350 Shares 8451 views

Lek „Tsinokap”: opinie, kompozycja, opisy i instrukcje użytkowania

„Tsinokap” – typ leków dermatoprotektornogo, który ma działanie przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Oznacza to charakteryzuje się wysoką wydajnością i bardziej rozsądnych kosztach w porównaniu z innymi podobnymi lekami.

farmakologia

Przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne – podstawowe funkcje, które posiada „Tsinokap”. Instrukcję obsługi, cenę i opinii z zakresu leku jest zasadniczo podobna do działania narzędzi takich jak „Skip-cap”.

Działanie tego środka ma na bakterie Gram-typu. Ponadto narzędzie posiada również w swoim składzie cynku, co zmniejsza poziom ATP wewnątrz komórki. Składniki aktywne preparatu przyczynia się do depolaryzacji błon komórkowych, co prowadzi do niszczenia bakterii i grzybów.

Likwidacja stanu zapalnego i nadmiernego złuszczania – jest to kolejna cecha, która ma „Tsinokap”. Odpowiedź od klientów wynika, że jest on szczególnie skuteczny w takich problemów, jak łuszczyca, zapalenie skóry i innych chorób skóry. Ponieważ lek nie jest hormonalne, które mogą być stosowane na naskórkiem dowolnej lokalizacji, w tym szyi, twarzy i innych Absorpcja systemu – niski poziom. Zaletami że „Tsinokap”. Opinii o łuszczycy i innych podobnych problemów wskazują, że ilość substancji czynnej w produkcie krwi jest nieistotne. Konstrukcja zawiera również środki deksapantenol, który zapewnia szybszą regenerację skóry i minimalizuje stratę wody naskórek. Ma to pozytywny wpływ na suchą skórę.

Formularz uwolnienie

Krem rozprysku – dwa podstawowe formy, w której jest „Tsinokap”. Informacje zwrotne od klientów wynika, że każda opcja ma swoje zalety i cechy. Oba preparaty są identyczne pod względem składu i mają taki sam zakres działań.

„Tsinokap” (krem), reguły cena, opinie i użytkowania, które są podobne do drugiego przykładu wykonania różni się jednak bardziej zwartą strukturę. Z tego powodu jest to wygodne umieścić na fałdach, a także obszarów bardziej wrażliwych na ciele. „Tsinokap” – aerozol, który jest prawie identyczny z reakcji, ma strukturę cieczy, ale nadają się do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach, na przykład w tylnej części głowicy, do tyłu, i inne.

struktura

Preparat składa się z kilku substancji czynnych, które zapewniają efekt terapeutyczny. Cynk pirytion – podstawa „Tsinokap” środków. Instrukcje, informacje zwrotne i cechy stosowania wskazują, że substancja ta jest odpowiedzialna za działanie przeciwgrzybicze.

Ponadto, preparat zawiera substancje pomocnicze, takie jak laurylosiarczan sodu, alkohol cetostearylowy, dekspantenolu i innych. Elementy te pomagają regenerują skóry po uszkodzenia struktury.

świadectwo

Lek „Tsinokap” Instrukcja obsługi, opinie i cechy, które wskazują na jej zakres, posiada następujące wskaźniki:

  • Łuszczyca.
  • Łupież.
  • Łojotok.
  • Wyprysk.
  • Nerwowa.

Lek jest również stosowany w różnych stanach zapalnych i zwiększonej złuszczania skóry.

Przeciwwskazania

Pomimo wszystkich korzyści płynących z „Tsinokap” odpowiedzi w łuszczycy pokazać, że ma jakieś przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na obiekcie medycznym lub jednego z jej czynnych lub pomocniczych składników.
  • Wiek pacjenta do 1 roku.

