304 Shares 8857 views

Gdzie można uzyskać kredyt na niewielki procent? niski kredyt

Większość populacji krajów zachodnich od dawna używane do życia na kredyt, a w Rosji żyć w długu do coraz bardziej zaznajomieni każdego roku. Dla wielu ludzi zgromadzić wymaganą ilość, szczególnie duże, jest to trudne zadanie – o wiele łatwiej pożyczyć. W związku z tym pytanie, jak uzyskać kredyt konsumencki pod małym zainteresowaniem umysłach wielu naszych współobywateli. Na pierwszy rzut oka, to nie jest bardzo trudne – w celu zbadania propozycji banków wybrał mniejszą liczbę i przekazuje słuchaczowi. W rzeczywistości, wiele pułapek, ukrytych w tej kwestii. Warto więc zrozumieć, gdzie wziąć kredyt na niewielki procent, a nie potknięcia niewidzialne przeszkody.


Kto potrzebuje taniego kredytu

Pierwszym z nich jest w celu określenia w jakim celu potrzebne pieniądze. Na przykład, jeśli chcesz wziąć duży kredyt na niewielki procent na nabycie nieruchomości, to najlepiej, aby dokładnie przeanalizować propozycje dotyczące kredytów hipotecznych – a następnie postawić na tyle małe, a spłata przez znaczny okres czasu.

Jeśli zdecydujesz się na zakup samochodu, najlepiej jest wybrać bank, pracuje nad programem preferencyjnego gosavtokreditovaniya, w tym przypadku, niektóre interesie płacisz przez państwo. Ale jeśli zdecydujesz się szukać, gdzie można uzyskać kredyt na niewielki procent do innych celów – naprawa, odpoczynek, całkowitą zmianę garderoby lub kupować drogich urządzeń gospodarstwa domowego, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przede wszystkim zbadać propozycje banków i wybrać te, które uważasz za stosowne. Jeśli pieniądze potrzebne nie jest pilna – można czekać na jakiś urlop, na przykład, w przeddzień Nowego Roku, wiele banków oferuje niższe oprocentowanie i różne premie.

Jak obniżyć stopę procentową

W przypadku, gdy nie chcesz czekać, możesz spróbować zmniejszyć szybkość oferowanych przez bank. Na przykład, nisko oprocentowana pożyczka można uzyskać w instytucji finansowej, gdzie jesteś obecna karta wynagrodzenia. Renomowane banki często ustępstwa wobec swoich stałych klientów.

Innym sposobem na zmniejszenie nadpłaty jest konstrukcja pożyczki pod zastaw towaru lub udziałem jednego lub kilku poręczycieli. Spróbuj, jeśli to możliwe do emisji pożyczek ukierunkowane – ceny na nich są zawsze niższe.

Tak więc to dobry sposób na zmniejszenie nadpłaty jest okazją do zwrotu pieniędzy tak szybko, jak to możliwe, więc przed zawarciem umowy z bankiem, zapytać, czy można spłacić kredyt przed terminem i na jakich warunkach.

Jeśli potrzebujesz niewielkiej ilości w krótkim czasie otrzymać kartę kredytową – prawie wszystkie z nich mają okres karencji, podczas którego interes nie jest naładowana w ogóle. Czasem dochodzi do dwóch miesięcy, co ważniejsze, do zwrotu pieniędzy na czas.

Idealna wnioskodawca taniego kredytu

Uzyskać kredyt gotówkowy dla małego procentu, pod warunkiem spełnienia określonych wymogów jest dość prosta. Oto kilka wymagań, które doprowadzą do pozytywnego wyniku:

 • Dokonaj pożyczkę na minimalnym możliwym terminie;
 • zbierać najbardziej kompletny pakiet dokumentów;
 • dać pierwszeństwo do kierowania pożyczek;
 • dostarczenie informacji do banku, potwierdzający poziom swojej zdolności do zapłaty;
 • Plus będzie służyć jako oficjalnego zatrudnienia;
 • dostarczenie banku płynne zabezpieczenia;
 • oglądać historię kredytową – zgrabnie dokonać wymaganych płatności;
 • Starają się pracować z tym samym banku, o ile to możliwe – stać się stałym klientem;
 • Jeśli wziąć pieniądze na rozwój jego przypadku, należy złożyć do banku dobrego biznes planu i przynieść kilka poręczycieli.

