822 Shares 2280 views

Jak zrobić bimber jak smak i kolor koniak

Wydaje się, że nikt nie usłyszy o wiadomościach, że zgodnie z międzynarodowymi standardami brandy jest wykonany wyłącznie we Francji. I aby napój pod marką „Cognac” może być tylko sześć francuskich okręgów. Wszyscy inni są zobowiązani, aby połączyć je alkoholowy wytwarzany produkt „markę”. Ale wszystkie te warunki są ważne tylko dla handlu międzynarodowego. Na rynkach krajowych, producenci mają prawo zwracać się do swoich produktów, jak chcesz. I ty też, po opanowaniu gotowania koniak bimbru, mają pełne prawo do umieszczenia na stole nad piciem, a nie ukrywać je za skromne słowo „marka”.


Domowej roboty brandy. przepis

Wódki jest całkiem możliwe, aby pić, kolor i smak przypominający jeśli nie francuskich i gruzińskich czy ormiańskich, ale wciąż brandy. Jednak nie wszyscy miłośnicy tego napoju pić tylko „Camus” i „Napoleon” z „Courvoisier”. Winston Churchill, na przykład, wszystkie koniaki preferowane ormiański „Dvin”.

Faktycznie, koniak jest podawany w alkoholu dąb winogronowego. Jest to możliwe, że nie jest bardzo szczerze powiedzieć, że Francuzi są po prostu przechowywane przez kilka lat w beczkach wywaru, a następnie sprzedać powstałego napoju pod nazwą „Brandy”.

I daj nam kilka dysków pervach z winogron, wciąż wiemy, jak zrobić bimber jak koniak. Technologia jest prosta: trzeba będzie oryginalny produkt i trochę przypraw.

Każdy producent Pervatsch wie jak zrobić bimber jako koniaku – to po prostu zaparzenia napoju w błonach orzech, lub po prostu dodać herbacianych liści. Ale to nie będzie brandy, ale tylko w kolorze naparu. I zarówno smak i zapach. Ale przede wszystkim ceniony bukiet koniaku. Jesteśmy z Tobą, aby zrobić inaczej.

Dwukrotnie przewyższy naszym pervach pozbycie większości aldehydów w cieczy i oczyścić destylatu nadmanganianu potasu i węgla aktywnego. Tak, to wszystko trwa dłużej niż jeden dzień, a nawet tydzień. Ale chcesz wiedzieć, jak zrobić samogon jak brandy, nie podoba mu pomyje. Co więcej, nie zmuszają do nalegać piwny pięć do siedmiu lat w dębowych beczkach, więc kilka tygodni wydaje się drobiazgiem w porównaniu do pięciu lat …

Czekał, aż cały syf w płynie osiada na dnie, powinno być filtrowane i korzystnie ponownie wyprzedzić, ale w tym momencie nikt nie będzie nalegać. Wlej ją w garnku szkliwa i umieścić na małym ogniu, pod przykryciem – nie chcesz, aby część przyszłości brandy wyparuje? 3 litry mocnego naparu można umieścić 3 grochu ziele angielskie, 3 łyżki cukru, 2 łyżeczki liści herbaty, wanilię na czubku noża i odrobiną cynamonu. Eksperci radzą, aby dodać kolejne 2-3 kwiatostany goździki i 2 liście laurowe, ale bez nich jest to możliwe do zrobienia. Ale do smaku napój nie zaszkodzi umieścić w dwie łyżki naparu kory dębu.

W żadnym wypadku nie przynoszą ciecz do wrzenia: to musi być wystarczająco do herbaty mógłby dać jej szlachetny kolor gorący. Gdy napar będzie zbliżony do wrzenia, natychmiast wyłączyć kuchenkę. Schłodzić nieznacznie i wlać do butelki. W szczególnie Powolne przyszłość nie musi brandy, a po kilku dniach po filtr jest gotowy do użycia.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić bimber jak koniak, i może służyć do niemal prawdziwego szlachetnego trunku. Dla większego efektu, zalecamy postawić go na stole w oryginalnych butelkach. Przekonasz się, że większość osób nie będzie identyfikować oszustwa.