201 Shares 5739 views

Silence Beach Resort 5 * (Turcja, Side): opinie i zdjęcia turystów

Miasto Side (Turcja) – popularny kurort. On jest od dawna znana z dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej i komfortowych hoteli. Również dogodna podróżować tutaj wielu atrakcji w kraju. Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje tutaj i patrzeć do komfortowego hotelu, proponujemy zwrócić uwagę na hotelu Silence Beach Resort 5 * (Turcja, Side).


miejsce pobytu

Pięciogwiazdkowy hotel "Silence Beach Resort" jest usytuowany w kurorcie Side, 13 km od Manavgat. Najbliższe lotnisko znajduje się w Antalyi. Jej odległość 75 kilometrów. Kompleks hotelowy znajduje się na pierwszej linii i posiada własną dużą piaszczystą plażę.

Opis zdjęcia hotelu

Kompleks hotelowy „Silence Beach Resort” (miasto Side, Turcja) został otwarty w 2003 roku. Łączna powierzchnia terytorium 102 tysięcy metrów kwadratowych. metrów. Obudowa Hotel składa się z 1 030 komfortowych pokoi standardowych i rodzinnych. Znajdują się one w głównych siedem-piętrowych i dwupiętrowych budynków, a także kilku bungalowów. Silence Beach Resort 5 * hotel posiada kilka restauracji – jeden główny (szwedzki stół) i pięć pracujących w formacie „a la carte”. Kompleks posiada 14 barów, 8 sal konferencyjnych, basenów, park wodny, park rozrywki, korty tenisowe, obiekty sportowe. Istnieją regularne występy rozrywkowe. Ponadto, hotel słynie z centrum thalassoterapii. Powszechnie uważany hotel jest idealnym miejscem na wakacje z rodziną z dziećmi i osób starszych oraz młodzieży.

Silence Beach Resort 5 *: ceny

Co do kosztów zakwaterowania w tym hotelu, to jest, według mieszkańców, jest zgodny z jego kategorii i poziomu obsługi. Tak, jedna noc w standardowym pokoju kosztuje od 150 euro, aw rodzinie – od 237 euro. W tej cenie zawiera posiłki w systemie „ultra ol inclusive”.

Silence Beach Resort 5 *: opinii podróżnych z Rosji

Wiadomym jest, że współcześni turyści stają się coraz bardziej wymagający. Tak więc, przy wyborze dzisiaj odbywa się nie tylko na podstawie opisu menedżerów hotelowych i poradę od biura podróży. Większość podróżnych preferują również dokładnie zapoznać się z poglądami innych osób, które wydarzyły się w jednym miejscu, czy inny sposób. Mimo wszystko, ta informacja jest w stanie podać dokładniejsze przedstawienie hotelu. W związku z tym dzisiaj zdecydowaliśmy się dokonać rzeczy proste i zaoszczędzić czas, powołując się na uogólnione komentarzy naszych współobywateli o wypoczynku w pięciogwiazdkowym hotelu „Silence Beach Resort” w Turcji. Ogólnie rzecz biorąc, większość Rosjan z ich wyborem były spełnione. Ale oferta do czynienia bardziej szczegółowo w pytaniu.

Sam hotel, jego terytorium i lokalizacje

Przede wszystkim goście zauważyć pozytywnie fakt, że kompleks hotelu, ponieważ jest podzielona na dwie części. W jednym z nich skupione są wszystkie zabawy – baseny, park wodny, animacje, itd Druga część nadaje się na spokojny i relaksujący wypoczynek … Jeśli wolisz drugą opcję, zaleca doświadczonymi podróżnikami wyboru pokoje w bungalowach. Oni wszyscy mają dostęp do prywatnej puli. Ponadto, nie trzeba iść do restauracji głównej, ponieważ nie ma własnych.

Pokoje w hotelu Silence Beach Resort 5 * (Turcja, Side), zgodnie z gośćmi, dość przestronne, jasne i w dobrym stanie. Zadowolony z faktu, że pracownicy nie zapomina się do uzupełniania zapasów kąpieli i kosmetyki, a także zawartość minibaru. Roszczenia o sprzątanie i zmiana ręczników w hotelu także nie powstać.

Jeśli chodzi o kompleksie hotelowym goście okazało się to piękny, zadbany i duży. Jednak niektórzy goście mówią, że tak naprawdę nie podoba się fakt, że większość rozrywki jest zlokalizowany z dala od siebie. Mimo to nie można uznać za znaczącą wadę.

