153 Shares 9155 views

Jak pozbyć się włosów na nogach, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji

Owłosione nogi jak kobiety, prawdopodobnie, albo obojętny na wygląd ludzi lub specjalnego rodzaju fetyszystów. Zdecydowana większość kobiet wolą mieć idealnie gładką skórę, a przyjemny patrzeć na mężczyzn jedwabiste nóg. Dlatego też, panie ciągle zastanawia się pytanie, w jaki sposób pozbyć się włosów na nogach zawsze. A dzisiaj istnieje wiele różnych procedur, za pomocą którego nienawidził roślinność stopniowo znika na ciele. Niestety, jeszcze wynalezione oznacza to, że po pierwsze zastosowanie spowoduje, że włosy nie będą rosły. Nawet najdroższe procedury, takie jak elektryczność czy depilacji wymaga kilku sesji. Nie każda kobieta może sobie na to pozwolić, więc trzeba cierpieć metod bardziej dostępne. Ale po nich jest często inny problem – wrastające włosy. Są one utworzone przez ich golenie, albo po zastosowaniu elektrodepilyatora. Te poszczególne włosy po prostu nie są w stanie „przebić się” na zewnątrz, tak wkręcić z powrotem, zaczęła rosnąć w mieszku powrotem. Dlatego też konieczne jest wykrycie i podjęcie działań w czasie, aby usunąć, lub mogą nawet stać się zarazić.

Jak pozbyć się z wrastających włosów na nogach? Najbardziej optymalna metoda – pierwotnie nie były tolerowane. „Pod prąd” Ostatecznie, golenia, oraz inne depilacji (wosk, elektrodepilyatsiya, etc.) są produkowane. Tak więc, zmiany kąta wzrostu włosów, a to prowadzi do ich wrastania. Ale to można zapobiec, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka prostych wskazówek. Przed pozbyć się włosów na nogach, trzeba pre-parowe skórę. Dlatego, 5-10 minut zaleca się moczyć w wannie z ciepłą wodą, do którego można dodać naparu z rumianku. Następnie należy usunąć martwe warstwy skóry. Odbywa się to za pomocą różnych zarośla, sklep lub wykonane własną rękę. Po takim „czystek” nie martw się o tym, jak pozbyć się włosów na nogach, bez przykrych konsekwencji. Teraz można łatwo golą prodepilirovat lub w jakikolwiek inny sposób.

Zauważ, że jeśli używasz żyletkę na niej nie powinno być stępione. Ponadto, nie trzeba mnożyć w celu uniknięcia wszelkiego rodzaju bodźce do prowadzenia maszyny w tym samym miejscu. Po goleniu nóg mogą być smarowane olejem balsam lub dziecko. Jeśli myślisz o tym, jak pozbyć się włosów na nogach z pomocą elektrodepilyatora aby uniknąć podrażnień, to tutaj jest trochę rada: zdjąć je do ich wzrostu, a nie przeciwko nim. Tak, jest to niewygodne, ale wrastanie można uniknąć, chociaż procedura jest nieco opóźnione. Z biegiem czasu, można się przyzwyczaić i zrobić to szybciej. Po woskowanie skórę lepiej nie do pary i bez podlewania. Mogą być smarowane albo ze specjalnym kremem lub użyć proszku dla niemowląt. skórze kilka dni po zabiegu jest konieczne poskrabit ponownie i nadal to robić codziennie przez co najmniej tydzień lub dwa. Rano i wieczorem krem do smarowania stóp.

Jeśli chodzi o pytanie, są także „jak pozbyć się niechcianych włosów na twarzy,” sytuacja jest prawie taka sama jak w przypadku woskowania nóg albo czasowego lub elektrolizy, dając bardziej trwały efekt. Najtańszy sposób – ciągnie włosków pęsetą, ale to trochę bolesne (ale nie mocniej niż zaciskające brwi). kremy do depilacji są uważane za najbardziej nieskuteczne opcja jak pozbyć się włosów na nogach, twarzy i innych części ciała. Mogą one powodować podrażnienia lub alergii, nie dają stabilny wynik może wywołać wzrost jeszcze bardziej sztywne i ciemne włosy.