137 Shares 2160 views

Stafford Pies: zdjęcia, opinie przyrody. Jak pies rasy Stafford?

Aby rozpocząć czworonożnego przyjaciela, który zawsze będzie cię chronić, a to jest bardzo kochający? Wtedy pies Stafford – dokładnie to, czego szukasz. Niektórzy ludzie uważają, że zwierzęta tej rasy jest dość agresywne i mają nieokiełznany charakter. Częściej niż raz w prasie były artykuły o jak pies ugryzł lub okaleczonych dzieciątko. Być może takie przypadki odbyła, ale to wszystko zależy od właścicieli i właściwej edukacji. Jakie cechy tej rasy? Jak leczyć i szkolić zwierzę? Te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w tym artykule.


Skąd skałę?

Pies rasy Stafford jest znana od czasów starożytnych. Tak więc, w 1209 roku, była to pierwsza wzmianka o nim. Błędem jest sądzić, że psy te pojawiły się w Ameryce, w rzeczywistości ich kraj – Anglia. Hodowcy twierdzą, że Stafford ma wiele innych nazw, takich jak amerykański pit bull terrier, i wielu innych. Chodzi o to, że w pewnych odstępach czasowych zwierzę zostało przypisane różne role. Były one wykorzystywane do walki. Gladiatorów gry na backburner, zamiast nich pojawiła się uboju zwierząt: psów, lwów, małp i innych.

Początkowo wykorzystywane do zwalczania mastify. Ale często pies stracił z powodu jego dużej postury i powolność. To był doskonały cel dla dużej konkurencji. Hodowcy postanowili zmniejszyć rozmiar terrier pies poprzecznym i buldog. W rezultacie, nowe zwierzę staje się bardziej elastyczna, sprytny, zwinny.

Piesek ciekawe funkcje

Kiedy po raz pierwszy spojrzeć na Stafford wydaje się, że wyglądasz dziką bestię. Ale w rzeczywistości, ten pies jest bardzo dobra i przyjazna. Ona jest bardzo przywiązany do swego pana, gotów oddać swoje życie dla niego. Było jej woli wziąć jako pies strażnik , aby służyć w wojsku lub policji.

Walka psa Stafford inny charakter zabawy i dobrego zdrowia. W tym przypadku zwierzę czuje się doskonale nastrój właściciela. Pies patrząc prosto w oczy człowieka, może odstraszyć wielu. Ale nie ma w tym nic dziwnego, że pies jest po prostu stara się zrozumieć i uchwycić nastrój właściciela.

Szczegółowe badanie Stafford

Dog Stafford zewnątrz wygląda świetnie. Dzięki jego ducha walki jest:

 • długie, silne nogi;

 • krótkie włosy;

 • mocne, silne mięśnie, które są bardzo wyróżniające się w biegu lub innych form aktywności fizycznej.

Wiele osób zastanawia się, „Jak pies Stafford?”. Odpowiedź jest oczywista: potężny, mądry, piękny. psy średniej wysokości 45 cm, z wystarczająco dużej masie do 30 kg. Kolor lub monochromatyczny lub cętkowane.

Pies ma wielką zdolność fizyczną i możliwości sportowe. To musi być aktywnie promowane. specjalny zestaw ćwiczeń na siłowni jest dla tych skał.

Aby udoskonalić tę rasę psa?

psy rasy Stafford jest idealna dla osób, których hobby – polowaniu. Fakt, że zwierzęta te mają doskonałą atmosferę w genach włączonych funkcji nawigacji i znaleźć krew zwierząt.

Sportowcy, którzy lubią bieganie, również chętnie znaleźć psu nowego przyjaciela. Stafford nie lubią leżeć w kącie, cechują aktywny tryb życia. Bieganie, trening na bieżni, pływanie – wszystko to zwierzę otrzyma wielką przyjemność.

Warto zauważyć, że ten pies rasy nie reagują na zapach alkoholu. To może sprowokować atak agresji zwierząt. Dlatego lepiej jest zakup takiego zwierzaka dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia i nie ma żadnych złych nawyków (alkohol, palących).

charakter zwierzęcia

Jeśli szukasz zaufanego przyjaciela, z którym można by zaangażować się w biegu rano, idealny Stafford. Pies, którego zdjęcie jest przedstawiony poniżej, będzie twoim obrońcą i strażnik.

