877 Shares 7160 views

Dlaczego muszę dyplom?

Po kryzysie, wielu pracodawców stały się jeszcze trudniejsze odnosi się do swoich podwładnych, a zapłacić jeszcze mniej, to wszystko jest naprawdę frustrujące, bo nawet ludzie z wykształceniem nie może dostać normalną pracę, a ci, którzy nie mają wykształcenia w ogóle, a żyć bardzo źle. Ale czy dyplom może prosizhivanie w instytucie przez kilka lat, aby pomóc w znalezieniu wysoko płatną pracę? Mało.

Oczywiście, jeśli masz wykształcenie, może podjąć dobrą przewagę, ale nie wystarcza, bo można stracić dużo czasu na szkolenie. Zazwyczaj, jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć, można to zrobić, a za rok, ale nie na 5 lat.

Co zrobić w tym przypadku? Szukać pracy, która nie wymaga wykształcenia lub kupić dyplom dzisiaj nie sprawia problemu. Fałszywe dyplomy oczywiście mają też swoje wady, a jego główną wadą jest to, że fałszywy dyplom. Ale przynajmniej przy zakupie dyplom nie będzie spędzić kilka lat swojego życia, często niepotrzebnych prosizhivanie na uniwersytecie.

Tyle próbują uczyć się przez całe życie i jest to godne pochwały ambicja, najważniejsze, aby wybrać kierunek, w którym chcesz się poruszać, i nadal badać wszystko, co może się przydać w pracy. Jeśli nie, to wkrótce ludzie po prostu zatrzymać się w jego rozwoju oraz dostępność dobrych pozycjach on nie świeci.

Oczywiście, nie przeczę, że we współczesnym świecie jest bardzo często zdarza się, że nawet osoba bez dyplomu można zarobić znaczne kwoty pieniędzy. Ale co o zwykłych pracowników, którzy kilka lat wielu uczonych i uczelni po prostu nie może znaleźć pracy, nawet jeśli ma on stopień. Taka niesprawiedliwość jest powszechne, jak pracodawcy potrzebują doświadczonych pracowników, i gdzie zdobyć doświadczenie jeżeli osoba cały czas poszedł? Tutaj to trzeba wymyślić system, który pozwoli ludziom poznać ich zawodu i pracować równolegle. Wiele postępować w następujący sposób, iść do pracy gdzieś w swojej dziedzinie i dostać żadnego doświadczenia, kupić dyplom, a następnie znalezienie wysokiej płatną pracę. Oczywiście, kupując dyplom nie jest najbardziej dobry efekt, zwłaszcza jeśli jesteś lekarzem, ale w innych przypadkach osoba kupuje dyplom ułatwia życie, a tym samym pracować gdzie chcieli.

Wiele innych połączyć szkolenie w Instytucie z pracy i to jest oczywiście taka sama jest dość trudna droga, więc jak znaleźć czas dla wydajności i jakości oraz innych prac, które bardzo twardych. Ale tutaj wszystko zależy od woli osoby i ile chce uzyskać wykształcenie i pracę w tym samym czasie. Najważniejsze, aby znaleźć opcję, która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

Co ważne, nie należy zapominać, że dyplom nie znaczy, że można być ekspertem w danej dziedzinie, najważniejsze dążenie do wiedzy, a wszystko inne przyjdzie i będzie można znaleźć dobrą pracę, a bardziej o nie martwić.