667 Shares 3562 views

Nie przychodź SMS (MTS) w telefonie: przyczyny, problemy i zalecenia rozwiązanie

Ostatnio można znaleźć wiele skarg abonentów, że oni nie mają SMS (MTS) w telefonie. Co robić w takiej sytuacji? Dlaczego te wydarzenia występują? Czy jest jakiś powód do paniki, jeśli nagle dostaję wiadomości na urządzeniu przenośnym? Wszystko to on!


przeciążenie

komunikacji mobilnej – puzzle, który sprawia, że wielu ludzi w panikę przy najmniejszym błędzie. Dlaczego nie przyszedł sms (MTS) w telefonie? Przyczyny tego mogą być ogromna ilość. A pierwszy z nich – to przeciążenie sieci.

Zazwyczaj takie zjawisko obserwowano podczas wakacji. Przeciążać operator sieci nie pozwala na wykonywanie połączeń i nie wysyłać / odbierać wiadomości. Zgodnie z ogólną zasadą, nic z was nie będzie wymagane, aby rozwiązać ten problem. Wystarczy trochę poczekać. Gdy telefon lekko rozładowany, listy zostaną wysłane w kółko, i Ci. To tylko jeden z powodów, dlaczego nie przychodzą do telefonu SMS (MTS).

niepowodzenie

Nietrudno się domyślić, że to dopiero początek. Każda sieć jest bezpieczna od różnych awarii i usterek. W takich chwilach, najczęściej występują problemy z rozmów i wiadomości SMS z operatorami. Najczęściej nikt przewidzieć, kiedy nastąpi kolejne niepowodzenie, nie może.

Innymi słowy, jeśli nie przyjdzie SMS (MTS) przez telefon, zwłaszcza jeśli chodzi o przychodzących listów od różnych operatorów, możemy narzekać tylko o tej sprawie. Wystarczy poczekać. Kiedy problem zostanie rozwiązany, wszystko wraca do normy.

Zanotuj psychicznego: awarie sieci są często obserwowane w niekorzystnych warunkach pogodowych. Na przykład, w ekstremalnego zimna lub ciepła. Staraj się nie wpadać w panikę, jeśli zauważy problem z operatorem telefonicznym MTS. Firma ta jest jednym z najbardziej stabilna. Dlatego problemy ona nie zdarza zbyt często. A jeśli tak się stanie, to wszystkie problemy starają się wyeliminować jak najszybciej.

wypadek

Zastanawiam się, dlaczego nie przyszedł SMS do MTS telefonu? Przyczyną tego zjawiska może być rozpowszechnionego wypadku doszło na stacji. Również dość częstą przyczyną, co jest niemożliwe do przewidzenia.

Aby dowiedzieć się dokładnie, co się stało, zadzwoń do biura „MTS” lub osobiście udać się do najbliższego salonu komórkowej operatora komunikacyjnego. Zapytać, dlaczego występują awarie dostęp do wiadomości SMS. Jeśli powodem jest wystąpił w wypadku linii, to zdecydowanie powinien być o tym poinformowany. Jeśli taki scenariusz, nie będą musieli niczego od ciebie. Wystarczy usiąść i czekać na wypadek wyeliminować i nawiązać komunikację.

Innowacje i badania

Ale powód podano jeszcze przewidzieć. Nie przychodź SMS do MTS telefonu? Były problemy z realizacją połączeń na urządzeniu przenośnym? W jakikolwiek sposób, prosimy o kontakt z operatorem telefonii komórkowej. To pomoże Ci zrozumieć przyczyny tego, co się dzieje.

Na przykład, test nowej usługi lub przechowywane pewne innowacje. W tym przypadku, zazwyczaj jest to sieć zapewnia awarie. MTS ale zawsze stara się przynieść swoim klientom wszystkie wiadomości na temat planowanych działań lub usług testowania. Zazwyczaj operator lub publikowania takiej wiadomości na oficjalnej stronie, albo po prostu wysyła wyprzedzeniem ostrzeżenia o możliwych problemach w komunikacji komórkowej w danym okresie. Musisz poczekać aż do końca testu lub planowanych prac. Następnie ponownie wzywa zostanie przeprowadzona bez problemów i można odbierać wiadomości.

wirus

Innym częstym scenariuszem jest zakażenie wirusem telefon. Nagle przestał przychodzić SMS na telefon MTS, choć bez konkretnych działań zrobić ze swoim urządzeniu przenośnym? Wtedy jest czas, aby narzekać na zakażenie wirusem. Zwłaszcza jeśli niedawno gdzieś w Internecie, aby wprowadzić swój numer telefonu.

Dowiedzieć się o obecności wirusa pomoże lub specjalnego mobilnego oprogramowania antywirusowego lub wyszczególnieniem transakcji na wyciągu. Normalnie telefon „zaraza” po prostu pompowanie pieniędzy z karty SIM, jak również blokowanie dostępu do sieci. Śledzić wirusa nie jest tak proste jak się wydaje. Zaleca się nosić telefonu do centrum serwisowego, tam wyrazić swoje podejrzenia, a następnie czekać do końca diagnozy. Zazwyczaj w takich organizacjach pomocy natychmiast „leczyć” gadżet. Po operacji, wszystkie funkcje zaczynają działać na pełnych obrotach. I można wysyłać i odbierać wiadomości bez żadnych problemów.

zamykający

Nie przychodź do telefonu SMS MTS (Rosja)? Jak widać, scenariusze bardzo. I zgadnijcie co rodzaju problem masz, to jest prawie niemożliwe. Jeśli wszystkie z powyższych sytuacji nie przychodzą, starają się sprawdzić saldo karty SIM, z którym występuje problem.

Czasami okazuje się, że człowiek po prostu nie ma pieniędzy na bilansie. Co więcej, istnieje duże zadłużenie. Jeśli jest to około 300 rubli, nie ma blokady pokój. Zwykle zawiadamia wiadomość MTS. Mówi się, że w określonym terminie (data podana) Twój numer zostanie zablokowana, jeśli nie wypełni się równowagę.

Ze względu na bloku tracisz zdolność nawiązywać i odbierać połączenia oraz wysyłać wiadomości. Ich przygotowanie jest również tutaj. Jedynym rozwiązaniem jest, aby naładować. Po odblokowaniu pokój, wszystkie sieci możliwość powrotu do ciebie.

Problemy z urządzeniem mobilnym

Nie podejść do telefonu SMS MTS? Następnie spróbuj wstawić urządzeniu mobilnym innej karty SIM. Jest to możliwe nawet od tego samego operatora. Sprawdź, czy połączenie działa prawidłowo. Nie?

Wtedy powodem niezdolność do odbierania wiadomości to telefon wina. Jak wpisać? Albo wziąć telefon komórkowy do naprawy lub kupić nowy. Wszystkie problemy znikną podczas fotografowania kłopoty.

To wszystko. Teraz rozumiem, dlaczego nie przyszedł SMS (MTS) w telefonie. Przyczyn jest wiele, ale nie panikuj. Pierwszym krokiem w znalezieniu problemy z siecią lub wiadomości natychmiast wezwać operatora. W większości przypadków, można wyjaśnić, dlaczego nie było jednego lub drugiego nie.