Ale przed zakupem zwierzaka, trzeba wiedzieć, że to jest walka ras. Dlatego charakter ich skomplikowane i agresywny, więc charakteru i genów.

Przed zakupem zwierzaka, przeczytaj odpowiednią literaturę i skonsultować się z ekspertami. Musisz jasno zrozumieć, w jaki sposób działać w danej sytuacji.

Dog Stafford w pełni zgodne z zasadami opakowania i hierarchicznej drabiny. Dlatego już od pierwszego dnia jest niezbędna, by odzwierciedlić zwierzęcia, kto jest szefem. W tym przypadku będzie to bezkrytycznie słuchać i wykonywać polecenia.

Pies muszą stale angażować, kształcić, pociąg – tak, że nie zobaczyć lub poczuć agresję osoby. Inaczej, żyć ze zwierzętami w jednym obszarze nie będzie bezpieczny.

Jak widać, postać psa Stafford nie jest łatwe, ale ona się na dobrze z dziećmi, mogą cierpieć wszystkie ich wybryki i gier. Pamiętaj, że zwierzę może stać się rodzina prawdziwym przyjacielem i obrońcą.

Czy muszę zachować szczególną ostrożność?

Wiele osób uważa, że Stafford wymaga szczególnej opieki, opinia ta jest błędna. Wszystko, co musisz zrobić – aby doprowadzić zwierzę prawidłowo. Natychmiast po zwierzę będzie w domu, konieczne jest przydzielenie miejsca do spania. Szczenięta wolą odpoczywać z właścicielami na łóżku, ale warto zastanowić się, że pies szybko rośnie, rośnie w rozmiarze. I może się okazać, że trzeba mieć do poszukiwania nowego łóżka.

Najlepiej jest zakupić specjalne miękkie dla Stafford House. Fakt, że ta rasa psa jest bardzo mało włosów i podkładu oraz nieistniejące. W takim domu zwierzę nie zamarznie. Kąpać psa wystarczająco dużo czasu w ciągu kilku miesięcy. Czesanie nie jest konieczne.

Szczególną uwagę należy zwrócić na spacer na świeżym powietrzu. Nie zapominaj, nosi kaganiec, obniżają psa ze smyczy. Kontakt z właścicieli jest bardzo ważne, aby mieć odpowiednie gry spółdzielcze w przyrodzie.

Chodzenie zwierzę musi wynosić co najmniej 2-3 razy dziennie, w przeciwnym razie zwierzę będzie ospały i nieaktywne.

Co karmić psa?

Jeśli jesteś nowy w tej rasie psa, należy zwrócić się do hodowcy, co i jak karmić zwierzę. Nie zapobiec porady weterynaryjnej.

Stafford – walcząc psa, który ma dobrze rozwiniętą mięśnie i ścięgna. RSS to potrzebuje tylko premii. Zawierają one wszystkie niezbędne minerały, witaminy i pierwiastki śladowe.

Jeśli zwierzę jest bardzo aktywny, jest narażona na codzienne czynności fizycznych, konieczne jest „energia” klasy jedzenie. Pomaga utrzymać prawidłową równowagę witamin.

Poprzez zakup karmy, uważnie studiować kompozycję. Nie powinien zawierać sojowe produkty uboczne, azotanów, barwników. Ale obecność siarczanu glukozaminy i promować. Substancje te mają pozytywny wpływ na więzadeł. Co czyni je mocniejsze i bardziej elastyczne.

Kupując ten pies rasy, następujące wytyczne:

 • Wymagane pozwól wapnia zwierząt, który jest sprzedawany w postaci zawiesiny, tabletki, proszki w sklepach domowych.

 • Nakarm psa jedzenia tłuszczowy jest zabronione, to po prostu nie jest trawiona w żołądku zwierzęcia.

 • Dieta powinna być zawarte mięsa.

 • Daj tylko suche weterynarzy żywności nie polecam, jako dodatek będzie pasować do jedzenia innego niż słodki, słony, wędzone.

Przy wykonywaniu tych wskazówek, można mieć pewność, że zwierzę będzie rosnąć zdrowe i pełne energii.

