607 Shares 1484 views

Jak uruchomić schudnąć? proste zasady

Pobiegać marzenie wielu. Niektóre nadzieję, że po ich przyzwyczaić do wykonywania takiego wyczynu każdego ranka, jak wszyscy znikają z problemem nadwagi. Oczywiście, patrol sąsiedztwo jogging rano – najlepszy sposób na pozbycie się tłuszczu, ale tylko pod pewnymi warunkami. Jak biegać, aby schudnąć?


Ruch kocie

Nie patrz na specjalnych technik, które uczynią biegać szczególnie skuteczne dla utraty tłuszczu. Najlepszy ze wszystkich stylu, który jest wygodny dla Ciebie. Jedyne zastrzeżenie – spróbuj jak najmniejszym możliwym zaangażowaniu w proces pięty. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do lądowania – większość urazów podczas pracy w momencie jej nieudanym kontakcie z ziemią. Jak uruchomić schudnąć? To powinno być łatwe do uruchomienia, jakby na schodach palcach włączy światło i nieważkości. Nawiasem mówiąc, zużycie energii w ruch ten kot będzie większa niż kiedy go mocno na pięcie.

cardio na pusty żołądek

Kiedy działać lepiej? Idealnie na czczo, ale nie więcej niż 12 godzin po spożyciu, nie starają się zaoszczędzić na sile. Jeśli można przetrwać z 18 lub 19.00 do 6.00-7.00 rano przed treningiem, a wyniki zostaną zmaksymalizowane. Nawet 8-godzinna przerwa między ostatnim posiłkiem i cardio będzie dość skuteczne.

Słodki na noc? Zabronić siebie!

To bardzo posiłek nie powinien zawierać węglowodany. Celem „głodnych” okres przed treningiem – maksymalna dostępna spędzić w rezerwach ciała tych substancji. Wtedy dość szybko zaczynają spędzać cząsteczek tłuszczu. Proces nie rozpocznie się w 40. minucie iz 1-20y jeśli poważnie uszczuplone zapasy są organizmowi węglowodanów.

bez uczynków

Jak schudnąć z pomocą biegu? Należy zachować ostrożność, ponieważ jeśli ulegniesz wypadkowi, jest to świetna okazja, aby schudnąć będziesz dostępny na kilka tygodni lub miesięcy, w ciężkich przypadkach nawet lat. Najczęściej początkujący urazy zdarzyć ze względu na fakt, że niedoświadczony zawodnik „dotyka” przebieg. Jeśli nie ćwiczysz, natychmiast podnosi jego 5 km, można spodziewać się problemów.

Powrót po przerwie

I nie jest to, że „moczyć. – nie moczyć” Dopiero następnego dnia może się chore kolano lub kostkę. Jeśli wrócisz do biega po przerwie, należy przejść przez okres wprowadzający – na przemian występują okresy biegu i skoku przez kilka minut. 2-3 tygodni powinny przechodzić przed wyjazdem do normalnego treningu.

Tlen jest krytyczny!

Jak uruchomić schudnąć? Powoli dosyć. Czyli oddychanie powinno wystarczyć. Jeśli w tym samym czasie jesteś wyprzedzony przez starą kobietę, odległość do rynku, a pokorną dumą walking. Z biegiem czasu, zwiększa cenę, nawet jeśli są na nim nie pracuje. Oczywiście, zapis nie jest ustawiona, ale wzrost jasnej woli. Jeśli jesteś zadyszki, nie działają te włókna mięśniowe, które są niezbędne dla utraty tłuszczu. Trening interwałowy aby poprawić przepływ lipidów nadaje się tylko zaawansowany. Próbując schudnąć szybko, gdy płoza jest wystarczająco przygotowany do końca uraz. Lepiej nie ryzykować możliwość utraty wagi.

Jak uruchomić schudnąć? Zasada jest prosta: dać obciążenie na czczo, co najmniej zużywają przeddzień treningu węglowodany, jechać z umiarkowaną prędkością i nie ulec pokusie, reklamując przedział czasu szkolenia co najmniej 3 miesiące lekkiego joggingu.