627 Shares 9935 views

Sałatka z ryb: przepisy na każdy dzień

Dietetycy twierdzą, że wszystkie dania z ryb są zawsze zdrowsze mięso, i wiele więcej. A poza tym sałatka z ryb, przepis, z których może być bardzo oryginalny – produkt niskokaloryczny. Ryba jest gruby i chudy. Tak więc, jeśli lubisz gotować sałatki z tłuszczu, sałatki z ryb (łosoś receptury) będzie najbardziej niskokaloryczne.


Sałatki z tym obfitują przysmak ryb. Wśród nich są dość proste i naprawdę luksusowe, którzy umieścić na świąteczny stół. Ale najbardziej znany, można powiedzieć, z ludźmi, to jest „Mimosa”. Gotowania może być dowolny piec, gotowany, a także solone, wędzone lub nawet konserw rybnych. Najlepszym rozwiązaniem – jest łosoś.

Sałata z ryby łososia (receptury) wytwarza się w sposób następujący: się świeże ryby i gotowano w słonej wodzie przez dziesięć minut. Następnie chłodzi się ją i pokroić na duże kawałki, a może po prostu rozbić widelcem. Na grubej tarce trzeć marchewkę i smażyć z cebulą. Jaja są także ruszt. Na dużym płaskim talerzu i rozłożone ryb posypane odrobiną soku z cytryny i zalać majonezem. Potem przychodzi zazharki i warstwę majonezu ponownie. Na szczycie wszystko posypane tartym jajkiem.

Sałata z ryb i ryżu jest często przygotowane. Zrobione co 300 g gotowanej ryby, jedną głowę cebuli, filiżanka ryżu (gotowane), trzy jajka, sól i majonez. Rozdrobnione cebula zalać wrzącą wodą przez pięć minut. Ryby oddziela się od kości, a także mielone i mieszane z ryżu i cebula. Pre-fuzji cebulę wodą i suszy. Składniki są mieszane, dodać sól i majonez.

Pamiętam, jak kiedyś w domu było dużo śledzi. To było wtedy, że przyszedł do głowy, że oprócz „płaszcz”, prawie nie wiem, sałatki ze śledzia. Nie tak dawno temu, Internet był tylko piękne słowo, a my szukaliśmy receptur starych książek kucharskich. Pierwszą rzeczą, którą przygotowaliśmy to była sałatka z ryby (śledź) i jabłka. Niezwykła kombinacja? Ale, co dziwne, bardzo ciekawe i smaczne. Więc w jaki sposób on przygotować?

Weź śledzia, aby usunąć jej piersi drobno kroimy. Ostatnio mamy nie kupić całą rybę, i podjąć śledzia w plastikowych słoikach – pozostawiając tylko jeden taki słoik. Gotować, aż gotowane 3 jajka i 3 (ziemniaki w mundurkach). Sprzątamy nasze warzywa, pokroić w kostkę. Dwa jabłka pokislee również drobno posiekane. I zmielić jedną małą cebulę. Wszystko to wymieszać majonez. I śledź bez futrze jest gotowy!

Nawet wtedy, przygotowywaliśmy sałatkę ze śledzia i krakersy. Dwa gotowane ziemniaki pokroić w kostkę. Tak zrobić 2-3 ogórki i naszego śledzia. Wszystko to wymieszać, dodać posiekany koperek i majonez. Włożymy suszone krakersy.

Niedawno znalazłem w Internecie z sałatką ryba przepis jest bardzo podobny do tego. Aby wszystkie wymienione, z wyjątkiem krakersów, dodaj ananasów w puszkach. Smak staje się świeższe. Jeszcze nie pełnił trochę inaczej. Cut bochenek chleba na pół, wyjąć i umieścić w okruszek sałatkę przygotowany form. Podczas kolacji z rodziną sałatki nie wydają się bochenek czymś niewygodnym – można natychmiast zerwać kawałki chleba; ale na świąteczny stół sałatką więc jest niemożliwy do przedstawienia, jak swoich gości niewygodnych tam. Nabyte krakersy aromatyzowana iść – dają obcy smak, więc jest sama nasushit krakersy i dodawać je do sałatek.

Można wziąć kolejną rybę w razie potrzeby. W ogóle, ryby dobrze komponuje się z gotowanymi ziemniakami i jajkami. Ale okazuje się szczególnie smaczną sałatkę z ryb i grzybów. Dodaj do tych produktów, cebuli i majonezu, trochę wyobraźni – i zacząć eksperymentować. Buntownik z sałatką z oliwkami i krakersy. Sałaty i koperkiem ogólnie zawsze na temat. Jeśli lodówka ma ogórek, dodaj go – to daje świeżość półmisek.

Możesz odmówić korzystania majonezu i oleju roślinnego z małej ilości soi i gorczycy. A jeśli chcesz sałatkę z kwaśna, drobno posiekać drobno-pół cytryny, dodać sałatkę i włożyć do lodówki na godzinę. Więc idź naprzód! Eksperyment, znaleźć nową, bardziej kolorowe i smaczne opcji!