456 Shares 4813 views

Restauracja „Jug” na Anokhina: opinie i zdjęcia

Starożytny gruziński przysłowie mówi gościem – posłańcem Boga. Dlatego gruziński gościnni gospodarz nie żałuje dla drogiego gościa najlepszym amunicji i słynnych gruzińskich legend hotelarskich.


Restauracja „Jug” kuchni gruzińskiej

Turyści w tej miłości kraju. Dla nich będzie głośne święto z najlepszych potraw i win, prowokacyjnych dowcipów, cedząc piosenek i mądrych grzankami. Ale żeby poczuć urok takiej uroczystości, nie koniecznie udać się do Gruzji. Wystarczy odwiedzić przytulną restaurację Moskwa „Jug” na Anokhin.

Ta restauracja ożywia dawne tradycje gruzińskiej gościnności i serdecznie otwiera swoje podwoje dla zwiedzających.

wnętrze

Restauracja została otwarta w 2010 roku i od tego czasu jego wnętrze konstrukcja niewiele się zmieniła. Wszystko jedno połączenie ciepłych odcieniach beżu z jasnozielonych roślin żywych wciąż miłe dla oka stałymi gośćmi instytucji.

Na łóżku, obok restauracji, która znajduje się grupa rzeźb trzech glinianych dzbanach. Ten mały szczegół sprawia, że użytkownik po prostu pamiętać luksusowe stoły, gdzie wino posiłek płynie jak woda. Nawiasem mówiąc, właśnie stąd glinianych dzbanów.

Restauracja „Jug” na Anokhina składa się z dwóch sal: główny, który może pomieścić 350-400 osób, a letni taras z 150 miejsc. Oba pokoje są unikatowe. Wnętrze – prawdziwe uosobienie komfortu i wygody występującego w mieszkaniach wschodnich.

„Jug” – Anokhina restauracja, która oferuje odwiedzającym relaks na miękkich fotelach i sofach usiana kolorowymi poduszkami podpuchnięte, zgodnie z zalegających dźwiękach jazzu i gruzińskich melodii narodowych. Specjalna luksusowy pokój podać szczegóły: ciężkie żyrandole i świeczniki, ogromny kominek. Lokale na wschód smak jest obsługiwany za pomocą konwencjonalnych urządzeń palenia – fajek wodnych, które mogą skorzystać z każdego gościa.

drewno, kamień, włókienniczej: duża ilość naturalnych materiałów użytych w projekcie restauracji. Na półkach istnieje wiele banków z ogórków, kosze owoców, naczynia i, oczywiście, dzbany, dzbanki i kuvshinischa wszystkich kształtach i rozmiarach.

Krzesła są tak dobrze położony na terenie hali, że każdy gość czuje się bezpiecznie osłonięte przed wzrokiem ciekawskich. Dlatego to miejsce jest odpowiednia nie tylko dla przyjaznych spotkań towarzyskich, ale również na romantyczną randkę.

W hali wewnętrznej jest parkiet i karaoke, gdzie każdy użytkownik będzie mógł pokazać talent. Tutaj prezentujemy zaproszonych grup tanecznych i gwiazd show-biznesu.

taras letni wygląda lżejsze i airier halę główną: Można to wyraźnie widoczne w orientacji stylu rustykalnym. Wiklinowe meble z wkładek tekstylnych i drewniane stoły otoczone zielenią i kwiatami. Weranda podzielony na kilka stref docelowych, oddzielone od siebie wanny z roślin lub ekranów światła drewna. Jest też kilka prywatnych altanki.

Przybyciu do restauracji „Jug” na Anokhina, nie chcieliśmy wyjeżdżać!

menu

Podstawą restauracji kuchni gruzińskiej. Khinkali, khachapuri, sacivi, chakhokhbili … Niektóre nazwy tych dań są zmuszeni usunąć swój apetyt w oczekiwaniu na niespotykaną przysmaków.

kucharze Restauracji wiedzieć, że potrawy gruzińskie wymaga specjalnego podejścia. Przepisy z najlepszych potraw gruzińskich nie zmieniły się od wieków, co oznacza, że nie mogą one być przygotowane na nowoczesnym piecem elektrycznym. Dlatego restauracja „Jug” na Anokhina oferuje swoim gościom szeroki wybór tradycyjnych dań gotowanych na grill. produkty kulinarne, pieczone na węglach otwartych, stając się nie tylko prawdziwie czarujący smak i aromat, ale także zachowują swoją przewagę.