Wiele nowoczesnych turystów są również zaniepokojeni jakością Internet w hotelu. Więc chodzi przed nami kompleks hotelowy, który według naszych rodaków, Wi-Fi tutaj „łapie” wszędzie. Jednak jakość komunikacji czasami pozostawia wiele do życzenia. Ale do korzystania ze Skype i przeglądać wiadomości e-mail bez problemów.

Gastronomiczne

Jeśli chodzi o jedzenie, to na wybór poz Hotel „Silence Beach Resort” również nie zawodzi większość wczasowiczów. Pewna liczba turystów entuzjastycznie uczcić fakt, że posiłek tutaj może być 24 godziny na dobę. Więc jeśli wrócisz późno w nocy do klubu nocnego w hotelu i czuć się głodny, będziesz miał okazję zjeść.

Wybór jedzenia w restauracji głównej niektórzy goście wydawało się niewystarczająco zróżnicowana. I to pomimo faktu, że jest zawsze w menu mięsa, drobiu, ryb i owoców morza. Od czasu do czasu, i oferuje krewetki i raki. Ponadto, zawsze można spróbować pysznych deserów i świeżych owoców. Jednak goście Silence Beach Resort 5 * (Turcja, Side) mają okazję odwiedzić restauracje "a la carte". Tak zróżnicować swoją menu nie jest trudne. W szczególności, goście chwalili azjatyckiej restauracji.

nie chodziło o napojów oferowanych w barach, żadnych skarg od turystów. Jeśli chcesz zmienić, a następnie zamówić ich barmani koktajl. Więc można spróbować napojów przygotowanych dla różnych receptur.

Recenzje rozrywki

Według naszych rodaków na „Silence Beach Resort” każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład wiele korzystają odwiedzając park wodny. Nawiasem mówiąc, goście mówią one dać kilka biletów na zjeżdżalni w ruchu. Dla pozostałej części parku wodnego będzie musiał dopłacać. W kompleksie animatorzy pracują przez cały dzień. W ogóle, to twierdzi, że nie miał żadnych gości. Jedyną rzeczą, że nasi ludzie zwracają uwagę, to fakt, że animatorzy praktycznie nie mówią w języku rosyjskim. To nie ma zastosowania do osób, które pracują z dziećmi. Nawiasem mówiąc, turyści, którzy przyjechali do odpoczynku w ciszy Brzeg następnie Resort 5 * (Turcja, Side) całych rodzin, bardzo gorąco o animatorów, którzy byli zaangażowani w ich dzieci. Tak, mówili, codziennie wymyślają coś nowego i innego Amusements dzieciom rozrywkę rzemiosło podstawowe i świetny czas. W godzinach wieczornych, hotel jest w trakcie mini-dyskoteka, których dzieci korzystają z wizyty. Również dla młodych osób w kompleksie hotelowym działa park rozrywki.

Ponieważ wycieczki do Turcji są często wybierane przez ludzi, którzy chcą się dobrze bawić na morzu, kwestia obecności prywatnej plaży w hotelu i jak zawsze jest bardzo ważne. Co do „Silence Beach Resort”, to jest na pierwszej linii. Hotelowa plaża piaszczysta. Jednakże przy wprowadzaniu wody na dole kamieni. Goście twierdzą, że dorosły nie jest problemem, ale dzieci, pożądane jest, aby nosić buty gumowe. Co do plaży, jest przestronne, czyste. Jest wystarczająca ilość leżaków. Nasi rodacy powiedzieć, że miejsca wystarczy dla wszystkich tutaj. Dlatego nie ma potrzeby, aby wstać wcześnie rano, aby wziąć leżak. Nawiasem mówiąc, to samo odnosi się do basenów. Więc w tym względzie „Silence Beach Resort” wypada korzystnie w porównaniu z wieloma innymi hoteli, w których liczba leżaków nie przeznaczonym do liczby turystów.

Personel wrażenia

Ponieważ wycieczki do Turcji już dawno stały się bardziej popularne niż z mieszkańcami naszego kraju, nasi ludzie są przyzwyczajeni, że prawie wszystkie hotele pracownicy mówią po rosyjsku. Co do „Silence Beach Resort” tu jest nie cały zespół może się pochwalić. Wynika to z faktu, że kontyngent gości hotelowych dla ponad 60% składa się z mieszkańców Turcji. Jednakże, jeśli masz problem i nie można wyjaśnić w języku angielskim, nie zawsze jest pracownik tam, mówienie w języku rosyjskim. Więc martwić się o to nie warto.

W ogóle, według mieszkańców, personel hotelu pozostawił bardzo dobre wrażenie. Wszystko bardzo grzeczny, uprzejmy, pomocny i doskonała praca ze swoich obowiązków.