871 Shares 6298 views

Przegląd smartphone „P70 Lenovo”: opis i opinie

Seria P to potężne urządzenia zdolne do pracy przez dłuższy czas. To właśnie te cechy i dostarczyła firma „Lenovo” ich potomstwo P70. Co kryje w sobie przedstawiciela firmy?


projekt

Producent postarał się do sławy, a telefon „P70 Lenovo” obzavolsya bardzo elegancki wygląd. Proste linie w jednostce rozcieńczony miły okrągłości. Konstrukcja okazała się nie tylko solidne, ale jednocześnie stylowy.

Gadżet Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego o dobrej jakości. Pokrywa z powrotem okazało się dość cienkie i dlatego jest nietrwały. instalacja panel będzie nieprzyjemne zajęcie szczelin, wymagać to będzie ostrożny niesamowite. Niewiele zrobił grubość pokrywy jest nie tylko delikatne, ale również w znacznym stopniu narażone na zarysowania.

Chociaż poprzednicy w „P70” Lenovo raczej całkowitej grubości obudowy urządzenia – tylko 8,9 mm. Zastosowanie tworzywa sztucznego pozostawia się do zmniejszenia masy, ale urządzenie to nadal trudno – aż 149 gramów.

Firma posiada wysoką pojemność baterii telefonu. Jednak dziwne cechą jest to, że non-wymienny akumulator. Nie ulega wątpliwości, że bateria nie musi być zastąpiony, ale czasem jest to konieczne, aby go wyciągnąć. Nie jest jasne, co robić, gdy zdarzy ci się kompletny system zawieszenia.

Prawie wszystkie zewnętrzne elementy są na swoim miejscu. Tak więc, osłonięta część przednia frontalku wyświetlacz, głośnik, logo firmy, Dotykowe elementy sterujące i czujniki. Marginalia po prawej stronie jest regulacja głośności wraz z przyciskiem zasilania. Zestaw słuchawkowy jack obzavolsya górny koniec, a dolna – głośniki, mikrofon, USB i in. Z tyłu również dość dobrze i umieszczone tylko logo, lampy błyskowej i aparatu.

Atrakcyjny wygląd smartfonu nieznacznie zepsute zabarwienie. Słuchawka jest dostępna tylko w ciemnoniebieski. Wydawane wyłącznie na rynek chiński urządzenia są bardziej brązowe i białe kolory.

pokaz

Zamontowany ekran nie jest najlepszy dla Lenovo „P70”. Cechy są po przekątnej 5 cali, ale pozwalają podsumować – tylko 1280 x 720 pikseli, który jest minimalna dla tej wielkości. również zamontowany na ekranie IPS matrycy.

Wrażenie poprawia kontrast wyświetlacza i nasycenie. Jednak nie jest błąd w obliczeniach, a mianowicie problem z automatycznym regulatorem jasności. Właściciel będzie zmuszony, aby wyłączyć tę funkcję i dostosować jednostkę samodzielnie.

Wyróżniał się piksele nie jest szczególnie wpływać na działanie z „P70 Lenovo”. Chociaż rozdzielczość zawiedzie, inne cechy tej okazji. Ponadto telefon obzavolsya szyba ochronna Gorilla Szkło 3. Ogólnie ekran wystarczy dla wszystkich potrzeb.

Część sprzętu

Ale „wypychania” jest w pełni zgodny z klasą, w której umieszczona jest smartphone. „P70 Lenovo” oferuje platformę 64-bitową z ośmioma rdzeniami. Urządzenie prowadzi do znanego procesora chiński MTK. Oczywiście, bardziej zaawansowany Snapdragon wyglądałaby znacznie lepiej, ale to za mało. Każda jednostka rdzeń taktowany zegarem 1,7 GHz. Urządzenie zostało zainstalowane grafika Mali-T760 chip. Uzupełnienie ogólny obraz wielkości dwóch gigabajtów pamięci RAM.

W rzeczywistości, twierdzi, że moc „P70” Lenovo powinien powstać. Badania pokazują, że wydajność urządzenia jest nieco powyżej średniej, jednak smartphone poradzić sobie z niemal wszystkich zadań. Pewne problemy pojawiają się gier 3D, ale to nie jest krytyczna. Procesor posiada funkcję fun: gdy urządzenie nagrzewa się, „wypychania” niezależnie zmniejsza wydajność.

Gadżet posiada 16 GB pamięci rodzimej. Zajmuje niewielką część systemu, a właściciel dostanie około 12 GB wolnego. Użytkownik może rozszerzyć pamięć do 32 GB pamięci. Przy dużej objętości, najprawdopodobniej będą pewne opóźnienia.

kamera

Dostarczane „P70 Lenovo” dobry aparat 13 megapikseli. Można strzelać jako nieco powyżej średniej. Zdjęcia są dopuszczalne, ale nie zachwycona.

