784 Shares 7025 views

Kurczak ciasto naleśnik: to się dzieje!

Nie każdy właściciel nie po raz pierwszy, aby upiec pyszne naleśniki, pomimo faktu, że receptury potraw, istnieje wiele. Drożdże, mleko, skrobia lub jogurt, naleśniki, amerykański, z lub bez nadzienia są nie tylko popularne i ulubione dania z naszej kuchni, ale również oznaką wysokiego kunsztu gospodyni.


Wielki sukces osiąga w tej dziedzinie, powstaje więcej pytanie: co można zrobić z naleśników jeszcze? Jak wyrazić swoją wyobraźnię i umiejętności kulinarne, niż zadowolić domu?

Naleśniki – nie tylko oddzielne danie. Mogą one działać jako składniki, na przykład, sałata. To zajmie około taką samą ilość skrobi naleśniki, wołowina, cebula do smaku. Najpierw przygotowuje placki. Weźmy taką samą ilość skrobi i mąki, dodać cukier do smaku, sól, przebić jajko, dopełnione ogrzanego mleka. Wszystko dobrze ubij z mieszadłem. W końcu zaleca się wlać trochę oleju roślinnego. Ciasto powinno mieć cieczy.

Po półgodzinie, kiedy będzie nalegać można na gorącej patelni, smarowane i smażyć. Podczas przygotowywania naleśniki pocięte półkolami (cieńsza, tym lepiej), cebuli, wlać go zimną wodą i octu. Gotowe, jeszcze ciepły placki zwinięte rurki i pocięto na cienkie paski. Miesza się z cebuli uprzednio suszy ręcznikiem, pocięto na paski i gotowano wołowiny. Wypełnij z kwaśną śmietaną, jogurtem lub majonezem, dodać czosnek do smaku, przyprawy, zioła. Szczególnie smaczne sałatki uzyskuje się, jeżeli przed wprowadzeniem go do wytrzymania jedną lub dwie godziny w lodówce.

Innym smaczne danie może być ciasto naleśnik.

Aby przygotować placek naleśniki z mleka skondensowanego, wymagają cienkie naleśniki, rozpoczęto jakiejkolwiek recepty uzyskać zauważony. Najważniejsze – nie dodać dużo cukru w nich, ponieważ mleka skondensowanego, nawet bez słodkiego smaku. Ale wanilia podać to danie specjalne pikanterii.

Ciasto może być bardzo prosta każda warstwa (pancake) właśnie zakończył smarowane mleka skondensowanego. I można pokazać wyobraźnię. Na przykład, alternatywna napełniania śmietany, mleka skondensowanego, ser, jabłek. Wierzchnia warstwa jest wypełniona mlekiem skondensowanym, jest posypane kokosem, startej czekolady, cynamonu, – wybór zależy wyłącznie od osobistych preferencji.

Placek naleśniki nie muszą być słodkie. Od dawna w Rosji gospodyni znanego pod kątem ich zdolności do gotowania Kurnik lub pikantne ciasto naleśnikowe nadziewane z kurczaka. Do jego przygotowania potrzebne bujne naleśniki drożdżowe.

Są przeszkoleni dobrze. Aby rozpocząć mieszane szkło ciepłej wody, 250 g mąki, 2 łyżek cukru, suszy polpaketika drożdży. W lewo, aż masa nie spienić. Następnie całość miesza się, dodając inne produkty: 250 g mąki ma nieco więcej szklanki mleka, sól, olej roślinny lub stopionym masłem. Ciasto powinno być jak płynnej śmietany. Kiedy to znowu nadaje, można upiec naleśniki.

Do placka kurczaka placek okazało smaczne nadzienie przygotowania mięso kurczaka, grzybami, ryżu miesza się w równych proporcjach. Do przypraw farsz może być gotowy do smaku gałką muszkatołową, pieprz, inne przyprawy lub zioła.

Kiedy naleśniki i polewy są gotowe, nadszedł czas, aby utworzyć Placek naleśniki. Każdy naleśnik posmarowana śmietaną lub majonezem, i rozplanowany farsz. Wszystko jest powtarzany aż do ostatniej warstwy. Gotowe ciasto naleśnik z kurczakiem posmarowana śmietaną wszystkie strony, wysłał kilka minut w piekarniku.

Placek z wędzonym łososiem smakoszy delight niezwykłą delikatnym smaku. Naleśniki na jego przygotowanie może wziąć każdy. Każdy z nich jest dobrze nasmarowane z mieszaniny twarogiem i niewielką ilością śmietany. Następnie pokroić w cienkie paski określonymi solone ryby: łosoś czy pstrąg. Jest to traktowane drobno posiekanego kopru. Ciasto naleśniki 20-25 ozdobić każdą świątecznym stole.