594 Shares 6192 views

Cafe Taganrog: przegląd

Każde miasto ma ulubione miejsce mieszkańców i gości. Taganrog Cafe zasługują również szczególną uwagę, ponieważ wiele z nich ustawić poprzeczkę wysoko w pracy i skutecznie utrzymać ją.

„Polana”

To miejsce nazywa się „Polana” stał się jednym z najbardziej popularnych kawiarni w Taganrogu. Wiele są przyciągane przez koncepcję tego miejsca. Prace w formacie „wolnego przepływu” i kawiarnia może wziąć udział w ekscytującym pokazu kulinarnego. Dogodna lokalizacja w centrum miasta pozwala na dostęp do niego bez żadnych trudności. Duże pokoje, które mogą jednocześnie odpocząć ponad dwieście osób, urządzone zgodnie z nowoczesnymi koncepcjami komfort i wygodę. W menu cafe „Polana” prezentuje włoską, Kaukaski, dania kuchni chińskiej i Uzbekistanu. W tym momencie uwzględniać interesy różnych gości. Kawiarnia czynna jest w trybie samoobsługowym, który wiele znaleźć wygodne. W ten sposób można szybko wygenerować zamówienie, poszukaj jego gotowania i cieszyć się nim bez personelu duszy. Koneserzy klasycznego podejścia do użytkowników usług mogą spać w osobnym pokoju, gdzie pracuje kelner. Istnieją oddzielne pokoje dla palących, jak i animator dla dzieci, który będzie zabawiać najmłodszych Gości, a dorośli cieszyć się spokojną i miły wieczór. Podczas ciepłej pory roku, goście są proszeni o pozostanie w otwartym tarasie.

"Calypso"

Informacja o dobre miejsce dla rozrywki szybko rozprzestrzenia się przez miasto. To samo stało się z kawiarni „Calypso” (Taganrog), która przez krótki czas ich praca zyskała miano godnego instytucji. Główna sala może pomieścić do sześćdziesięciu osób. W jego murach miłośników rozrywki i pokojowych zgromadzeń, głośnych uroczystości i przyjęć rodzinnych. Wiele osób wybiera to „Calypso”, ponieważ może całkowicie odpocząć wszelkich satelitów. Pary go znaleźć romantyczną atmosferę, przyjazny Company – zabawa i taniec, bohater okazji – doskonałą organizację dużych imprez. Pyszne jedzenie jest reprezentowany przez dania kuchni rosyjskiej i europejskiej, odmian żywności, gotowane na grillu, które dają pozytywne doznania kulinarne i niezwykłe wnętrze i regularne programy rozrywkowe uczyni żywy i niezapomniany wieczór.

„Postoju”

To otwiera swoje podwoje przytulne cafe „cumowania” (Taganrog), który gwarantuje swoim gościom wspaniałe wakacje w komfortowej i przytulnej atmosferze. Restauracja podzielona jest na kilka sal: bar, który może jednocześnie cieszyć otyhom do pięćdziesięciu osób, odmiany, zaprojektowanych dla dwustu gości na bankiet, gdzie zdarzenie z obecnością aż do siedemdziesięciu ludzi są na najwyższym poziomie. Taki kawiarni na nabrzeżu (Taganrogu) zadowala zarówno gości i stałych mieszkańców. dostępny z dużym wyborem potraw europejskich w menu. Ponadto, w kawiarni „nabrzeża” można skosztować kulinarnych, przygotowane na grillu, sushi i bułek, pizzy, a nawet świeże przegotowanej langusty. W instytucji często ma muzyki na żywo z lokalnych artystów i muzyków, prowadzonych intensywnych koncertów i wieczorów tematycznych. Usługi dla organizacji imprez wyeliminowanie niepotrzebnych zmartwień i dać im prawdziwych profesjonalistów. Cafe „postoju” wybrany przez tych, którzy wiedzą, co jakość, indywidualne podejście i niesamowitą atmosferę.

"Avsteriya"

kawiarnie Taganrog zrobić wiele, aby ich goście czuli się dobrze i chciał kontynuować swój pobyt w nim. To miejsce nazywa się „Avsteriya” zdobył serca swoich gości. Każdy znajdzie w jego murach coś innego, coś, co sprawia, że znowu i znowu wrócić do swoich halach. Cafe jest podzielony na dwie przestronne sale, z których klirens jest pozostawione przypadkowi. W menu, goście mogą zapoznać się z potraw przygotowanych przez rosyjskich i kaukaskiej tradycji kulinarnych i oczywiście smak dowolny. Kucharze profesjonalizm pozwala zapewnić wysoki poziom gotowania, przekształcając zwykły zestaw produktów w coś nierealnego apetyczny i smaczny. Posiłki uzupełnią doskonałe napoje, których wybór do kawiarni „Avsteriya” znaczna, a także muzyka na żywo. Dla osób prywatnych lub specjalnych spotkań, oddzielny pokój dla maksymalnie dziesięć osób, w których ta sama osoba może śpiewać karaoke.

Koko-Pizza

Trudno jest znaleźć miejsce, które harmonijnie współistnieć pojęć takich jak „jakość” i „cena demokratycznym.” Cafe Koko-pizzy można bezpiecznie umieszczone w wykazie takiego. W jego drzwi przychodzi coraz więcej turystów, ponieważ możliwość smaczne i sycące posiłek, jednocześnie dając trochę pieniędzy, przyciąga wielu. Miła atmosfera instytucja dostosowuje się do pozytywnych emocji i uprzejmy kompetentny personel wysokiego poziomu do zrobienia dzisiaj na łatwość i wygoda. Możliwość utrzymywania imprezy firmowe, jubileusze, bankiety, wesela i inne uroczystości, duży wybór jedzenia i napojów, przyjazna atmosfera – to właśnie to zapewnia swoim gościom kawiarnię Taganrog. Menu Koko-pizza jest sałatki, dania gorące, grill, garnishes i inne przysmaki. Według nazwy można zrozumieć, że pizza w kawiarni zwracać uwagę. Goście są znacznie komplikuje wybór, prezentując znaczny wybór dań włoskich. Na przykład, wegetariańska Pizza, Pizza z wołowiny, kurczaka, ananas, owoce morza i innych wypełnień przyniesie pamiętać przy zamawianiu i daje niesamowitą przyjemność z degustacji.

sapore Italiano

Taganrog Cafe Sapore Italiano znajduje się w samym sercu miasta i zachwyca swoim gościom pyszne jedzenie i ciepłą atmosferą. W tym miejscu wszystko jest oparte na włoskiej tradycji. Dwie hale mogą służyć do pięćdziesięciu osób, a w ciepłe dni i wieczory kosmicznych wzrasta ze względu na powierzchni zewnętrznej. Nasycone dania z karty oraz stylowy wyrafinowane wnętrze dokonać prostych małych spotkań wakacyjnych wśród tygodnia. Włosi kucharze znać na rzeczy i najlepiej uosabiają nawet najdziksze pomysły kulinarne. Ta pasta, risotto, tiramisu i inne arcydzieła nie można zjeść nigdzie indziej. Cafe Sapore Italiano docenić prawdziwą włoską kawę rano i kolację z odpowiednio dobranej wina w późnym popołudniem.