Gdzie mogę znaleźć odpowiednią ofertę

Dzisiaj większość ludzi studiuje problem Otomí, gdzie uzyskać kredyt w niewielkim procencie, zwracają się do usług internetowych. Rzeczywiście, propozycje w sieci niesamowita ilość, ale ta metoda ma swoje zalety i wady. Pierwszy z nich jest fakt, że niemal każda strona ma swój własny kalkulatora kredytowego, z którego można obliczyć kwotę nadpłaty, bez wychodzenia z domu. Ponadto, można przeczytać nie tylko umowę kredytową, ale również wydrukować go do konsultacji z prawnikiem. W ten sposób możliwe jest zbadanie propozycji dużej liczby instytucji finansowych, bez marnowania czasu na długie podróże i zakrętów.

Z drugiej strony, za pośrednictwem Internetu, nie można poprosić bank o zniżkę i stracić okazję rozmawiać z osobą na żywo. Czasami odsetek oferowanych przez Bank, może zależeć od osobistych doświadczeń kierownika. Nawiasem mówiąc, istnieją przypadki, gdy pracownik banku może zaoferować Ci możliwość kredytów, dla których informacja na stronie internetowej banku jeszcze (na przykład, mówić o zbliżającej się kampanii reklamowej).

banki Dodge

Teraz porozmawiajmy o tym, co to zawsze korzystne dla nisko oprocentowana pożyczka. Co dziwne, ale mały oprocentowanie wskazane w ogłoszeniu, w praktyce często okazuje się, że to wspaniałe nadpłaty.

Co można uznać za niskie oprocentowanie? Rozważmy kilka przykładów:

 • 1% na dzień;
 • 11% na miesiąc;
 • 10% utrzymanie konta PA + 0,8%;
 • 16% (bez opłat).

Patrząc na liczby, można by pomyśleć, że według najniższej stawki – 1%, a najwyższa – 16%. Więc czy to jest w rzeczywistości, niech liczą się:

Jeden procent dziennie w ciągu roku stanie się 365% rocznie. Dużo, prawda? A jeśli potrzebujesz pożyczki na 2 lub 3 lata? Liczone?

Kolejny przykład wykonania: 11% 12 miesięcy X = 132% rocznie. Za dużo.

Następnie, mamy tylko 10% rocznie – wydaje się być mało, ale jeśli dodamy opłatę za obsługę konta w ciągu roku o 0,8% x 12 miesięcy = 9,6%, wynik otrzymujemy nieco mniej niż 20%. A wszystko zaczęło się tak dobrze …

Teraz weź największy na pierwszy rzut oka stawki 16%. Jeżeli zgodnie z umową jest naprawdę żadnych ukrytych opłat za usługi, różnych komisji i tak dalej. E., ten wariant w praktyce będzie najtańszy.

Tak samo w sobie ma niski procent nic nie mówi. Aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę, trzeba znać i dokładnie obliczyć wszystkie koszty, które spadnie na swoje barki.

Zamiast epilogu

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że aby znaleźć bank, gdzie można uzyskać kredyt na niewielki procent nie będzie trudne, można podejść tylko do tego problemu poważnie. Pamiętaj, że nikt nie będzie instytucją finansową ponosić straty, a kredyt dla małych stopy procentowej nie oznacza „wolny”. Więc rozważyć „za” i „przeciw”, aby dowiedzieć się jak najwięcej wniosków. I jesteś pewny, aby znaleźć najlepszą stopę procentową, która będzie „niski” jest właśnie dla Ciebie.