533 Shares 1755 views

Stefan de Vrij – holenderski ochrona talent

Stefan de Vrij – holenderski obrońca, który już udało się wiele osiągnąć w swoim klubie rodzinnej i uczynił go jednym z pięciu najlepszych lig w Europie. Jaka była ścieżka kariery gracza i że jest na horyzoncie? Do tej pory, silne Obrońcy centralne nie jest wiele, więc powinno się poznać, kto to Stefan de Vrij i co reprezentuje.

Początki kariery

Stefan de Vrij urodził się w Holandii, 05 lutego 1992, oraz fakt, że jest on piłkarz zdecydował się bardzo wcześnie. Ma dwóch starszych braci, którzy od dzieciństwa do gry w piłkę nożną, więc Stefan jest również dość szybko było klubu piłkarskiego Academy „Spirit”. Warto zauważyć, że dwaj bracia w wyniku odmówił uprawiania tego sportu, aby budować karierę w innych dziedzinach, ale Stefan był bardziej natarczywy, trwałe, a co najważniejsze, utalentowany. W związku z tym, po pięciu latach od jego przedstawicieli zauważyli jednym z najsilniejszych klubów w Holandii Feyenoordu. " Jest tam i przeniósł 10-letniego chłopca, który wręczył duże nadzieje. A teraz, swój pierwszy profesjonalny kontrakt po ośmiu latach w systemie klubu Stefan de Vrij dostał w 2010 roku, kiedy miał osiemnaście lat.

Występy w „Feyenoord”

Stefan de Vrij – gracz, który pokazał swój niebywały talent bardzo wcześnie, więc klub ściśle monitorować go. A nawet przed profesjonalnego kontraktu, 17-letni chłopiec został wykonany miał okazję grać dla drużyny seniorów. Grał 21 Gry już w sezonie 2009/2010, pokazując, że na horyzoncie nowej gwiazdy wzrasta obronny nożnej Holland. W ciągu najbliższych czterech lat, Stefan de Vrij był jednym z największych talentów w kraju, na to mają wysokie oczekiwania, a on nadal wykonywać na wysokim poziomie, zyskuje coraz większe doświadczenie. Wszystko w czasie ich pobytu w „Feyenoord” Stefan grał w 135 meczach i strzelił siedem bramek. Niestety, w tej chwili klub nie był tak silny jak wcześniej, więc broniący trofeum nie mógł wygrać. To, co doprowadziło go w 2014 roku do ważnej decyzji. Centralny obrońca postanowił zmienić zespół, bo są zainteresowani w wielu dużych klubach europejskich, wśród których najbardziej atrakcyjny pojawiły włoskiej FC „Lazio”.

Przejście do „Lazio”

Klub Rzymski zapłacił za 22-letniego obrońcę siedmiu milionów euro i jest wyraźnie licząc na to, że od razu staje się baza graczy. Stephen był absolutnie przeciw i szybko dołączył do klubu, zaczął wykazywać imponujące jak na tak młodego wieku, poziomu umiejętności. Już w pierwszym sezonie znalazł wszedł na boisko w 35 meczach, strzelając jedną bramkę i pomógł jego klub do finału Pucharu Włoch. W następnym sezonie zaczął nie mniej energicznie, grając pięciu meczach, ale otrzymał poważnej kontuzji kolana, która wymaga operacji. W wyniku Stefan de Vrij tęsknił cały sezon wychodzi z kontuzji do końca czerwca 2016 r.

W lecie były pogłoski, że Londyn „Chelsea” ma zamiar podpisania Stephena, jako nowy trener Antonio Conte poszukuje wiarygodnego środku obrony, ale w „Lazio” chciał sprzedać swój holenderski talent. A w tym sezonie, Stephan grał już w siedmiu meczach, strzelając jedną bramkę. Jest nadzieja, że nie będzie już odbierać taką poważne obrażenia i osiągnąć swój potencjał.

Występy w reprezentacji

Dla holenderskiego zespołu, pomimo młodego wieku, Stefan de Vrij grał już 30 mecze. Debiutował w sierpniu 2012 roku w towarzyskim meczu przeciwko Belgii, grając 45 minut. Na swoim pierwszym turnieju, 2014 World Cup, 22-latek udał się do głównego obrońcy status i wyjdzie u podstawy każdej grze, nawet zabicie Hiszpanów w fazie grupowej. W rezultacie, holenderska drużyna przegrała w półfinale Argentyńczycy, aw meczu o trzecie miejsce pokonać Brazylijczyków.

Ostatni mecz de vreya miała miejsce we wrześniu 2015 roku, tuż przed szkodą. Od tamtej pory nie grał w reprezentacji – został wezwany do ostatniego pick-up gry, ale gdy był w szpitalu, Holendrzy już generowane kilka innych obrońców, więc mecze przeciwko Szwecji i Białorusinów de Wray pozostał na ławce. będzie musiał ciężko pracować, aby powrócić do podstawy reprezentacji.