836 Shares 4391 views

Jak usunąć czarne oko za pomocą środków ludowej

Jak mogę usunąć siniaka na twarzy lub innych części ciała? To pytanie jest szczególnie zainteresowany tym, którzy są poważnie zranić i dlatego mam siniaka w postaci dużych fioletowych plam.

Należy zauważyć, że siniaki na twarzy jest znacznie silniejszy niż w innych częściach ciała. Po tym wszystkim, to jest, gdy skóra jest najbardziej wrażliwa i delikatna. Ponadto, siniak jest prawie niemożliwe, aby ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Więc co zrobić, aby pozbyć się tej plamy? Jak wiecie, dziś istnieje sporo sposobów, aby pomóc oczyścić siniaki na jego twarzy przez kilka dni. Rozważmy niektóre z tych sprawdzonych i skutecznych metod bardziej szczegółowo.

Jak możemy usunąć siniaki? kilka sposobów

Niezbędne składniki:

  • badyaga;
  • Wódka 40 stopni i wody do picia;
  • Świeży liść kapusty;
  • miód, roślinny olej, żółtko jaja i 1st mąka pszenna;
  • kora kaliny, glistnika i aloes.

Jak mogę usunąć siniaka do oka za pomocą badyagi

Narzędzie to jest najbardziej popularne i skuteczne. W celu szybkiego usunięcia stłuczenie należy rozcieńczyć 2 dużej łyżki gąbki świeżej wody (proszek) w tej samej ilości wody do picia. Składniki należy wymieszać i stosować do miejsca uszkodzenia. Otrzymaną zawiesinę wylano pod oczami należy zachować ostrożność, ponieważ może to przyczynić się do zapalenia i uszkodzenia śluzówki. Po badyaga wysycha, jest wymagane, aby zmyć z ciepłą wodą. W celu wprowadzenia takiego masę na uszkodzenia pożądane jest, aby 2 razy dziennie.

zastosowanie wódkę

Inną sprawdzoną lekarstwem dla tych, którzy nie wiedzą jak usunąć siniak jest normalne wódka. Dla przygotowania tych środków może być w równych proporcjach ducha napoje mieszane czystej wody. Następnie, ciecz musi być zamrażane w postaci kostek lodu. Stosując kawałek lodu w miejscu urazu zaleca się tak często, jak to możliwe.

Używamy świeżych liści kapusty

Jak mogę usunąć siniaka w korzystaniu z tego narzędzia? Nie wiesz? Ale jest bardzo skuteczny w walce z siniaki. W tym celu, cienka blacha kapusty musi odeprzeć obie strony lub poważnie dent, a nie zacznie się wyróżniać soku. Następnie, kapusta zaleca się dołączyć do siniaków i przytrzymaj przez kilka minut.

Jak mogę usunąć siniaka z pieniędzy innych ludzi

  1. Należy wymieszać 1 dużą łyżkę miodu i taką samą ilość oleju roślinnego. Do otrzymanej mieszaniny żółtka jaja i dodać niewielką ilość mąki pszennej. Następnie należy wymieszać wszystkie składniki aż do uzyskania gęstej konsystencji i nałożyć na masę obicia jako kompres, pozostawić na jeden dzień.
  2. Wymaga wymieszać 2 łyżki deserowe Viburnum kory (można kupić w każdej aptece), ten sam celandine i 1 dużą łyżkę miąższu aloesu. Wszystkie produkty muszą być dokładnie wymieszane, a następnie dodać do niej trochę wrzącej wody i zaparzać przez 30 minut. Po tym, przygotować bulion należy zwilżyć bawełny lub gazy i stosować go do siniaków. Trzymając wacik jest zalecana przez 20 minut, po czym do pozostałości płucze zimną mieszaniną wody.