834 Shares 9707 views

Nick Gruszka – odmiana dla Rosji Centralnej

W rzadkich ogrodzie Rosja dziś nie rosną gruszki. Te wspaniałe drzewa dostarczają nie tylko smaczne owoce, ale dają witrynie pewną indywidualność, symbolizujące stabilność i powodzenie w życiu. Ponadto, praca wielki wybór pochodzi odmian, które są odporne na najbardziej niekorzystne warunki pogodowe, które są tak hojny rosyjski charakter umiarkowanych szerokościach geograficznych. Bohaterka naszej publikacji stała gruszka Nick uzyskane poprzez krzyżowanie odmian córkę Dawn i Talgar piękno i zyskał uznanie i miłość ogrodników domowych.


cecha

Różnorodność zima dojrzewania powodzeniem przystosowana do trudnych warunków regionu Central Black Earth – to gruszki fotograficznych Nicka, który jest przedstawiony w publikacji. Wysoka zima – jedna z najważniejszych zalet tej kultury. Drzewo może wytrzymać temperatury do -35 …- 38? C Inną ważną zaletą jest niski stopień osypaemost owoce.

Do tej hodowli charakteryzuje się:

• średniej wielkości;

• zaokrąglony kształt ażurowa korona;

• mocno połączone głównych gałęzi;

• średnie tempo wzrostu;

• mieszana owocowania.

Ten rodzaj uniwersalne. Gruszki są spożywane świeże lub przetworzone do różnych deserów i napojów: masło owocowe, dżemy, galaretki, soki, napoje owocowe, wino itp

owoc

Owocniki gruszka Nick zaczyna się po 5-6 latach po posadzeniu drzew. Tej zimy wysoko wydajnych różnorodność, która daje owoce we wrześniu-październiku.

Owoców drzewa – gruszki średniej wielkości, osiągając 130-150 g masy i o klasyczny kształt stożkowy. Obrać gruszki, cienki, gładki, maślany, za pomocą jednego dotyku. Przy zbiorze owoce podstawowego koloru zielonego obejmuje Zatarcie czerwony rumieniec, ale gdy osiągną dojrzałość absolutna konsument zieloni skórę zauważalnie żółty, pudry i staje się jaśniejsza i zajmuje dużą powierzchnię. Słynie z różnych wielkiej degustacji ciele – kwaśno-słodki, intensywny i delikatny, z lekkim aromatem gałki muszkatołowej. Spójność to – drobnoziarnisty, soczysty, średnio gęste, bez granulacji. Miąższ jest ładny w kolorze kremowym.

Ważne zalety odmiany są:

• wysoka stabilność kompleksu charakterystyki chorób, w tym entomosporiozu, klyasterosporiozu i parcha zdolny do niszczenia drzewa owocowe;

• doskonała do transportowania i utrzymanie jakości owoców, dzięki czemu zużycie świeżych gruszek w długim okresie; w odpowiednio rozmieszczone gruszki poddasza pokoju zachowuje swoje właściwości surowców 3-4 miesięcy.

Wadą odmian można uznać fakt, że bez regularnego przycinania kultury wyraźnie obnażył, tracąc dekoracyjną i owoców zmniejsza.

Porozmawiajmy o funkcji rosnącej kultury i jego preferencjach.

Gruszka Nick: opis zasad techniki rolniczej

Różnorodność nie jest wymagający warunki wzrostu, chociaż lepiej jest stworzenie dobrze oświetlone światło słoneczne (ale nie w palącym słońcu) obszarów o przepuszczalnym, odsączone, żyznej glebie gliniastej. Gruszki wody kochający, ale stagnacji wody i wilgocią nie można tolerować. Dlatego szczególną uwagę w wyborze miejsca do sadzenia zapłacić za obecność wód gruntowych: nie powinny być na miejscu. Najkorzystniejszy do sadzenia są uważane za miejsce, w południowej, południowo-zachodnich i zachodnich stronach ogrodzie.

Sadzone gruszki mogą być jesienią lub wiosną. dołki przygotowany wcześniej: do sadzenia sprężyny w spadku lub w ciągu 3-4 tygodni – na wiosnę. Warstwa powierzchniowa żyznej gleby miesza się z próchnicą (rozkład nawozu), jesionu i mineralnych nawozów fosforowych potasu. Mieszanina ta ziemia jest wypełniony pit. Sadzenia drzewko jest umieszczony tak, że kołnierz głównego jest nieco powyżej rośliny (2-3 cm) na poziomie gruntu. Zdenerwowany młody gruszka Nick obficie podlać.

kultura opieki

grusza, zwłaszcza młodych roślin, powinny otrzymywać wysokiej jakości opieki, ponieważ zależy od formacji owoców. Nie ma wyjątków i gruszka Nick. Młode drzewa nie potrzebują schronienia Zima: zaizolowane pnie, skręcanie słomę, papier, pokrycia dachowego. Gleba w pniach drzew okresowo chwastów i luźne.

Potrzebujemy dużo wody – kilka razy na wiosnę i lato. Przedłużającą się okresy suszy podlewać częściej drzewa, koncentrując się na warunki pogodowe. Najbardziej produktywne dla gruszek jest spryskiwacze.

Nawożenie i przycinanie

Zacząć karmić roślinę od drugiego roku po posadzeniu. Nawozić wiosną i jesienią drewna, ale w razie potrzeby (mały wzrost pędów) i zrobić w lecie.

Nawożenie organiczne (humus, kompost, obornik rozkład) wprowadza się co trzy lata (10 kg / m 2 1), oraz mineralne – rocznie (15 g mocznika i 25 g potażu i superfosfatu na 1 m 2). Nawozy w glebie pnie drzew , w postaci suchej lub rozpuszcza je w wodzie do nawadniania.

Procedura obowiązkowe, które zależą od drzew ozdobnych i plodootdacha – kadrowanie. Jest ona przeprowadzana co roku, tworząc żyłę środkową i podstawowych gałęzi szkieletowych. Ponadto konieczne oczyszczanie sanitarne, które eliminuje słabych uszkodzony i rośnie do wewnątrz do środka gałęzi koronowe takie uprawy jak gruszka Nick. Liczba ogrodnicy potwierdzają ogromną wartość przycinania dla tego owocu drzewa.