Jeśli chodzi o okres ciąży i laktacji, podobne dane nie są przewidziane przez producenta. Picie alkoholu nie jest przyczyną, która zakazuje stosowania znaczy „Tsinokap”. Oceniony przez specjalistę, jednak twierdzi, że najczęstszą lek przepisywany na choroby, które wymagają odrzucenia używania napojów alkoholowych.

dalsze instrukcje

Lek może być przechowywany w temperaturze od 4 do 25 ° C, w miejscu, które nie są dostępne dla dzieci. Jeżeli środek dostanie się do oczu, przemyć je czystą wodą. Jeżeli lek zostanie przypadkowo uderzony w układzie pokarmowym, konieczne jest, aby wypłukać żołądek i stosować środków przeczyszczających fizjologiczną i pić dużo płynów, które przyczynią się do szybkiego wycofania leku z organizmu.

dawkowanie

Środki stosowane wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jak dla aerozolu, należy wstrząsnąć przed użyciem i rozpylacza w żądanym miejscu, w odległości 15-20 cm. Należy to zrobić 2-3 razy dziennie przez tydzień. Jeżeli lek należy stosować na skórę głowy, to jest specjalną dyszę natryskową.

W odniesieniu do kremowych, „Tsinokap”, instrukcję obsługi, ceny, opinie i efektu, który jest praktycznie identyczny z aerozolu, stosowane bezpośrednio na skórę cienką warstwą. Powinno to odbywać się 2-3 razy dziennie. Czas trwania leczenia zależy od charakterystyki choroby. Podobnie, lek będzie mógł powołać biegłego.

Istnieje kilka prostych zasad, które będą poprawnie używają „Tsinokap”. Przegląd ekspert sugeruje, że aerozole dać pierwszeństwo cięższym stadium choroby. Co do kremu, jest idealny w okresie podostrym choroby. W celu ustalenia formy choroby, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Tylko specjalista może rozpoznać objawy kliniczne oraz stadium choroby, a zatem są poprawne i adekwatne leczenie. Ponieważ lek jest niehormonalnym oznacza, że może być stosowana przez 1-2 miesięcy bez żadnych skutków ubocznych.

opinie

To narzędzie jest bardzo popularne, dzięki czemu można znaleźć wiele opinii na temat tego leku. Dość często użytkownicy porównać je ze środkami „Skin-cap”, który ma zasadniczo ten sam zakres i podobne składniki aktywne, ale ma wyższe koszty.

Uczestnicy omówili kwestie skutecznego stosowania leku w leczeniu łuszczycy. Opinie są przeważnie pozytywne, jednak efekt ten został osiągnięty tylko w zintegrowanym podejściu, i po konsultacji z ekspertem. Jeśli używany tylko aktywny lek, a nie uciekać się do dodatkowych substancji medicamentous, wynik może być mniej skuteczne.

Wiele osób interesuje się zagadnieniem dotyczącym bezpieczeństwa tego leku. W szczególności jako środek wystarczająco silny i skuteczny, ludzie zdziwienie możliwe pochodzenie hormonalnej. Pacjenci są również zainteresowani w czasie trwania leczenia i możliwości wykorzystania tych pieniędzy na niektórych obszarach skóry.

Według opinii, ten lek jest bardzo skuteczny w peelingu skóry twarzy i rąk. On jest również zmaga się z alergiami i wysypki. Wielu użytkowników zgłaszało skuteczności stosowania tego leku w leczeniu dzieci. Narzędzie pomaga usunąć swędzenie, zaczerwienienia, podrażnienia i inne reakcje alergiczne.

Niektórzy pacjenci zgłaszają pewne negatywne chwile. W szczególności, użytkownicy twierdzą, że „Tsinokap” mniej skuteczne w porównaniu z „Skin Kapoma” i nie przynosi dobrych rezultatów. Niektórzy twierdzą również, że konsystencja kremu i aerozolu jest bardzo płynny, więc narzędzie nie pozostaje na skórze, w odpowiednim miejscu i stopniowo rozprzestrzenia się, że przynosi pewne niedogodności podczas korzystania z niego.

„Tsinokap” – skuteczny środek grzybobójczy i przeciwzapalnym, który zwalcza różne problemów skóry, w tym łuszczycy, łupieżu, itp obiektu ma charakteru hormonalnego, więc może on być stosowany w dowolnym miejscu na skórze przez dłuższy czas .. Członkowie zauważyli, że lek ma swoje wady i zalety, ale większość opinie są pozytywne. Poza tym, koszt „Tsinokapa” poniżej w stosunku do podobnych obiektów.