142 Shares 8771 views

Jak to lubrykant z rąk?

Seks – jest integralną częścią każdego dorosłego. Ze swej różnorodności i ulepszonych wielu firm tworzyć różne smary, zabawki i wiele innych. Dziś mówimy o smarów. Aby być bardziej precyzyjne informacje dotyczące opcji, które można utworzyć w domu.


Smarowanie: co to jest?

Dzisiaj, najprawdopodobniej, nie ma pary, które przynajmniej raz nie używają podczas intymności seksualnej specjalnego smaru intymnej. Nie ma nawet w postaci seksu, w którym obecność smarów jest koniecznością. Producenci tych produktów zadbali, że nie tylko wykonywać podstawowe funkcje, ale również pomóc w innych sprawach. Takie narzędzia wyeliminować wiele problemów, które wywołuje brak produkcji naturalnego smarowania i daje estetyczną przyjemność z zapachu i koloru. W niektórych przypadkach, smar jest nie tylko pożądane, ale to absolutnie konieczne. Na przykład, jeśli kobieta niedawno urodziła, jest w trakcie menopauzy lub po prostu banalne zmęczony. Nałożyć smar na płeć agencji partnerskich. W powyższych przypadkach, pomaga wyeliminować dyskomfort jest na mechanice stosunku płciowego. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że stosowanie środków smarnych jest oczywista.

Przykład popularnym produktem

Na przykład, kameralny smar Durex – dobrym rozwiązaniem, aby poprawić życie seksualne. Dostępne ta kompozycja o różnych smakach. Na przykład, smarowane intymnej Durex z truskawki lub aromat wiśniowy. Ponadto, istnieją różne sposoby działania. Na przykład, niektóre wykazują efekt chłodzenia, a drugi, przeciwny, ogrzewając.

Przechowywać takich funduszy w chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego.

Krem nadaje się nie tylko do rąk

Poza faktem, że takie środki smarne są sprzedawane w sklepach w szerokim zakresie, mogą być wykonane niezależnie. Jak to się robi? Teraz powiemy.

Czego używać zamiast lubrykant? To pytanie często pojawia się, gdy czas biec do sklepu pozostało. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na środki na wyciągnięcie ręki.

Po pierwsze, musimy pamiętać, że środki smarujące można podzielić na trzy kategorie. Pierwszy – wykonanym na bazie wody, drugi – smar silikonowy, trzeci – smary wykonane z oleju. Oznacza to, że możemy wybrać rodzaj zakupionych środków zastępczych. Weźmy na przykład kremu do masażu – i jest to lubrykant, własnymi rękami, by tak rzec, sporządzone w obecności.

Ale trzeba być ostrożnym przy wyborze takich środków. Uważnie studiować kompozycję. Jeśli krem do masażu ma mentol lub inne środki ocieplenia w procesie intymności, lub nawet gdy są stosowane w taki tłuszcz może powodować dyskomfort. Jeśli jakaś partnera są uczuleni na składniki kremu, to również nie jest niezbędne do korzystania z tego produktu.

Niektórzy ludzie są bardzo zalecane dla niemowląt krem, ponieważ w tym obiekcie zazwyczaj zawiera składniki, które nie powodują alergii. I powinno takie produkty nie są bardzo drogie.

Różne oleje sprawiają, że życie seksualne bardziej przyjemne

I odpowiedni olej dla lubrykant? Masaż. Pożądane jest, aby wybrać czyste, bez żadnych dodatków. Ale używać go tylko wtedy, gdy nie będzie używać prezerwatyw, jak olej może zniszczyć integralność produktów lateksowych. W rezultacie może to prowadzić do nieplanowanej ciąży.

Nawiasem mówiąc, można także stosować jako słonecznika smarującego (lub innego), oleju z oliwek. Muszą smarować penisa. Można również użyć dziecka oleju niemowlęcym.

Wazelina – sprawdzony sposób na wiele pokoleń

Tradycyjnie stosowane jako lubrykant galaretki. Jest to dość gęsta substancja. Czasami zamiast używać oleju mineralnego. Nabyć narzędzie w każdej aptece. Wazelina jako głęboka smaru jest używany przez dłuższy czas. Najczęściej jest ona wykorzystywana podczas seksu analnego.

Banana smar, które mogą być wykonane w ciągu kilku minut

A co to jest w ogóle możliwe, aby taki produkt jako lubrykant z rękami? Na przykład, banan. Tak, dobrze słyszeliście. Ten owoc jest używany do tworzenia smaru. Jak przygotować tego środka w domu?

należy najpierw wyczyścić banana i szlifować. Można go posiekać z blenderze. Otrzymaną zawiesinę należy dodać niewielkie wrzenia wody (ciepła). Tu i gotowy kameralny smar. to po prostu robić swoje ręce.

Teraz narzędzie może być wykorzystywane do innych celów. Nawiasem mówiąc, smar jest przyjemny w smaku, więc miąższ banana mogą być wykorzystywane do seksu oralnego.

Hercules – zad, który nadaje się nie tylko na śniadanie

Jak inaczej to lubrykant? Ich ręce owsianka (płatki owsiane zrobi) możliwe jest również gotować. Aby to zrobić, gotować płatki, ładna wrzeć. Po nie podlewanie, chłodny. można zastosować dodatkowe środki.

szampon

Niektórzy ludzie używać jako narzędzi smarowych, takich jak szampony, mydła w płynie. Lecz powinien bardzo ostrożnie korzystać z tych środków, jak regularne stosowanie mydła w płynie lub szamponu jako smar może prowadzić do dodatkowych problemów.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić lubrykant z ich rąk. Jak widać, możliwości robią to dużo pieniędzy. Wybierz ten, który lubisz. Przed użyciem należy omówić ze swoim partnerem Wybór środka smarnego, aby kontynuować, aby uniknąć niewygodnych momentach problemy, kłopoty. Smary, własnymi rękami, może wnieść do swojego życia intymnego żywych doznań.