136 Shares 1300 views

We śnie, aby zobaczyć siebie w ciąży.

Sen – jest to jeden z najbardziej zaskakujących i nowatorskich procesów w organizmie człowieka, a mianowicie mózgu. Przez wiele lat naukowcy próbują rozwiązać zagadkę snów i dać racjonalne wytłumaczenie tego zjawiska. I najbardziej znanych psychologów próbowało dać interpretację zdarzeń, które występują podczas snu, wiążąc je z wydarzeniami w rzeczywistości i na podstawie teorii naukowych.


Istnieje wiele teorii snów. We wczesnych lat ludzie wierzyli, że w marzeniach widzą przyszłość, ale nie zawsze jest to możliwe, aby umieścić wydarzenia z marzeń w zakresie rzeczywistości.

Do tej pory, to uważa się, że podczas snu, nasz mózg aktywnie przetwarza informacje otrzymane w ciągu dnia, i daje je do poprawki do osobowości i indywidualności człowieka. Tak więc, wszystkie nasze myśli i pragnienia, że czasami boi się przyznać, nawet do siebie, ilustrują nasze marzenia.

W tym artykule chcę powiedzieć snów, w którym śniący lub śniący widzi siebie w ciąży lub po prostu zobaczyć ciężarną kobietę.

Najbardziej znanym psychoterapeutą, który studiował marzenia, jest dobrze znany Sigmund Freud. Rozwinął teorię snu. Ale o to dzisiaj nie będziemy rozmawiać.

Co jest we śnie, aby zobaczyć siebie w ciąży (ciąża) snu?

Taki sen jest wyjaśnienie. W książkach sen, że teraz tak modne, interpretacja jest tak sprzeczne, że niemożliwe jest, aby zrozumieć, co chcieliśmy powiedzieć naszą podświadomość. Bo we śnie wszystko podświadomość wychodzi i mówi nam nasze pragnienia.

Książka sen napisany przez legendarnego Freud pisał, że ciąża sen (być w ciąży we śnie), który jest głównym punktem działka, mówi nieuchronne „narodziny” coś nowego w naszym życiu. Jeśli we śnie, aby zobaczyć siebie w ciąży (dotyczy to kobiet), to całkiem możliwe, że jesteś w ciąży lub zajścia w ciążę wkrótce. Albo może to oznaczać więcej podświadomości pragnienie posiadania dzieci. Ale to jest bezpośredni opis przedmiotu snu.

Jest tam również symboliczny wyjaśnienie tych zjawisk. We śnie, aby zobaczyć siebie w ciąży często wyznacza na każdym ważnym wydarzeniu w swoim życiu w niedalekiej przyszłości, która powinna się wydarzyć i czekasz na to bardzo.

Może to być dziecko w ich działalności zawodowej, realizacja idei, które wylęgły. Lub, wręcz przeciwnie, pojawienie się nowych pomysłów, nowych planów, czegoś jakościowo nowego w swoim życiu.

Dla człowieka, aby zobaczyć ciężarną kobietę we śnie (może to być jego żona lub jakakolwiek inna kobieta) oznacza narodziny nowego pomysłu, projekt, który jest bardzo ważny dla niego i do kariery, który przejawia się w śnie rozrodczym symboliczne dziecka nieprzytomnej kobiety.

Innym ważnym we śnie, aby zobaczyć siebie w ciąży, jest pojawienie się nowych cech osobowości, które do tej pory nie było w świadomym życiu pacjenta.

Może to mieć świadomość niektórych kanonów i pojawienie się życia, w związku z tym, zrozumienie rzeczywistych wydarzeń w życiu śniącego.

Jednak interpretacja snów odbywa się zawsze oddzielić od kontekstu snu, są brane pod zdarzeń uwagę występujące podczas snu, które otaczają indywidualną ciężarnej podczas noszenia dziecka, gdzie to się dzieje, jaki kolor jest sen (dodatnia lub ujemna).

Oczywiście, wszystko to musi być koniecznie związane z prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce dzień wcześniej. Wtedy sen staje się naprawdę konotacja, a my możemy nauczyć się rozszyfrować i sygnałów podprogowych nasz mózg, aby przeanalizować i zrozumieć, co musimy zrobić coś wystrzegać lub radości.

Tak więc, nasze sny są obarczona wiele nieznanych i ważne, że jest to informacja, że brakuje nam czasem, aby analizować swoje działania.