438 Shares 4999 views

Zgodność: Rak mężczyzny i kobiety-taurus, kobieta-rak i samiec-byk

Byk i rak, jeśli się ożenić, a potem na całe życie. W tej parze obie partnerzy będą poprawne. Oni mają tendencję do życia w stabilny, spokojny i szczęśliwy sposób.


Horoskop: Rak-mężczyzna – kobieta-Byk

Rak-człowiek nie jest jednym z tych, o których mówią "dusza jest rozpięta". Wiedząc to dobrze, trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości. Nowotwory są pesymistyczne i mogą wywoływać przygnębienie na innych, ale za ich niegrzecznymi manierami kryje się serce. Smaki żony muszą zbiegać się z smakami matki tego człowieka. Pod prysznicem jest małym dzieckiem, które marzy o miłosierdzie dla ukochanego. Łatwo idzie do flirtu, a dla pojawienia się poważnego uczucia potrzebuje czasu. Standardy raka są wysokie, ale jeśli znajdzie swój ideał, stanie się sentymentalny i bardzo hojny. Nie będzie łatwo wyślizgnąć się z jego pazurów.

Kobieta Taurus nie dąży do uzyskania uwagi, jest pewna siebie i nie lubi pustych snów. Ona chce mieć własną wybraną osobę bez śladu. Kobieta Taurus będzie mu wierna i czekać na dowody swoich uczuć. Jeśli kobieta kocha, nie powstrzyma krytyki, niewygodnych warunków i innych niedogodności.

Zgodność: Man-Cancer i Taurus Kobieta w małżeństwie

Miłość do gromadzenia się będzie łącznikiem w tym małżeństwie. Drugim punktem kontaktu tej pary jest dzieci. Oba te znaki są pięknymi rodzicami. Potrzebują jedynie wspólnego modelu edukacji. Taurus i rak z przyjemnością spędzają wieczory na wspólnej kolacji w domu, odmawiając podróży do miejsc rozrywki.

Zgodność: rak człowieka i kobieta-Byk w płci

Rak i Taurus są uważane za subtelnych koneserów stosunków seksualnych. Każdy z nich myśli o swoich krokach i wszystkich swoich działaniach w najdrobniejszych szczegółach, więc relacje między tymi partnerami nigdy nie będą gwałtowne, szybko rozwijające się. Oba znaki nie potrzebują seksu na jedną noc.

Zgodność: rak człowieka i kobieta-Taurus w sytuacjach konfliktowych

Jeśli partnerzy są kłócliwi, nigdy nie wywożą własnych nieporozumień do ludzi. Kobieta Taurus w żaden sposób nie przyznaje się do poczucia winy i nie pojedzie najpierw pojednania. Mężczyzna Raka nie podejmie żadnych kroków w kierunku pojednania. Z tego powodu mogą wiecznie wieczorować, ponieważ żaden z nich nie może się pokonać. Jeśli potrafią kompromisy, znajdą drogę do szczęścia.

Zgodność: Man-Cancer i Woman-Taurus w pracy

Rak i Taurus są bardzo pracowity. Najważniejszą rzeczą dla Taurusa jest możliwość zarobienia pieniędzy niezależnie. Dla męskiego Raka, nie ma znaczenia, czy żona działa, czy nie. Najważniejsze jest to, że zarobiony może być zbawiony w domu. Bardzo ważne jest, aby rak był finansowo zabezpieczony. Tylko w ten sposób czuje się chroniony.

Taurus Mężczyzna – Kobieta Rak: Zgodność

Taurus i Rak są idealną parą. Są ekonomiczne, takie jak czystość i komfort. Ich zjednoczenie jest spokojne, bez burz i rozbłysków. Taurus ostrożnie idzie do jakiegoś związku. Nie potrzebuje ulotnych powieści. Do małżeństwa w rozsądny sposób. Uwielbia spędzać cały czas z rodziną, może zapewnić finansowo. Taurus troszczy się o przyszłość dzieci i zaspokoi żądania żony. Ten człowiek zawsze będzie wspierał rodziców.

Kobieta raka jest podejrzana, żądając jej wyglądu, obserwując postać. Jest wybredna do drobiazgów, poświęcona przeszłości, związana z pewnymi rzeczami.

Kobieta Rak będzie urok człowieka Taurus z jej kobiecością, inteligencją, sposobem komunikacji, stałym pragnieniem dobrego samopoczucia. To zjednoczenie będzie dla obu dogodne, ponieważ nie ma gwałtownych namiętności i gwałtownych emocji.