Gruziński ciasta, wykonane w piecu opalanym drewnem zaskoczyć żadnego smakosza. Aw arsenale kucharzy „Crock” kilkunastu receptur Khachapuri mchadi, lobiani i lavash.

Oprócz potraw gruzińskich, menu dobrze reprezentowane kuchni europejskiej. Restauracja „Jug” menu, nie bez tradycyjnego „Cezara”, Barszcz, Okroshka i soczysty stek wołowy „Ribeye”. Więc goście nie odżywiają silną miłość do pikantnym i pachnące gruzińskiego pikantne jedzenie, nie będzie głodny.

Restauracja „Jug” oferuje ogromny wybór deserów: ciast, wypieków, lodów i owoców. Serwowane tutaj, a ulubiony przysmak czurczchela Gruzini, co jest długie kije sprowadzała soku winogronowego z orzechami.

Dla każdego zabawa zapłacić, więc ta restauracja Użytkownicy powinni być przygotowani do opuszczenia instytucji przez co najmniej 1500-2000 rubli.

Odwiedzający

Restauracja „Jug” na akademik Anokhin, których opinii znajdziesz trochę niżej, nie ogranicza jego goście szanować ubioru, ale najlepiej jest odwiedzić tę restaurację w stylu casual dress.

Pracownicy Cafe będzie bardzo szczęśliwy, jeśli goście przynoszą ze sobą dzieci. Dla nich jest on wyposażony w oddzielnym pomieszczeniu w jasnych kolorach i bogatych, gdzie dzieci mogą się bawić, rysować lub rzeźbić. To nawet opracowane specjalne menu dla dzieci. Na prośbę rodziców dzieci bawić profesjonalni animatorzy i wesoły personel Master Class w malarstwie lub gotowania.

korzyści miejsca

Pozorna zaleta „Jug” restauracji jest jej koncentracja na dawnej gruzińskiej tradycji przyjmowania gości. Każdy użytkownik będzie mógł poczuć ciepłą atmosferę gruzińskiej uczcie. Personel restauracji jest gotowy, aby dać swoim gościom stały wakacje.

Od czwartku do niedzieli jest muzyka na żywo, a odwiedzający mają możliwość wyrażenia siebie, wykonując piosenkę w karaoke.

usługi dodatkowe

Restauracja „Jug” na akademik Anokhin, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, organizacja oferuje klientom szereg uroczystości i bankietów. Pracownicy instytucja jest szczęśliwy, aby dbać o tej rocznicy, ślubu lub święto dzieci, która odbyła się niezapomniany.

Innym miłym dodatkiem: instytucja oferuje swoim gościom bezpłatny, strzeżony parking dla samochodów. W restauracji goście mogą cieszyć się darmową sieć Wi-Fi.

Oprócz usług turystycznych w instytucji, restauracja jest gotowa do zaoferowania swoim klientom dostawę posiłków w domu. Usługa ta jest ważna dla wszystkich mieszkańców południowo-zachodniej dzielnicy Moskwy.

Lokalizacja i harmonogram

Adres: Moskwa, Południowo-Zachodnia powiatu, powiat Troparevo Nikulino-Str. Akademik Anokhin, numer domu 58.

Telefon: 8 (495) 755-01-97.

Restauracja czynna jest codziennie od 12.00 do 23.00.

opinie

„Jug” – restauracja Anokhina, z których większość opinie są pozytywne, pozostawia przyjemne wrażenie na większości użytkowników. Goście chwalą wszystko od pysznych dań dobrej muzyki. Wnętrze i przytulna atmosfera „Pot” przyciąga coraz więcej nowych klientów.

Bardzo zadowoleni z obsługi gości z dziećmi. W sali nie zawsze są animatorzy, którzy łatwo znaleźć wspólny język z dziećmi. Dlatego też, podczas gdy rodzice go o swojej działalności, gdy dzieci nie nudzą.

Jednak wiele krytyki powoduje personelu instytucji, zwłaszcza kelnerzy. Ich chłód i ściśle odmierzonych komunikacji klient niszczą domu i odprężającą atmosferę, która jest tak chętny do ustalenia właścicieli instytucji.

Niezadowolony z kawiarni i karaoke. Nie słyszeć sercu rozdzierające krzyki pijanych „śpiewaków”, wiele osób są zmuszeni do przeniesienia się na letnim tarasie.