110 Shares 2076 views

Spersonalizuj swój smartfon: jak zmienić konto na Play Market

Każdy właściciel smartfonu lub tabletu działającego w systemie operacyjnym Android zauważa, że bez specjalistycznych aplikacji urządzenie nie działa w pełni. Oprogramowanie wbudowane w przeglądarce i odtwarzaczach nie spełnia wszystkich potrzeb, nie ma takich aplikacji, jak czytelnia, gry, organizatorzy itd.


Dla uczniów i studentów, aplikacje sieci społecznościowych, słowniki, szopki i programy przetwarzające zdjęcia stają się integralną częścią. Ale znalezienie odpowiedniej aplikacji przez wyszukiwarkę jest dość trudne. Pliki .apk mogą nie odpowiadać opisowi lub zawierać wirusa. Aby uniknąć zainfekowania telefonu, programiści powinni pobierać aplikacje sprawdzonych zasobów, na przykład Play Market.

Jaki jest rynek Play?

Ci, którzy właśnie kupili swój pierwszy gadżet na podstawie "Androida", nie zadawaj sobie pytania, jak zmienić konto na Play Market, są bardziej zainteresowani tym, czym jest ten sklep.

Dzięki temu dodatkowi właściciel smartfona lub tabletu otrzymuje nieograniczony dostęp do największej kolekcji aplikacji. Tutaj każdy znajdzie aplikację dla duszy.

Dla wygody użytkowników tysiące programów podzielone są na kategorie: gry, edukacja, personalizacja, finanse itp. Ponadto moderatorzy aplikacji stale monitorują trendy mody w świecie technologii i gromadzą kolekcje aplikacji dla każdego gustu.

Dostęp do aplikacji jest otwierany po wprowadzeniu loginu i hasła. Następnie można rozpocząć wyszukiwanie bezpłatnych lub płatnych aplikacji. Jeśli program został przypadkowo usunięty, zapisana historia pobierania pomoże przywrócić utracone aplikacje.

Inny zdecydowany rynek Play Play to wstępna kontrola aplikacji dotyczących wirusów. Pobrane pliki nie będą infekować danych osobowych. Witryna zawiera również komentarze użytkowników. Na ich podstawie można zrozumieć, czy wniosek jest odpowiedni.

Dlaczego warto zmienić konto w smartfonie?

Zanim zadasz sobie pytanie, jak zmienić konto na Play Market, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego w ogóle go zmienić.

Konto Google to nie tylko usługa poczty. Na urządzeniach opartych na danych konta "Android" zsynchronizowane są wszystkie prace smartfona lub tabletu: sortuj pocztę, zaznaczaj kontakty i tak dalej. Dzięki obciążeniom w chmurze i wirtualnej pamięci masowej dane osobowe można pobrać do dowolnego urządzenia.

Ale dlaczego nadal musisz wiedzieć, jak przełączyć swoje konto na Play Play? Odpowiedź jest prosta: jeśli telefon otrzymał od znajomych lub krewnych lub został kupiony z rąk, może być już zainstalowany konto Google. A wtedy telefon będzie przechowywał informacje o innym użytkowniku.

Odwrotna strona pełnej synchronizacji – były właściciel telefonu może monitorować bieżąco, jeśli nie wiesz, jak przełączyć konto na Play Market na "Android". Jeśli nie zostanie to zrobione, dane osobiste mogą wpaść w ręce oszustów.

Jak zmienić konto Play Store?

Logowanie i hasło w systemie Play Market są spójne z danymi w Google. Tworzenie nowego profilu jest całkiem proste: rejestracja trwa kilka minut.

Następnie musisz się dowiedzieć, jak zmienić konto na Play Market w telefonie. W tym celu przejdź do ustawień telefonu i wybierz kartę "Konta" lub "Konta".

Przed dodaniem nowego konta musisz usunąć poprzedni. Z listy wszystkich skrzynek pocztowych musisz wybrać ten, który jest związany z Play Market i kliknij go. Następnie, zgodnie z sugerowanymi informacjami z wyskakujących okien, możesz łatwo usunąć konto.

Po usunięciu poprzedniego konta zaleca się ponowne uruchomienie urządzenia. Następnie, łącząc się z Internetem, telefonią komórkową lub bezprzewodową siecią internetową, na znanej karcie "Konta" lub "Konta", możesz dodać nowe konto.

To jest koniec zmiany konta.

Ochrona konta na urządzeniu "Android"

Aby poprawnie działać w telefonie lub smartfonie i chronić dane osobowe, zaleca się co kilka miesięcy zmienić hasło konta gadżetu. Aby to zrobić, wystarczy postępować według najprostszych instrukcji na oficjalnej stronie internetowej. Hasło powinno składać się z losowego zbioru liczb i liter wielkich i małych liter.

W zależności od oprogramowania telefonu lub smartfona niektóre ustawienia telefonu mogą się różnić. Ale jak zmienić konto Play Market na Samsung, Lenovo i inne marki pozostają niemal identyczne.