399 Shares 6770 views

Feng Shui dla pieniędzy

Pieniądze – to sprawa ogromnej energii. I ją kontrolować, trzeba znać kilka podstawowych zasad Feng Shui. Jak przyciągnąć pieniądze przy pomocy tego systemu, który pochodził z Chin, niedawno dowiaduje się coraz więcej ludzi. W tym sławny.

Korzystanie z Feng Shui dla pieniędzy może być skuteczne i efektywne tylko wtedy, gdy zmiany w przestrzeni domu zostaną połączone ze zmianą świadomości, oczyszczając je ze starych zamków.

Tak więc, od czego zacząć w domu? Feng Shui dla pieniędzy przypomina przede wszystkim, rozejrzyj się dookoła i oczyścić teren z gruzu. Dotyczy to absolutnie wszystkich pomieszczeń, w tym kuchni, przedpokoju, łazienki, spiżarni. Po tym wszystkim, w domu, zatłoczone różne śmieci, stagnacja energii nie pozwalają otrzymać coś nowego (bez względu na pieniądze, miłość, zdrowie lub sukces). Bez żalu wyrzucając stare rzeczy zapisanych w „czarny dzień”, a nie używane od lat, człowiek zwalnia miejsce na przybycie nowych użytecznych i przyjemne wydarzenia.

Kolejnym krokiem, który zaleca, aby Feng Shui dla pieniędzy – w celu nałożenia na rozkładzie siatki Bagua , tak, że na północ zbiegła się z północy wskazywanego przez kompas, a także określić, która część domu spada na południowym-wschodzie. Fakt, że w tym kierunku to obszar bogactwa. Ważne jest, aby określić ją prawidłowo, nadal skutecznie uaktywnić. Po tym, musimy ponownie przyjrzeć się bliżej tej części mieszkania lub domu. Nie powinno być nic zbędne.

Każda strefa posiada elementy, aby ułatwić ich wzmocnienie i osłabienie jej uszkodzenia.

Feng Shui dla pieniędzy określa następujące sektor aktywatory Wealth: woda, poruszające się obiekty, rośliny, konkretne kolory, kształty i symbole. Jak ich używać? Nie wszystko należy brać dosłownie. wystarczającej liczby znaków.

Na przykład, nie koniecznie umieścić w odpowiednim sektorze basenu lub wanny z wodą do zakładu. Postacie wspierane przez pozytywne myślenie, również działa dobrze. Ponieważ element wody w strefie południowo-wschodniej może być reprezentowany z ryb akwariowych, fontanny, a nawet malowanie reprezentujący wody. Dobrze umieścić zdrowe, piękne rośliny w tym sektorze (zwłaszcza „drzewo pieniędzy”), ale w żadnym wypadku nie kaktus.

Przesuwanie znaków – to wszelkiego rodzaju telefonów komórkowych, łopatek pogoda, flagi „muzyki wiatru”. Można również użyć dane Hatteya – chiński bóg bogactwa na trzech nogach Żaba trzyma monetę w ustach, bug, który utrzymuje się z tyłu dwa. Chińskie monety spowoduje jeżeli ich tie czerwona wstążka bok się z bohaterami i rozszerzył się na obszarach związanych z finansami.

Kolor skóry, skutecznie działa w tej dziedzinie, – fioletowy, fioletowy, zielony i czerwony. Dlatego w sektorze bogactwa powinny przeważać elementy w tym zakresie (w granicach rozsądku, oczywiście).

Poza transformacji przestrzeni, ważne jest, i respektować trzy prawa energii Feng Shui, aby przyciągnąć pieniądze.

  1. Odłożyć 20% każdej otrzymanej zapłaty. I „deszczowy dzień” nie jest. Pieniądze wydać na coś wielkiego i dobrego, ale wskazane jest nie do grosza, bo są jak przynęta na najbliższe przychodów finansowych.
  2. Charity. To musi opuścić 10% zysków generowanych. Musimy dać w tajemnicy i prawdziwie potrzebujących (krewnych tej kategorii nie obowiązują).
  3. Pieniądze energia musi stale krążyć. Oznacza to, że muszą dzielić i dzielić się wspaniałomyślnie. I miłości nie ma znaczenia. Jeśli pieniądze nie, to trzeba podzielić pozytywne myśli o obfitości, stan szczęścia i radości.

Transformacja przestrzeni wokół domu i rozłożone atmosferę radości, obfitości i szczęścia będzie warunkiem zaangażowania wszystkich wyżej wymienionych we własnym życiu.