565 Shares 9003 views

„The Undertaker” Puszkin: podsumowanie historii

Prohorov Adriyan wreszcie zrealizował swoje marzenie i przeniósł się do dalekiego automaty dom Basman Street do Nikitskaya. Ale nowość trochę przerażające człowieka, w ruchu, nie czuje szczególną radość. Aby pokazać przywiązanie do zwykłego człowieka do zwykłej rutyny Pisałem powieść „The Undertaker” Puszkina. Fabuła opowiada o ciemnym człowiekiem o niezwykłym zawodem.


Znajomość nowych sąsiadów

Adrian Prochorow pracował jako grabarz, jego postać jest całkowicie zgodna z zawodem, mężczyzna był nietowarzyski, ponury i małomówny. Codziennych trosk nie był zainteresowany, Adrian po przeprowadzce smutek, jakby nie stracić klienta – żonę Trukhina kupca, umiera. Chciwy natura ludzka pragnie również podkreślić w opowiadaniu „The Undertaker” Puszkina. Streszczenie mówi, że Prochorow martwi, jakby spadkobiercami bogachki pamiętał o tym w odpowiednim momencie, a nie zgadzają się z wykonawcą Razgulyai.

Adrian smutne refleksje przerwał wizytę swego sąsiada, szewca Gottlieb Schultz, który zdecydował się zaprosić do swojego nowego przyjaciela uroczystości z okazji srebrnego wesela. Prochorow niemiecki szybko znaleźli wspólny język i obiecał przyjść. Następnego dnia grabarz z dwiema córkami poszedł do szewca na wizytę. Zwykłe uroczystości prostych rzemieślników także opisywany w opowiadaniu „The Undertaker” Puszkina. Streszczenie mówi, że Prochorow szybko poznali wszyscy goście jedli i pili z nich. Urlop udał się jak zwykle do czasu, gdy właściciel nie oferują toast za zdrowie tych, którzy pracują dla. Następnie piekarz Adrian zaproponował toast za zdrowie ich umarłych. Róża śmiech obraził przedsiębiorcę.

dziwne gości

historia Puszkina „The Undertaker” zbliża się do punktu kulminacyjnego w momencie, gdy przychodzi do domu pijany Prochorow. Był bardzo zły na Niemców, śmiali się z niego, bo uważa, że jego statki nie jest gorsza niż ich pracy. W złości, człowiek mówi do swojego pracownika, to lepiej zaprosić na parapetówkę martwym niż jej sąsiedzi. Kobieta mówi mu, aby przejechać, ale Adrian nie słuchaj jej.

Jak często pobożne życzenia ujawnił w opowiadaniu „The Undertaker” Puszkina. Streszczenie mówi, że Prochorow podniósł się wcześnie rano, jako urzędnik przyszedł Trukhina z wiadomością, że żona kupca zmarł, a Adrian wymagane usługi. Undertaker poszedł Razguliay, cały dzień spędzony w wysiłkach na rzecz, człowiek pieszo poszedł do domu w godzinach wieczornych, po ukończeniu postępowania.

Zbliżając się do domu, Prochorow powiedział, że ktoś przychodzi do niego w bramie, a potem jeszcze kogoś znajomo do właściciela. Adrian był przerażony widząc, że go odwiedzić zbiegają martwy, którą kiedyś pochowany. wszyscy rzucili powitać Prochorow, jeden z nich nawet wspiął się przytulać. Undertaker pchnął go, a biedak natychmiast rozpadły. Reszta zmarłych nie podoba taki niegrzeczny traktowania i zaczęli grozić Adrian, po którym właściciel zemdlał.

budzenie

Z myślą o tym, jak dobrze, że niektóre wydarzenia idą spać, Puszkin napisał „The Undertaker”. Główni bohaterowie – zwykli ludzie ze swoimi problemami i obawami. Prochorow był tak zaniepokojony utratą zarobków, a zły na nowych znajomych, że miał dziwny i do pewnego stopnia koszmar. Mężczyzna obudził się rano i historie pracowników sprawę, że Trukhina nie umarł, a on po powrocie z brzoskwiniami spał cały czas. Po tym, grabarz z ulgą i nakazał samowar.