwienie i innych użytecznych produktów

Podczas czyszczenia ule są czyste martwe owady – to pszczoły Podmore, z których nalewka jest uważany za skuteczny środek leczniczy. W zależności od pory roku to jest podzielone na wiosnę i latem i zimą rzeczy. Wszystkie użytecznego owadów pszczoły Podmore zrobić. Nalewka pochłania takie substancje:

– tłuszczu, przekraczając wartość analogowych ryb;

– chityny zawarte w organizmie;

– cenne składniki miód, mleczko pszczele, pyłek kwiatowy, propolis, wosk pszczeli;

– jadu pszczoły i błonnik.

Co zawiera pszczoły Podmore, z których nalewka zyskuje popularność w medycynie ludowej i tradycyjnej każdego roku? W korpusie owadzich, minerały, enzymy, aminokwasy, witaminy, pierwiastki hormonów podobne. Owady chityny pokrywa zawiera heparynę, oraz ich pochodne są silnymi substancjami biologicznie czynnymi. Również ze względu na truciznę użyteczne pszczół Podmore. Nalewka z nim dostaje dużo składników leczniczych. Nie zapaść się pod wpływem wysokiej temperatury oraz korozyjne środowisko przewodu żołądkowo-jelitowego. W związku z tym, białka w jadzie pszczelim i przenikają do krwi w postaci aktywnych oligopeptydów.

Tłuszcz owadów składa się z dwóch grup elementów. Po pierwsze – jest to sterole roślinne sterole bez linii cholesterolu. Po drugie – wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Materiał ten jest surowcem pszczół syntezy w organizmie człowieka silne regulatory różnych funkcji w organizmie (eikozanoidami). Błonnik zawarty w ciele owady, są doskonałymi sorbenty, które przyczyniają się do uwolnienia organizmu człowieka od toksyn i egzogennym ednogennyh. Pomagają usunąć nadmiar wyrobów zaburzony metabolizm cholesterolu, kwas moczowy, uszkodzone lub komórki martwe, sole metali ciężkich, radionuklidów, herbicydy, pestycydy, alkoholu, leków.

Spośród produktów leczniczych w owadzich, stosowanych głównie bulionu, mazidło, proszek, nalewki pszczeli Podmore. Zastosowanie konkretnego leku dobiera się w zależności od leczonej choroby. Ogólnie można powiedzieć, że ma od Podmore leki przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe działanie toksyczne. Regulują one serce, przewód żołądkowo-jelitowej, stymuluje przemianę materii, a zatem bardzo użyteczny dla układu hormonalnego. Ponadto, leki mają moczu i choleretic, immunomodulacyjne regeneracji, przeciwdrgawkowe, przeciwnowotworowe, gonadotropinę, działania protivoskleroticheskoe. Spowalniają proces starzenia ustabilizować ciśnienie krwi, poprawiają odżywianie tkanek.

Jak widać z powyższego, bardzo szerokie działanie lecznicze ma pszczół Podmore. Nalewka – pisemnej opinii na temat często – jest skuteczna dla stabilizacji ciśnienia tętniczego w chorobach nerek, układu krążenia, żylaki. Jest on stosowany w rozmaitych postaciach, zmęczenie, otyłość, zaburzenia seksualne (impotencja oziębłości i), w celu zwiększenia odporności, zapobiegania demencji. Nalewkę również stosowane w chorobach neurologicznych i endokrynologicznych, chorób naczyń mózgowych.