Warto zwrócić uwagę na frontalku urządzenia. Zainstalowane pięć megapikseli pozwalają użytkowniczka nie tylko do wykonywania połączeń wideo, ale także wysokiej jakości autoportretów. Rozczarowujący brak błysku na przedniej części aparatu, ale przy użyciu ustawień i filtrów, można uzyskać akceptowalne zdjęć.

powiązanie

Smartfon obsługuje sieci 2G i 3G. Ponadto, urządzenie jest obecny i LTE. Szczególną nowością dla zaawansowanych telefonów 4G nie jest, ale producent oszczędza dość często w tych funkcji. Urządzenie posiada również vayfay i Bluetooth.

Ustala istnienie sukcesie dwóch kart SIM. Właściwie serii P jest zaprojektowany, aby pomóc w pracy, i nie byłoby dziwne, aby zobaczyć w aparacie niezbędnych funkcji.

autonomia

Gadżet obsługuje długie pojemność baterii 4000 mAh. Roszczenia do akumulatora nie powstaje, ponieważ w trybie gotowości smartphone będzie żyć przez dwa dni. Umiarkowana praca skraca czas do około 12 godzin. Najbardziej zużywają gier i oglądania filmów ładowania. Z tych funkcji, telefon będzie trwać około 6-7 godzin.

Przedłużyć czas trwania smartphone może pobierać odłączeniu niepotrzebnych procesów, obniżenie jasności ekranu oraz wykorzystanie trybu oszczędzania energii.

Zmieszany tylko, że non-wymienny akumulator. Gdy poważne problemy, które czasami pojawiają się w „Android”, właściciel nie będzie mógł ponownie uruchomić system, należy wyjąć z niego baterię.

Opcje

Dostarczany z Lenovo „P70” instrukcja, zestaw słuchawkowy, adapter, kabel USB oraz kartę gwarancyjną. Chociaż plastiku i dobre, pożądane jest, aby zabezpieczyć pokrywę urządzenia użytkownika. Biorąc pod uwagę grubość panelu tylnym, to będzie bardzo pomocne.

system

Słuchawka posiada nieco przestarzałe „Android” wersja 4.4. W górnej części interfejsu systemu jest zainstalowana firmy Vibe UI już znane użytkownikom „Lenovo”. Wspólnie z producentem powłoki znaleźć wiele zastosowań. Niektóre programy będą użyteczne, ale większość po prostu zużywa pamięć.

System działa bardzo stabilna. „Android” doskonale dostosowany do P70 i nie wnosi sprzeciwu. Jedyną rzeczą nieco irytujące – to program do pulpitu.

Oczekuje się również, aby uaktualnić do piątej wersji „Android”. Ale tak długo, jak użytkownik jest zmuszony do korzystania z przestarzałego systemu.

pozytywne opinie

Wyrafinowana konstrukcja wyraźnie rozróżnia między masą urządzeń „P70 Lenovo”. Opinie wyrazili niezadowolenie z braku elementów metalowych, ale jest to niewielka wada.

Mocne gadżetu jest jej „wypychania”. Wydajność jest wystarczająca dla wielu zadań, mniej czekania i nie warto z tej klasy.

Miły bonus będzie zarówno aparat fotograficzny smartfon. Wysoka rozdzielczość i 13 megapikseli doskonale nadaje się do codziennych potrzeb. Frontalka również docenić jej jakość.

Pojemnościowy baterii – również znaczny plus dla urządzenia. Akumulator jest w stanie zapewnić długotrwałej pracy telefonu, a użytkownik – niezależnie od gniazdka zasilania.

negatywne opinie

Wygląd, a raczej tylna okładka – bardzo źle się błędem „P70 Lenovo”. Liczba właścicieli zgłosić częste urazy i różne zarysowania element projektu.

Natychmiast rzucają się w oczy niskie urządzenia rozmiar. Liczba pikseli na granicy dopuszczalnego dla tego przekątnej. Ten sam ekran wyposażyła wiele jej sektora publicznego.

Wersja „Android” nie jest również powodować pozytywne emocje. Oczywiście system jest zupełnie normalne, ale świeże wnioski o nim są niedostępne.

wynik

Z wyjątkiem niektórych problemów P70 smartphone jest sporym sukcesem. Wszystkie dane techniczne są w doskonałej równowadze, a to sprawia, że urządzenie atrakcyjne. Telefon spełniać wszystkie zadania użytkowników.