668 Shares 8018 views

Jak przywrócić historię przeglądarki (szybko i sprawnie)?

Każda przeglądarka, bez względu na to, czego używasz, zapisuje historię swoich wizyt. Funkcja ta ma zarówno oczywiste zalety i wady. Na przykład, jeśli masz jeden komputer dla wielu użytkowników, to nie jest wszystko, jak fakt, że każdy może zobaczyć historię wizyt. Ale niektórzy po prostu nie chcą zaśmiecać pamięć w przeglądarce. Wszystko to prowadzi do nieuniknionej historii przeglądarki rozliczeń i wszelkiego rodzaju magazynów do przechowywania, ale co jeśli nagle potrzebne?

Jak przywrócić historię przeglądarki

ESL jesteś w takiej sytuacji, nie rozpaczaj. Usunąć historię w przeglądarce, jak odzyskać, nie wiesz? Sytuacja jest nieprzyjemne, choć rozwiązywalne. Często zdarza się, że z dużej liczby niepotrzebnych linki są usuwane, a przydatne linki. Może się zdarzyć, że ktoś z Twojego otoczenia, mając dostęp do komputera, przypadkowo usunie całą historię przeglądarki, wraz z wymaganymi referencjami. Teraz muszę rozwiązać problem jak odzyskać usunięte historii przeglądarki. Korzyścią dla tego istnieje kilka skutecznych metod, które nie zawsze są uzależnione od przeglądarki używasz.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych i najprostszych metod jest do przeglądania dziennika zdarzeń. System operacyjny na komputerze znajduje się kilka czasopism, które zawierają różne dane z ewidencji logowania, a skończywszy na wprowadzeniu zmian w ustawieniach zabezpieczeń. Przez magazyn można znaleźć, a jak przywrócić historię przeglądarki. Wymagać to będzie kilka prostych kroków:

  1. Aby zacząć chcesz otworzyć „Mój komputer” i iść w punkcie „Zarządzanie”, aby uzyskać kontrolę nad komputerem.
  2. W trzeba będzie zmaksymalizować okno zatytułowane „Zarządzanie komputerem (lokalne)” okno dialogowe, które daje dostęp do narzędzia.
  3. Wchodząc w sekcji Utilities, można zobaczyć wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich latach, w tym związanych z przeglądarki zdarzeń.

Korzystanie z programów innych firm

Innym, nie mniej skutecznym sposobem jest użycie programów innych firm, które są specjalnie zaprojektowane, aby szybko i łatwo odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zrekonstruować historię przeglądarki. Istnieje spora liczba podobnych narzędzi, najczęściej z nich:

  • Magia partycji.
  • Recuva.
  • Handy odzyskiwania.
  • Auslogics File Recovery.

Opisać działanie każdego z nich nie ma sensu, nie są one w jakiś sposób przeznaczone do użytku przez najbardziej wymagających użytkowników, więc wyposażonych w intuicyjne sterowanie. Każdy z tych programów nie tylko umie zrekonstruować historię przeglądarki, ale również cała skupia się na odzyskiwaniu wszelkich zdalnych komponentów komputerowych.

Jak przywrócić historii Yandex Browser

Dla tych użytkowników, którzy preferują korzystanie z przeglądarki Yandex, gdyż istnieje kilka skutecznych sposobów. Nawiasem mówiąc, są one stosowane także do innych programów do korzystania z Internetu.

Najprostszym rozwiązaniem jest użycie wbudowanej funkcji systemu operacyjnego o nazwie „Przywracanie systemu”. Droga do niej jest dość prosta i wygląda następująco: „Start”, „Przywracanie systemu” Następnie otworzy się okno dialogowe , w którym trzeba będzie od sprawdzić „Pokaż inne punkty”, po którym możliwe będzie przeprowadzenie przywracania systemu. Po ponownym uruchomieniu komputera, to jest prawdopodobne, że odległa historia zostanie przywrócony. Jednak ta metoda jest bardziej odpowiedni w przypadkach, w których historia została skasowana niedawno.

Można również użyć oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, który istnieje w systemie „Yandex”. W tym celu należy przejść do zakładki z dodatkowymi cechami przeglądarce zrobić (zwykle jest to w prawym górnym rogu) i wybierz tam pozycja „Synchronizacja danych i tworzenie kopii zapasowych”. Można korzystać z funkcji kopii zapasowej, jak tylko użyć hasła z „Yandex”.

Jak widać, istnieje wiele sposobów, w jaki sposób zrekonstruować historię w Yandex Browser, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że mają do niego zastosowanie, oraz wyżej opisanych metod, które nie zależą od rodzaju przeglądarki.

wniosek

W rzeczywistości, po bliższym zbadaniu okazuje się, że kwestia sposobu zrekonstruować historię przeglądarki, nie jest tak trudne. Opcje, które można miejscowości, sporo pilne i proste do nieco ponad wielostopniowe.