478 Shares 2641 views

Karma dla psów „Biomill”: opis produktu oraz opinie o nim

Szwajcarski karma dla psów Biomill – to nowy produkt generacji przeznaczony do wyłącznego rewolucyjnej technologii. Pasza „Biomill” dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oszczędza jakości naturalne składniki, z których jest ona produkowana. biodegradacji jakość i ekologiczny karma prawie nie powodują reakcje alergiczne, ponieważ ich skład nie zawiera żadnych dodatków chemicznych pestycydów, pozostałości antybiotyków i środków chwastobójczych. Dziś jest to produkt, który musi być podawany Twojego czworonożnego przyjaciela.


Kilka słów o firmie

Szwajcarski towarowym Biomill produkuje suchej karmy dla psów i kotów kategorii super premium. Deweloperom pierwotnego wzoru zapewnić klientom, aby ich żywność jest trawiona zwierząt mających więcej niż 80%, co znacznie zmniejsza zużycie paszy. Kanał „Biomill” normalizuje stolca zwierzaka, zmniejszyć utratę płynów ustrojowych.

Motto marki – „Jesteśmy tym, co jemy”. Dlatego Biomill przywiązuje wielką wagę do zapewnienia, że żywność produkowana przez Spółkę w pełni zgodne z potrzebami zwierząt.

Nastawienie do marki swoich produktów tak bardzo, że mięso wykorzystywane w produkcji pasz dla zwierząt, to może mieć i lud. feed etykieta spełnia najwyższe standardy. I właśnie z tego powodu Biomill zdobył liczne nagrody, a także zaświadczenie, że grupa była kliniczna kontrola jakości.

Linia sucha karma Biomill

Wszystko jedzenie „Biomill» jest podzielona na tych typów:

 • Swiss Professional – jest kompletnym pokarmem dla szczeniąt różnych ras. W tej kategorii znajdują się propozycje dla psów z nadwagą i problemami z układem trawiennym.
 • Classic – część premii, które można nabyć w przystępnej cenie.
 • Psy, które było trzy tygodnie, może zacząć jeść Biomill hodowców. Odmiana ta jest odpowiednia dla psów każdej rasy.
 • Top Quality – line feed, które powinny być stosowane zgodnie z codziennej aktywności zwierzęcia. Tak więc, nie jest propozycją dla aktywnych zwierząt i żywności dla zwierząt na poziomie średniozaawansowanym.

Wszystkie rodzaje karmy produkowane są tylko w Szwajcarii, ale dlatego, że właściciele zwierząt mogą być całkowicie pewni, że zawartość pakietu będzie całkowicie spełniać rygorystyczne normy krajowe. I każda gra ma swój własny certyfikat jakości zasilania.

Skład paszy Biomill

Prawidłowe odżywianie poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego zwierzęcia, stymuluje funkcjonowanie wszystkich narządów i procesów, przedłuża życie i pomaga przezwyciężyć powikłania występujące u psów z wiekiem. Biorąc pod uwagę to wszystko, karma dla psów „Biomill” ma następujący skład:

 • Białek. Dostarczają one organizmowi Bioacid tych, których nie jest w stanie się rozwijać.
 • Podroby. Kanał wzbogacony oczyścić wątrobę i serce.
 • Omega kwasy tłuszczowe. Pomaga zachować zdrową skórę i sierść zwierząt domowych.
 • Soja. Jest bogaty skład białek roślinnych.
 • Tauryna – aminokwas, który ma charakter tłuszczów zwierzęcych. Wadą tego materiału powoduje choroby serca i oko, a także niekorzystny wpływ na układ rozrodczy.
 • Beztłuszczowe mięsa. Pasza wyprodukowana na bazie starannie badanych odmian wołowiny, kurczaka i jagnięciny.
 • Zbóż. Jedzenie przeważnie dodaje się do pszenicy, kukurydzy i ryżu.

feed-szacunek Biomill

Wielu właścicieli zostały już ocenione pozytywnych cech żywności, więc jedzenie „Biomill” Przegląd najlepszych. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na naturalny skład produktu. Mięso, stosowane do wytwarzania żywności, nie zawiera reszt leków, które zostały przyjęte zwierząt. Producent sam uprawia rośliny, które następnie stają się częścią żywności „Biomill”. Wszystkie składniki roślinne nie zawierają pestycydów.

Przed jedzenie dostanie się do pakowania, przechodzi kontrolować kwasowość. Ze względu na fakt, że żywność jest zaopatrzony w środowisku obojętnym, zwierzęta zmniejszone szanse na choroby układu moczowo-płciowego.

Wszystkie rodzaje żywności ma zrównoważony skład tłuszczów, węglowodanów i białek. Separacja kanału odpowiednio do potrzeb danej rasy psa można wybrać, aby zakończyć codziennej diecie.

Właściciele, którzy karmią swoje psy „Biomillom”

Kiedy osoba dostaje psa, zwłaszcza rasowy, że chce go mieć nie tylko zdrowe, ale również miał nieskazitelny wygląd. Dlatego właściciele często wybierają takie zwierzęta karmy dla psów „Biomill”. Recenzje następnie dostaje tylko pozytywne.

Na przykład, właściciele, którzy rozmnażają psy rasy shar pei, mówią, że ta rasa jest bardzo wybredny nawyki żywieniowe. Więc pies jest bardzo trudne do znalezienia odpowiedniego żywienia. Nie będą jeść, że są one podane, a może nawet głodować. Ale jak tylko właściciele zaczynają przełączyć się Biomill, to problem natychmiast znika. Ulubieńcy pożera suchy pokarm z wielką przyjemnością.

Inni hodowcy zwierząt powiedzieć, że jedzenie ma pozytywny wpływ na zdrowie psów. Szczególnie jego chwała ci ludzie, których psy mają problemy z przewodu pokarmowego: ze względu na rufie „Boimill” wyregulowaniu fotela, poprawia trawienie, a nawet poprawia kondycję włosów.