380 Shares 6080 views

Bzdura – to … Definicja i znaczenie słowa „bzdura”

Podstawowe prace przy nauce języka, nawet jeśli są interesujące nie tylko dla ich autorów, są zazwyczaj preferowane półki historii i ciepłe kurz wieków, niż ręce i oczy chętnych studentów wiedzy.


Rzadko dziecko przyszło na świat i znalezienie znajomości języka ojczystego, żeby nie powiedzieć w pewnym momencie i we właściwych warunkach, że pewna wiedza szkoły i znaczenie słowa „bzdura” – są synonimami.

bałagan klasyczny: opinia w Internecie

Według znanych i popularnych zasobów internetowych, bzdura – to jest nonsens, fikcja, kłamstwa, wymysły. Jak również działania lub jego opis jest (zazwyczaj) nie jest ważne lub mylące. Podobnie jak to, czy nie, ale przeciętnego informacji dla konsumentów, otrzymując pewną wiadomość, zastanów się przed nim, a dopiero potem wydać werdykt: „Cholera go”

Kryterium oceny informacji – ich własne doświadczenie i wiedza. Opinia kolegów, przyjaciół i mediów – jest również przedmiotem oceny, a nie przewodnikiem w działaniu. Naturalnie, ocena różnych ludzi nigdy nie będą identyczne, a właściwa decyzja, nigdy nie może zostać znaleziony.

Jedyną rzeczą, opinia większości konsumentów informacji i ocenianie go w znaczeniu „gówno jest, czy nie” prawie jeden, więc jest to w odniesieniu do podatków, kar administracyjnych, rachunki za media i inne komunikaty z agencji rządowych i aktów urzędników.

Ale to raczej hołd dla tradycji i mentalności, a nie obiektywna opinia. Nie można nazwać lazhey że jest ważne, ale osobiście nie do zaakceptowania potencjału płatnika, osoby lub przewoźnika konkretne i rozsądne obowiązków. Jednak tym razem nie ma również dowodów, że nie każda opinia obiektywnie i jest bezpośrednio związane z pojęciem „bzdura”.

Znaczenie słowa „bzdura”

Analizując dostępne źródła, możliwe jest, aby zgodzić się z dwóch głównych wariantów zrozumienia znaczenia tego słowa:

  • kłamstwo, kłamstwo, oszustwo, fałszerstwo, oszustwo, porażka, niepowodzenie (praktycznie wszystkie prowadzić takie synonimy);
  • crap – Akcja, co spowodowało w nieprzyjemnej sytuacji, problem staje się zawstydzony ocena upadki, traci uprawnienia (w tym kontekście, wyjaśnia znaczenie znacznie mniejszej liczby źródeł).

W drugim przypadku przykładów z karnego, muzyki lub slangu młodzieżowego. Wiele witryn poświęconych kulturze pisemnej wypowiedzi, zauważył, że popularność słowa „gówno” jest teraz znacznie wzrosła, ale ciekawe jest to, że część kulturowego społeczeństwa nie uważa żargonie słowo.

Analizując znaczenie słowa „bzdura”, to jest niemożliwe, nie wspominając o jeszcze jedną funkcję. Opinia na czymś zewnętrznym (informacje, działania) oraz opinię własną rękę, co do zasady, działania, które jest wynikiem tego, co stanowi wartość słowa – to dwie różne rzeczy.

Definicja słowa „bzdura”

Człowiek nie może żyć poza społeczeństwem, nie przestrzegać ustalonych w nim relacje i zasady ich stosowania. Język i słowo odgrywają tu najważniejszą rolę, ale niemożliwe jest sformułowanie wartości laje jako „to tutaj” nie mówiąc główny rzecz: nie ma znaczenia, że słowo (zawsze można użyć synonimem literackiej lub inteligentny), gdy mówimy o tym, co coś jest negatywny, negatywne, uszkodzenie łożyska lub niewyważenia.

Ogólnie rzecz biorąc, aby oznaczenia lub wyjaśnić znaczenie słów – niewdzięczne zadanie. Każdy ma swoje własne zdanie i każdy myśli, że to dobrze, wykorzystując to jest słowo „gówno” w stosunku do innych opinii. W jaki sposób ustalić, co jest prawdą, a co fałszem?

