451 Shares 8331 views

Krem z trądzikiem różowatym na twarzy. Cream „kora” trądziku różowatego: opinie. Trądzik różowaty na twarzy: Przyczyny

Według wielu ekspertów, ludzka skóra jest wskaźnikiem stanu jego zdrowia. W przypadku jakichkolwiek naruszeń w organizmie jest pierwszym w odpowiedzi do nich. Istnieje wiele chorób skóry, rozwijające się na skutek ujemnego wpływu czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Jedną z takich chorób jest trądzik różowaty.

Przegląd

Trądzik różowaty na twarzy, przyczyny, które są różne, objawia się w postaci skupisk poszerzonych naczyń włosowatych. Utworzony w ten sposób skóra czerwonawe „gwiazdy”, rozbudowana siatka lub „plamy wina portu.” Patologia ta często występuje u osób o delikatnej i wrażliwej skórze.

Co powoduje przekrwienie naczyń?

Jak już wspomniano, przyczyny choroby są różne. Wśród nich predyspozycje genetyczne do kruchości naczyń, wysoką wrażliwość skóry, któremu towarzyszy często zaczerwienienia. Równie ważny jest stan narządów wewnętrznych. Tak więc, osoby z przewlekłymi chorobami wątroby, żołądka upośledzenia odporności niestabilny hormonalne lub emocjonalne tła są bardziej podatne na pojawienie się trądziku różowatego. Choroba może rozwijać się w zaburzenia odżywiania, pobyt w niekorzystnym klimacie. Mają wielkie znaczenie i złych nawyków (palenie papierosów, alkoholu, etc.).

Co zrobić z pojawieniem się choroby?

Eksperci zalecają, że w czasie przeprowadzania zapobiegania trądziku różowatego. Jak wiadomo, patologia jest łatwiej zapobiegać niż leczyć. Zaleca się nie tylko do przestrzegania pewnych zasad produktów do pielęgnacji skóry, ale również w celu monitorowania ogólnego stanu zdrowia. W przypadku, gdy powiadomienie patologia nie działa, należy odwiedzić lekarza. Lekarz zbada skórę i zgodnie z klinicznym leczeniu obraz przepisać. Dziś istnieją różne sposoby eliminując klastrów naczyniowych na skórze. W każdym przypadku konieczne jest, aby rozpocząć leczenie po konsultacji z lekarzem.

Jakie są sposoby, aby wyeliminować tę chorobę?

Jak pozbyć się trądziku różowatego? Jedną z najczęściej stosowanych metod w początkowych stadiach choroby, w szczególności do stosowania środków z zewnątrz. dziś przemysł farmaceutyczny oferuje szeroką gamę produktów, które przyczyniają się do poprawy stanu skóry. Wszelkie krem na trądzik różowaty na twarzy zapewnia kompleksowy wpływ na okładce. Przy regularnym stosowaniu, zmniejsza zaczerwienienie, uczucie ucisku.

Który lek wybrać?

Wielu pacjentów są zainteresowani: „Jaki jest najlepszy krem z trądzikiem różowatym” Zdecydowana odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Dostępne wiele leków, z których każda ma swoje wady jak i zalety. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi w chorobach skóry to seria produktów „Uriage”. Krem trądziku różowatego zawiera kompleks „Tserasterol-2F.” Dzięki jego wpływy są chronione przed działaniem negatywnych czynników. Ponadto, łączny efekt zmniejsza uczucie żarowej skóry, szczelność. Lek działa łagodząco, okładka nawilżającego. Ze względu na obecność kompleksu innowacji nie tylko eliminuje skutki, ale także przyczyny choroby. Także „Tserasterola-2F” w środkach zawiera ekstrakt z żeńszenia, wody termalne, siarczan dekstranu, i środki nawilżające (gliceryna, itd). Zastosuj ten krem na twarzy trądzik różowaty zalecane 1 lub 2 razy (rano i / lub wieczorem) na obszarach problemowych. Koszt leku – od 770 rubli.

Drogi pieniądze na bazie naturalnej

Krem z trądzikiem różowatym, „Dr Taffy” zawiera składniki roślinne. W swojej strukturze są oleje z nagietka, Helichrysum, awokado, masło shea. B witaminy (A, C, E), środki OPARTE stosować ekstrakty rumianku, marshmallow, propolis, aloes, grejpfruty i inne składniki. Lek jest szczególnie polecany dla osób o wrażliwej skórze i rozdrażnienie z miejscowym zaczerwienieniem i ciężkiej siatki naczyniowej. Ten krem z trądzikiem różowatym na twarzy stosuje się raz dziennie. Czas trwania aplikacji – nie mniej niż trzy miesiące. Oznacza praktycznie żadnych skutków ubocznych jak to jest na naturalnych składnikach. Nie zaleca się stosować krem do osób ze skłonnością do reakcji alergicznych na substancje w jego składzie.

