561 Shares 6252 views

Co oznacza niższą wydrążony Wiedeń


Niższa wydrążony Wiedeń jest szeroki naczynie, które tworzą prawa i lewa żyły biodrowej o między czwartym i piątym kręgiem lędźwiowym z karty. Przestrzeń ta jest przeznaczona do pobierania krwi żylnej w dolnej części ciała ludzkiego. Dolna wydrążony Wiedeń, których średnica waha się od 2 do 3,4 cm, znajduje się w przestrzeni zaotrzewnowej. Wnika membranę i płynnie przechodzi do prawego przedsionka, biorąc w ślad krwi z innych żyłach. Normalnie, statek musi zmienić parametry podczas procesu oddychania: wdech, gdy jest zazwyczaj skompresowane, a kiedy wydech jest jego przedłużenie. Wynika to z tego zjawiska dolnej wydrążonego Wiedeń różni się od aorty.

Przednia powierzchnia żyle składa się z korzenia krezki jelita cienkiego, jąder i prawej tętnicy poziomego odcinka dwunastnicy, trzustki, na której znajduje się głowica. Powierzchnia górna krawędź naczynia zaobserwować rozszerzenie które jest otoczone z trzech stron przez substancję wątroby. Niższa wydrążony Wiedeń otrzymuje trzewnej i branże ciemieniowe krew. Te ostatnie obejmują średnią sacrum i żyły lędźwiowe, jak również niższe przeponowej aortę. System IVC powstaje stawów, przez który pobiera się krew z nóg, miednicy i jamy brzusznej.

ciemieniowe dopływy

Analogi tętnice żyły lędźwiowe są takie same nazwy, które są identyczne z kursu i pobierania krwi z całej okolicy. Na ogół takie pojemniki posiadają łączność z żyły głównej dolnej i prowadzi się z wypływem krwi z obszaru rdzenia kręgowego. Z żyły przeponowego prowadzi odpływ krwi z dolnej części membrany.

System trzewnych dopływy

Dolna trzewny wydrążony Wiedeń obejmuje dopływy, które zbierają krew z trzewi. Na przykład, zadanie jest usunięcie żyły wątrobowe z krwi z wątroby i nadnerczy naczyń, które zaopatrują krwi do gruczołu nadnerczy. Niewydolność parowy Wiedeń odpowiedzialny za stan nerek i moczowodów, jąder i naczyń, odpowiednio, pochodzą od żeńskich i męskich jądrach jajników.

Choroby żyły głównej

Skrzepliną dolnej pustego wewnątrz zbiornika jest jednym z najpoważniejszych postaci niedrożności żył przewlekły charakter. Ta patologia jest prawie zawsze prowadzi do dwustronnych uszkodzeń kończyn dolnych. W tym przypadku pacjent jest rozlany ból, który może rozprzestrzeniać nie tylko pieszo, ale także w pachwinie, pośladkach i brzuchu. Ponadto piszczeli i kości udowej występuje obrzęk, który stopniowo obejmuje cały obszar kończyny dolnej, aż do stopy. W cięższych przypadkach może pęcznieć pośladki, genitalia, a nawet przedniej ściany brzucha. Dla niektórych osób, nie ma żylaki żyła odstrzałkowa, a produkowane liczne owrzodzenia troficzne, które są oporne na leczenie odwykowe. W przypadku naruszenia żyły głównej dolnej pracy może być poważnym powikłaniem, takich jak impotencja.