Nieważne, jak bardzo inteligentny i wykształcony, ani uważał się ten czy inny krytyk, mógłby twierdzić, że użycie słowa „gówno” jest poprzedzone: nieosiągnięcia celu, negatywne skutki, negatywne skutki, negatywne skutki, itp …

Łatwiej jest określić to jako fakt odmowy otrzymanych informacji, działanie lub potrzeba robić to, co jest odrażające do wartości moralnych, osobistych doświadczeń, wiedzy i pomysłów.

W tym kontekście znaczenie jest uproszczony bzdura – to jasne wyrażanie negatywnych w odniesieniu do zdarzeń lub informacji.

Przykładem nauka: akademickich i studentów

Student zainteresował się problemem sztucznej inteligencji i stworzył kierunek naukowe na temat tworzenia systemu z elementami naturalnej inteligencji. Nazwał to chipiotika (Human Intelligence Programming) i wysłany do czasopisma naukowego poświęconego programowaniu i wysokiej technologii, w artykule. Redaktorem naczelnym był wybitny akademik, od wielu lat zaangażowany w wyzwaniu programów rozwijających miał liczne prace naukowe dotyczące problematyki sztucznej inteligencji.

Student nie wyobrażałem sobie, że lazhanulsya. W tym wieku, i przenosić góry – nie ma wielkiego problemu. Akademik inaczej. Instytucja edukacyjna (gdzie studiował student) poleciał na jej wniosek rady naukowej. Ale prowincja jest ogólnie pobłażliwy w kierunku stolicy, to gówno nie miał wpływu.

Przykładem domowe: kierowca i maszyna

Masz samochód używany jako prestiżowe, ale teraz jest to konieczne. Ale posiadanie samochodu prowadzi do wagi ZOBOWIĄZANIA niezbędnych formalności, procedury, w tym na potrzeby okresowej kontroli.

Nowy samochód został poprawnie zarejestrowany, cechy i szczęście właściciel przyszedł do dozoru technicznego elementu. Urządzenie jest nowe, nie używane, ale badanie nie przechodzą. Powód – zestaw nie jest krajowa, a od producenta samochodu.

Inspektor nie uznał za konieczne, aby przemyśleć swoją decyzję. Rezultat: inny właściciel samochodu otrzymał wiedzę, że ten bałagan, i udał się do zakupu nowego krajowego apteczkę.

Kryterium czasu i znaczenia

Wiele lat później, magazyn chciał opublikować artykuł, wyblakłe w głębi restrukturyzacji, sztuczna inteligencja nie znalazła prawdziwy kształt, ale idea pozostała. Student nie stworzył, ale jest w tym sens? Pomysł wpływ na jego program, a można je było dostosować do zmian w ich własnych wymagań środowiska pracy i klientów. I to jest – nie bardzo brudny. Nie może być lazhey co działa i daje efekt.

Inspektor ponownie pokazał nadmiernej czujności, ale tym razem dostał potężny entuzjasta samochód, który nie żałował pieniędzy i był udany sprawdzanie na innej stacji, a następnie wniósł skargę do sądu. Inspektor odwołany. Mówią, że czas leczy rany, ale nie powiedział, że błędem przyznał można wrócić i źródło lazhanut. Czas jest zawsze do przodu, ale nie wszystkie zdarzenia są następnie przez niektórych jako kotwicy, błędnie spadła, przeciągnięty z powrotem do przeszłości.

Tak, wiemy, że ten bałagan (słowo i przykłady były wyższe). Diagnozowanie to jest natychmiastowy charakter. Otrzymana informacja nie była wydarzeniem, wykonaj kroki i natychmiast zobaczyć – to bzdura.

Jednakże podana informacja może być niekompletne, niedokładne. Zdarzenie nie może być odzwierciedlone na, i uzyskać za pośrednictwem strony trzeciej lub działania mogą być realizowane z zamiarem.

Ale nawet sprawdzanie wszystkich faktach i okolicznościach ostateczna opinia, że nie jest bzdura, i że – nie, wymaga czasu. Jest całkiem możliwe, że będzie trzeba czekać, a nie rok lub dwa przed tajemnicy objawionej.