Oznacza „Dirozeal” (krem trądzik różowaty)

Kompozycję leku jest obecny termalne Destralu siarczan, Retinaldehyd i inne substancje. Mechanizm ich działania jest podobna do tej z „Uriage” serii. Na oba te środki są obecne cząstki zielony perłowe wizualnie ukryć zaczerwienienie i pokrywa istniejące oczka. W ten sposób koszt leku „Dirozeal” nieznacznie większą od 800 (rb). Z powodu obecności w nim złożonych elementów uzupełniających się wzajemnie, to znaczy pozwala na aktywację metabolizmu komórkowego osłoną przyczynia się do zagęszczania z warstw powierzchniowych. Lek ma również działanie przeciwobrzękowe, poprawia mikrokrążenie. Ten krem z trądzikiem różowatym na twarzy nie tylko eliminuje istniejące objawy choroby, ale również zapobiega powstawaniu jego nowych przejawach. Mazidła stosowana jest do pokrycia obszarów problemowych. Przed obróbką, skóra powinna być czysta. Lek musi być rozłożone równomiernie na jego powierzchni. Nieznaczne tarcie. Czas trwania leku – od trzech miesięcy.

Czy jest to tani sposób, aby pozbyć się pajączków?

Wśród złożonych preparatów, które są zalecane do eliminacji klastrów kapilarnych, należy zauważyć tego leku jak krem „kory” (trądzik różowaty). Opinii wielu pacjentów świadczą o jego skuteczność przy stosunkowo niskich kosztach. Cena produktu – w odległości 400 rubli. Jako część leku jest obecna witamina C, fitoekstraty i roślinne oleje naturalne. Kompleksowe działanie tych czynników przyczynia się do szybkiego zmniejszenia podrażnienia, zaczerwienienia oraz zmniejszenie wrażliwości skóry. Środki zapobiega negatywnego wpływu wolnych rodników i spowalnia starzenie się skóry. Ten krem z trądzikiem różowatym na twarzy zapewnia kompleksową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i promieniami UV. Ze względu na obecność wody cieplnej szybko przywrócić równowagę nieorganicznego i warstw powierzchniowych. Mazidło przyczyną jeden lub dwa razy w ciągu dnia. Wskazane w leczeniu skóry rano i / lub wieczorem, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów problemowych.

środki zapobiegawcze, aby zapobiec trądzik różowaty. Czego nie robić?

Aby zapobiec rozwojowi choroby, zaleca się, aby uniknąć negatywnego wpływu różnych czynników, które mogą uszkodzić skórę. Jak wiadomo, człowiek jest bardziej podatny na niszczącym wpływem czynników zewnętrznych. W związku z tym, eksperci radzą, aby nie używać agresywnych kosmetyków, zwłaszcza suszone i zarośla na bazie alkoholu z gruboziarnistych wtrąceń o efekt peelingu. Nie zaleca się do ręcznego mycia twarzy, peelingi chemiczne, laserowy, masaż miodowy. wrażliwość skóry zwiększa się częste wizyty sauny, wanien, mycie gorącą wodą. Negatywny wpływ na stan pokrywy mają rozgrzewa kompresy, maski termicznej na parze. Równie ważna jest dieta. Zaleca się, aby zmniejszyć liczbę ostre i pikantne jedzenie owoców, czekolady, cytrusów. Skóra wymaga szczególnej troski o ostrych spadków temperatury. Zazwyczaj zdarza się to w okresie zimowym, kiedy to często konieczne przyjść z zimna w ogrzewanym pomieszczeniu, i vice versa.

zalecenia

Aby zapobiec występowaniu trądziku różowatego powinno zapewnić miękką i delikatną pielęgnację skóry. Farmakologiczne i przemysł kosmetyczny dzisiaj oferują różnorodne środki. Wielu z nich są wykorzystywane do leczenia i zapobiegania chorobom. Oprócz wyżej wymienionych produktów, należy zauważyć, produktów takich marek jak Pevonia Botanica, Cosmactive, Phyris i innych. Należy pamiętać, że wybór jednego lub inne środki niezbędne porady specjalisty – dermatologa lub kosmetyczki. Przy dłuższej ekspozycji na słońce powinny zapewnić optymalne nawilżenie skóry. Do tego przeznaczone preparaty przeciwsłoneczne. Zimą zalecane jest użycie bazy nawilżający lub gęste kremy odżywcze tonalnych. Nie tylko dostarcza niezbędnych pokrywę ochronną, ale również wizualnie wyeliminować różne istniejących wad. Warunkiem zachowania zdrowego stanu skóry jest, aby regularnie otrzymywać witaminy. W szczególności, o szczególnym znaczeniu są witaminy E, K, R, C. Zalecane środki profilaktyczne podawanie sosudoukreplyayuschee (na przykład lek "Ascorutin"). Dieta powinna zawierać pokarmy, takie jak kapusta kiszona, papryka (czerwona) porzeczki. Zaleca się regularne stosowanie infuzji biodra róży i zielonej herbaty. Nierafinowanym oleju roślinnego ma wiele witamin i kwasów tłuszczowych, które przyczyniają się do zapobiegania i leczenia trądzika różowatego.

Kilka popularne recepty

Korzystny wpływ na stan skóry ma naprzemienne ciepłych i zimnych okładów z rumianku (dziesięć minut). W zimie można korzystać ze specjalnych masek. Wiele z nich jest łatwa do przyrządzenia w domu. Na przykład, to maska ma dobrze widoczny wpływ: Olej z pestek winogron powinien być mieszany równomiernie z zielonej herbaty. Stosuje się na powierzchni cieczy i pozostawić na 10-15 minut, następnie przemyć gorącą wodą.