249 Shares 1468 views

Co trzeba męczyć UAZ?

Jak wybrać odpowiednie opony na samochodzie? Jest to dość aktualny temat wśród właścicieli samochodów. Aby zacząć od standardowej wielkości, które można znaleźć w książce serwisowej. Następnie wybrać „buty” powinny być zgodne z warunkami jego eksploatacji i sezonowości.

W ogóle, trudno jest kupić odpowiednie opony. ich sprzedaży jest tak pilna, że sprawiły, że rynek tego produktu jest zbyt zróżnicowane i reprezentowane przez masę różnych producentów. Zgubić nie jest tak trudne.

Po określeniu rozmiaru i sezonowość wybrać bieżnik. Najbardziej popularna opona z symetrycznym wzorze. Charakteryzują się one dobrej jakości i rozsądnej cenie. Ale szybki dla takich opon nie są dostępne. Taki wzór jest zdolny do usuwania wody z powierzchni styku. Asymetryczny wzór odpowiedni dla różnych dróg – i suche, a brei. Drogie opony z asymetrycznym wzorem gwarantuje doskonałą samochód manipulacyjną w najstraszliwszych warunkach terenowych.

W odniesieniu do opon sezonowych, lato powinien być stosowany w okresie letnim i zimowym, odpowiednio, w okresie zimowym. Wyrażenie oczywiście okazało głupie, ale wielu kierowców i podróże zima w lecie. A to tylko bzdury. To nie jest głupi pochodzić z różnych rodzajów tych produktów.

Latem opony zimowe od ciepła staje się bardzo miękki, szybko zużywają się i nie dają pożądanego poziomu bezpieczeństwa. Ale opony letnie od temperatury zimnej tylko dubeyut, nie mogą zapewnić wysokiej jakości chwyt.

guma UAZ

Opony terenowe są wybierane zgodnie z warunkami, nie właściwych dla nich, powiedzmy, zwykłych „braci”. Po pierwsze, do opon UAZ być inny dopuszczalny procentowy udział hałasu i realizacji komfortowych warunków dla pasażerów podczas jazdy.

Standardowych opon rozumie się, że wysoka skuteczność sprzęgła będzie znajdować się na suchej powierzchni. Ale terenowe opony na UAZ wymagają dobre właściwości trakcyjne w różnych warunkach pogodowych, tworzących brudną lub odwrotnie, suchą powierzchnię, obecny dróg lub lekki deszcz ze śniegiem.

Głównymi parametrami, które są dobrane do opon UAZ, były następujące: a nierównomierny bieżnik; Związki, które są odporne na wyglądzie nacięć; Wysoka wytrzymałość struktury osnowy do opon odporność na ściskanie i złych warunkach drogowych. Zazwyczaj opony off-road są podzielone na próbkach uniwersalnych i wszechstronnych.

Całoroczne opony do UAZ powinien mieć dość szeroki kierunkowy wzór zdolny do samooczyszczające. Są one idealne do off-road, ale powłoka asfalt wytwarzają one dużo hałasu i mają wyższy poziom wibracji. Uniwersalne wzory również oznaczać postać i opiekuna, który jest dość odporny na uderzenia zewnętrzne podczas jazdy na drodze.

Wybór opon nadal nie warto wskaźnik cen i jakości. Lepiej zwrócić uwagę na sprawdzoną markę i zapłacić trochę więcej. Życie jest droższe niż jakiekolwiek pieniądze, a trzeba wiedzieć, gdzie oszczędności tylko niesłuszna!