167 Shares 4650 views

Stroje kąpielowe – trendy w modzie plaża sezon 2013!

Głównym przedmiotem plaży szafę, bez wątpienia, jest strój kąpielowy. Mimo otwartości takich ubrań, różnorodność kształtów, kolorów i elementów dekoracyjnych strojach kąpielowych pozwolić każda kobieta, aby wybrać swój własny, indywidualny styl, który w tym samym czasie i ukryć wady, jeśli w ogóle, i podkreślają niewątpliwe zalety figury. Plaża sezon w 2013 roku, podobnie jak w latach poprzednich, panuje Stroje kąpielowe dwuczęściowe, istotne i na plaży, pokazy i pianki, a w basenie.


Każdego roku, czołowi światowi projektanci niezmiennie określić trendy w modzie na nadchodzący rok. Dominujący styl tego roku i nie została ustalona, więc plaża zapanuje bikini szeroką gamę stylów. trendy w modzie na lato 2013 będzie osobny strój kąpielowy w stylu retro. Cechą jest ukształtowany wystarczająco szeroki szczyt, w którym nie istnieją żadne paski i szorty lub spodnie wysokości pasa i symulacji wady figury. Zaletą tego stylu jest wizualna nacisk na górną część ciała i ukrywanie wad dno. Niektóre modele kąpielówki uzupełnione pasy. Pozwala to nie tylko skupić się na pasie, ale również wizualnie zmniejszyć tę część ciała.

W odniesieniu do stylu lat 50. Należy dodać, że zgodnie z projektantów, kostiumy kąpielowe z wysokiej talii sprawia, że kobieta bardziej kobieco i seksownie. Podobnie jak to, czy nie, będzie mógł doświadczyć płeć piękną tego lata, decydując się na stylu retro.

Dla miłośników jednoznacznych modeli sezonu plaży oferuje bogactwo klasycznego bikini. Staniki swimwear podobny styl obficie ozdobione różnych elementów dekoracyjnych, takich jak wstęgi, pierścienie, paski, plisami, lotki. Nawiasem mówiąc, stringi i stringi majtki, w tym roku nie cieszą się popularnością.

Istnieje również cechą obecnego sezonu jest fakt, że kosztowny strój kąpielowy oddzielne marki produkujące będzie inna minimalna liczba elementów dekoracyjnych. Szyk strojów kąpielowych w tym sezonie nie będzie chwytliwe, na rzecz – prostota. Dozwolone tylko jeden koncentruje szczegół, na przykład, nietypowy pierścionek gorset i koronki na plecach. Pewna powściągliwość można prześledzić w kolorach – klasyczna monochromatycznych odcieni kolorów. Ostre linie, prostota kroju i minimum akcesoriów – są to charakterystyczne cechy sezonu stroje kąpielowe marki 2013. Projektanci wytłumaczyć taki lakoniczny chęć skupić całą uwagę na idealnej figurze. Ponadto, ich zdaniem, tym ostrzejsze linii, smukła sylwetka.

Ale ci, którzy nadal wolą jasne kolory, nadaje się hitem sezonu – strój kąpielowy podzielone świetliste odcienie metali szlachetnych, otrzymał już definicję trendu seksualnej nadchodzi lato.

Innym preferencji kolor tego sezonu plaży – druki na temat morskiego oraz różnych kombinacji odcieni niebieskiego.

Dla miłośników zamkniętych stylów stroje kąpielowe oferowane razem projektanci mają te same trendy w modzie jako oddzielne strojach kąpielowych. Jest jeszcze u szczytu popularności monokini. Jedyne zastrzeżenie w tym roku – Sportowy całkowicie wyparta kobiece, tak tankini może być stosowany wyłącznie jako jednolite sportowych dla siatkówki plażowej.