Czyni to rasa psa jest niebezpieczne? Liczba hodowców

Stafford – Pies, przeglądy, które są dość sprzeczne. Wiele osób uważa, że są one niebezpieczne, a ich utrzymanie w mieszkaniu z dziećmi – bardzo pochopna decyzja i wysypka. Prasa okresowo unosić przerażający artykuł, który zabił zwierzę zostaje ugryziony lub ich właścicieli. W rzeczywistości, takie przypadki są rzadkie.

Większość hodowców twierdzą, że to nie jest agresywne zwierzę, które jest szaleńczo zakochany w swoich panów i uznała je za bogów. W związku z tym zawsze niejawnie słucha ich i słuchać. Z małymi dziećmi pies dogaduje pięknie, dając im całą moją miłość i przywiązanie.

Po pies walcząc w Anglii i Ameryce zaczęła tracić swoją popularność, najbardziej agresywne ptaki zostały zniszczone. Nowa podniesiony jako rolnicy pomocników. Stripped wilki i lisy, chronione murawy.

Nie zapominaj, że każde zwierzę na swój sposób jest niebezpieczna. To zależy od dziedziczności, edukacji, leczenia zwierzęcia.

przepisy bezpieczeństwa

Tak, masz Stafford. Pies, którego zdjęcie jest przedstawiony poniżej, jest walka ras, więc należy przestrzegać szczególnych zasad postępowania z nią w miejscach publicznych:

 1. Jeśli mieszkasz w mieście, idąc do pet nosić smycz i kaganiec.

 2. Mieszkasz w domu na wsi? Nigdy nie zostawiaj psa na ulicy bez opieki. Zwierzę musi być w stoczni lub w specjalnej klatce.

Są jednak sytuacje, kiedy zwierzę dostanie się do walki. W tym przypadku ważne jest szybkie reagowanie mistrzów:

 • Nigdy nie można się między psami. W przypływie walki, może cię zaatakować.

 • Pamiętaj, aby zabrać zwierzęta, ale ich pokonać na to surowo zabronione. Zwiększona agresja może prowadzić do negatywnych konsekwencji.

 • Oddzielić zwierzęta mają dwie osoby. Każdy będzie odpowiedzialny za swojego zwierzaka. Starannie rozważyć, jakie zwierzę chwycił przeciwnika. Weź laskę i delikatnie rozewrzeć szczęki.

 • Po psy oddzielić, muszą wziąć się w różnych kierunkach. Nie jest konieczne, niezwłocznie po walce, aby umożliwić dzieciom zwierzę, poczekaj ataku agresji odbędzie się całkowicie.

Walczące psy zdarzają się dość często, należy pamiętać tych prostych zasad, a będziesz zawsze kontrolować sytuację.

Pierwsze szkolenie

Stafford – pies, który wspaniale trenować. Dlatego trzeba zacząć trening z pierwszych dni szczeniaka masz w domu. Pamiętaj, że od tego będzie zależeć bezpośrednio od charakteru dorosłego zwierzęcia.

Aktywność fizyczna nie należy podawać zwierzętom aż siedem miesięcy życia. Przed tym szczeniaka właśnie spod kontroli i zbyt zabawny. Najważniejszą rzeczą – aby stłumić napad wściekłości i agresji. Rosnąć psa w miłości, a ona odpowie ci to samo uczucie.

Gdzie kupić szczeniaka?

Muszę psa? Stafford szczeniak – świetnie. Plump zwierzę gołymi tum być w stanie zadowolić wszystkich członków rodziny. Istnieje kilka sposobów, w jaki można kupić psa:

 1. Skontaktuj się z przedszkola. Ma to swoje plusy i minusy. Z pozytywnym szczeniaka strona rodowodowe, dostępności szczepień, badania weterynarza. Z minusów – wysoką cenę. Często zdarza się, że hodowcy zapewniają najsilniejsze osoby do swoich znajomych, a reszta idzie do słabszych szczeniąt.

 2. Z ręką lub za pośrednictwem Internetu. Metody dość wątpliwe i niepewne.

 3. My znajomymi hodowców. Najbardziej niezawodny i sprawdzony sposób.

cena szczeniaka może wahać się od 100 do 1000 USD Na szczególne.

Dog Stafford dość popularny wśród rodzin żyjących w ich własnym domu. Kupując zwierzaka, można znaleźć naprawdę lojalnego przyjaciela, który będzie miał bezgranicznej miłości i posłuszeństwa.