839 Shares 7276 views

Meble dla lalek pomagają tworzyć własne ręce, a tata i mama!

Zabawki dla dzieci – to atrybuty swojej małej indywidualnej czarodziejskiego świata. Ten świat jest jak dorosły, ale w ograniczonej formie. Mieszkając tam, dzieci nabywają niezbędnych umiejętności, tak że będą przydatne w przyszłości.


Każda dziewczyna marzenie – mieć dom dla jej lalek, zabawki, meble posudku, ubrania dla lalek. Ale jak zorganizować swoje zarzuty „prawdziwy” bajkowe życie?

Można, oczywiście, a dom i meble dla lalek z własnymi rękami wykonanych z drewna. Ale nie może się obejść bez pomocy doświadczonego mistrza. Jeśli dorośli mają taki talent, to byłoby po prostu idealne, jeśli nastolatki będą uczestniczyć w tej akcji. Te umiejętności są bardzo przydatne do nich w przyszłości.

Poza tym bezpośrednio drewniane meble można zrobić coś bardziej ciekawego i, na przykład, lampa podłogowa z żarówką od latarki, bateryjny, TV jest również elektryczny, połączenie wejściowe. I niech w telewizji będzie „nadawanie” tylko jeden obraz, dla dzieci, może to być wielka radość!

Można również meble dla lalek z własnymi rękami, aby sklejki lub tektury, warto tylko znaleźć udanych rysunków i szablonów. Szczegóły są czasami sklejone, a czasami łączone za pomocą specjalnych gniazdach, które są częścią siebie, jak mówią, „w łapę”.

A nawet meble dla lalek z rękami można zrobić od słonego ciasta! To jest tak niezwykłe i oryginalne, że dzieci z wielką starannością pomogą dorosłych. To takie ekscytujące – na zagłówki i podłokietniki koronki moda, oparciach krzeseł i rzeźbionych drzwi szafek! Malować te same meble mogą być różowe lub białe, czyniąc ją Rysunek ornament w stylu „Empire”, z prosa lub malowane farbą złota.

Przy okazji, oprócz mebli, z słony badania mogą dostać dania wspaniałym dziecięca: zestawy do herbaty, wazy, dzbanki. Tak oraz wszelkie malowidła ścienne mogą być wytwarzane w ten sam sposób. Wystarczy pamiętać, że słone ciasto – materiał jest bardzo kruchy, więc należy uważać, aby grać bez pomijania zabawek na podłodze.

Dla bardzo małych dzieci zaleca się meble dla lalek z własnych rąk czynią tkaninę. Następnie chipy są odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. I sprawiają, wygodne sofy i fotele może i mama lub babcia, muszą tylko wziąć resztki kolorowego materiału, nożyczki, igły i nici, oraz pianka poliestru lub posiekać do farszu. Mimo że jest to możliwe do zabawek rzeczy i gryki – będzie to miało pozytywny wpływ masażu na czubkach palców dzieci.

Dom dla lalek może opierać się na stole dla dzieci, specjalne półki w pudełku, pokroić w jej drzwi, na parapecie, na starym stole w kuchni, komoda na półce. Ale pod pewnymi zdolnościami i niskie koszty materiałowe Papież będzie w stanie doskonale zrozumieć, ze sklejki lub mały dostochek wspaniały dom dla lalek, to dwukondygnacyjny dwór, a nawet pałac królewski!

I, oczywiście, każda dziewczyna po prostu potrzebne wózki dla lalek. Oni też mogą być wykonywane niezależnie od tych samych materiałów użytych do produkcji mebli dla lalek. To prawda, że potrzebuje więcej kół. Szczegóły rozbitych samochodzikami doskonale służyć jako części zamienne do wózka dla lalek luksus. A początek może nawet splot gałęzi lub rurek gazetowych.

Tak więc, jeśli rodzice chcą, aby ich dzieci szczęśliwy, to nie musi być bogaty. Po prostu trzeba mieć wielkie pragnienie i zrobić sporo wyobraźni i starannością.