636 Shares 5977 views

Wybór zmywarki Foster

Ten artykuł skupia się na zmywarce. I zbudować artykuł w taki sposób, że w opisie konkretnego modelu włoskiej marki zmywarek Foster, stanowić będzie przegląd najważniejszych informacji o wszystkich zmywarek. Tak, badamy zmywarki Foster 2910 000 (adres, gdzie można zobaczyć na własne oczy lub zakupić, zostaną wymienione na końcu artykułu).


1. Zintegrowany model o wymiarach 60 * 55 * 85 cm. Zmywarka, podobnie jak inne duże sprzęty kuchenne mogą być wbudowane lub wolnostojące. W odniesieniu do wielkości, to nie są 3 typy maszyn – pełnym rozmiarze (60 x 60 * 85 cm, pojemność 12-14 nakryć), wąskie (60 * 45 * 85 cm, do 9 zestawów naczyń), kompaktowe (45 * 55 * 45 cm do 5 zestawów dań).

2. Czy 7 systemów praniu intensywne (silnie zabrudzonych naczyń, w temperaturze 70 ° C) i normalnych (65 ° C), wrażliwych (wrażliwe lub lekko zabrudzone naczynia w 45 ° C) i automatycznego (najbardziej efektywnego wykorzystania urządzeń zgodnie z załadunku i energię ) Bio (optymalne wykorzystanie detergentu, energii i czasu, w temperaturze 50 ° C) i szybkie (czyszczenie i suszenie w ciągu 30 min., w warunkach częściowego obciążenia), oraz moczenie (silnie zanieczyszczona resztkami żywności suszonych zmywania naczyń). Minimalna lista programów są szybkie, czułe (normalny), intensywny i moczenie. W zależności od klasy samochodu mogą się znacznie różnić i zestaw istniejących programów pracy.

3. Klasa Oszczędzania Energii AAA (klasyfikacja od A do G, tym wyższa klasa dolna zużycia energii), całkowita moc: 2000-2150 W, ogrzewane 1900 watów.

4. Poziom hałasu 32 dB A. Dla różnych kategorii zmywarek poziom hałasu waha się od 49-55 (niski poziom) do 32-48 (niski poziom hałasu), gdy więcej niż 55 dB Wysoki poziom hałasu, ale najnowsze generacje zmywarki nie osiągnie takiego poziomu.

5. Zarządzanie – elektroniczny czujnik Smart Panel. Oprócz wersji elektronicznej, co zapewnia większą wygodę i szans zarządzania może być z elektromechanicznych klawiszy lub przycisku zasilania off i kontroli dodatkowych funkcji i wybór programów prania.

6. Programowalne opóźnienie od 1 do 12 godzin. Opóźnianie który rozpoczyna proces mycia w ustalonym czasie może być w ciągu 24 godzin. Tak więc, zmywarka może pracować nawet w nocy, z bardziej korzystnego kursu zapłaty za energię elektryczną.

7. Nabycie systemu kontroli zanieczyszczeń (z intensywnego prania delikatnej, normalnej) pozwala na dostosowanie urządzenia do poziomu zabrudzenia na naczyniach, osiągając w ten sposób oszczędności zarówno w wodzie z dodatkiem detergentu i energii elektrycznej.

8. całkowitego bezpieczeństwa Foster zmywarki zapewnione przez różne systemy bezpieczeństwa (zabezpieczenie przed zalaniem i przecieki), które są zawarte w przypadku wycieku wody lub urządzenia minimalnej. Być może warto przypomnieć, że obowiązkowa dla każdego zmywarki jest zdecydowanie sztywne przestrzeganie zasad montażu i eksploatacji. W celu ochrony przed porażeniem elektrycznym urządzeń automatycznie odłącza zasilania urządzenia, gdy drzwi są otwarte podczas pracy. Blokowanie zamków na drzwiach nie pozwalać dzieciom, aby go otworzyć i dostać boli gorącą wodą lub parą.

9. Czas pracy Wskaźniki mycie i stosowanie płynu do płukania ust uprościć codzienne funkcjonowanie zmywarki. Ponieważ jakość zmywania zależy, między innymi, również od poziomu twardości wody, urządzenie może mieć wskaźniki obecności zmiękczacza sól woda i oznaczanie poziomu twardości. 10. Inne pozornie małe rzeczy – możliwość regulacji wysokości koszy na naczynia, obecność uchwytów na kubki, etc. – może dostosować maszynę do specyficznych potrzeb rodziny i skręcić procesu zmywania naczyń przyjemność.

A teraz poruszyć kilka ogólnych punktów, które są bardzo ważne przy zakupie zmywarki.

  • Początkowy etap – podłączenie i instalacja – specjalista zaufanie.
  • Połączyć pozostawiono do zimnej wody (korzystny), ogrzewa wykonania urządzenia lub gorącej wody (niebezpieczne, ponieważ woda w rurach może mieć temperaturę powyżej dopuszczalnego szybkością, która negatywnie wpływa na urządzenie, a ponadto w gorącej wodzie przy urządzenie pora bezczynności potrawy muszą być myte ręcznie).
  • Sposób ten polega zasadniczo na przemyciu, płukanie i suszenie ware. Dlatego też, w celu uniknięcia nadmiernych wydatków wody, detergentów i energii elektrycznej wybrać odpowiedni tryb w zależności od stopnia zabrudzenia, kompletności pobrania, rodzaju potraw.
  • Użyj specjalnego dopuszczalnych soli i środków czyszczących. Terminowe wymienić lub wyczyścić filtr do czyszczenia aparatu większość zmywarce.

Jeśli wszystkie zalecenia i instrukcje podane do zmywarki nie tylko pozbyć się znienawidzony dla codziennej pracy mycia naczyń, ale również zaoszczędzić sporo czasu, a ze względu na znaczne zmniejszenie zużycia wody – i ostatecznie pieniądze.

Zmywarka Foster 2910 000, a także inne urządzenia do kuchni – zlewozmywaki, baterie, akcesoriów i wyposażenia do kuchni – można kupić za pośrednictwem strony http://www.atlant-u.ru sklep internetowy Atlant-Yu.