123 Shares 4735 views

Kierunek preppy – styl za mądry i sprytny

Patrząc na bohaterów wielu amerykańskich filmach, często może oznaczyć swoje nienaganne maniery, fryzury, ułożone włosy włosy, ubrania, które, co do zasady, jasnych spódnice i spodnie i czarne koszulki polo. Ci młodzi mężczyźni i kobiety, ubrani w stylu preppy. Cechy charakterystyczne tego trendu są elitarne, wygoda i dokładność.


Preppy – styl, który powstał w Ameryce w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Początkowo tytuł jednej z wielu subkultur. Wejście znajduje się studenci elitarnych szkół, które przygotowują się do wprowadzenia prestiżowych uniwersytetów. Z reguły były to dzieci bardzo bogatych rodziców. Złota młodzież utworzyła krąg przyjaciół, gdzie istniały pewne prawa, zasady i przywileje. Uczniowie byli obowiązkowe mundurki, modeli, z których każdy miał swoją własną szkołę.

Preppy – styl, znalazł również zastosowanie w sprzęt sportowy do gry w golfa, lacrosse i tenisa.

Student elitarna szkoła koniecznie miał bezbłędne i estetyczny wygląd. Jednak oprócz tego preppy – styl życia, a także słownictwa i zachowania chłopców i dziewcząt. Zwolennikiem tego kierunku – towarzyski i przyjazny Student, prowadząc bardzo aktywny tryb życia, stosując się do zasad etykiety i doceniać tradycje i fundamenty rodziny.

Do lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku preppy – ulubionych stylów. Jednakże, wraz z wydaniem który stał się popularny serial „Gossip Girl” został zmieniony. Film opowiada o trudnej drodze życia złotej młodzieży. W serii, znalazł swoje miejsce obrazy a la preppy. A jeśli w dawnych czasach, to styl wymaga od swoich zwolenników do dokładności i integralności, ale dziś ma patynę zaniedbania, pozwala nosić akcesoria śmiałe i jasne. Teraz to tylko trend w modzie. Jeden z wielu.

Kolekcja, która odzwierciedla styl preppy (zdjęcie zamieszczone w artykule), to odzież, łącząc jasne kolory żakiety i spodnie. Wszystkie modele z tej okolicy – Jest przestronny, spódnice i inne elementy odzieży z tkanin na dużym placu. Odpowiednie oryginalne wiązadła, które są zawsze połączone ze spodniami lub krótkich suknie.

Podstawą preppy stylu są polo, zszyte z tkaniny w klatce, i kamizelki i swetry z dzianiny z wzorem w postaci rombami lub godła. W szafie zwolenników tej dziedzinie zajmują centralne miejsce skarpetki i żakiety, spódnice i plisowane sukienki, szorty i trapez. Dżinsy zastąpić spodnie Chinos komfort i praktyczność odmienne. Zwolennicy stylu wolą naturalnych materiałów: wełny i kaszmiru, bawełny lub lnu. Podstawowe kolory to wielbłąd i czerwone, żółte i beżowy, khaki i granatowy. kolekcja styl dysponuje tylko ubranie. W związku z tym bucie jest wybrana dla jej wysokiej jakości i wygodne. Zazwyczaj jest to Oxford, mokasyny lub Lofer. Kobiety mogą nosić buty z niskim obcasie, balet mieszkania lub buty sądowych. Materiał, z którego te buty szyte, zamszu, skóry lub nubuku.

Preppy styl dla dziewcząt – to sposób uroczy mądry ze starannym ale dyskretny makijaż. Chłopcy na pewno, ich ogolone włosy – włosy są starannie uczesane. Grooming obraz zawsze uzupełnia zapach drogich perfum.