657 Shares 4983 views

"Vo Tarun" (kurtki) Liczba modeli

Zima nadeszła. Powinno być dobrze izolowane i wybrać odpowiednie stylowe ubrania. Wielu projektantów już przedstawiony zimę światowe trendy 2016 odebrać odzież wierzchnia trudne. Ponieważ chcesz, i było ciepłe i modne. Przez długi czas nie było wielkiego wyboru. Ale to w przeszłości. Okna wystawione kolekcję nowych produktów, które łączą w sobie ciepło, komfort i styl. Nowe style uniwersalne są bardzo istotne w tym sezonie. Dziś jesteśmy zainteresowani firma Vo Tarun. puchowe kurtki tej marki zostały zatwierdzone przez wiele mody.

Jak wybrać

Kurtka puchu zróżnicowane: może to być Eider, kaczka lub Swan dół. W przykładach wykonania, są tańsze, jednak obecny i pióra. Również zastąpienie mrugnięcia był syntetyczny puch. Nie słyszałeś o tym? Nawiasem mówiąc, w dół kurtki wypełniona syntetycznym dół jest o wiele cieplej niż produkt z poliestru dopełnienia. Oczywiście, po płaszcz najpierw umyć traci właściwość, aby utrzymać ciepło o 25%, a kurtka wykonana z materiałów naturalnych będzie trwać bardzo długo (10 lat). Jak je rozróżnić? Kurtka naturalnych pióra będzie nieco cięższe niż syntetyczny nadzienia. W przypadku produktów, w których istnieje naturalny w dół, zawsze przywiązywał specjalnej torby z materiału próbki. Należy również zwrócić uwagę na sposób usieciowany modelu. Szwy powinny być mocne i szczelne.

O firmie

Więc, kto produkuje Vo Tarun (poduszki)? Producent szybko zwrócił na siebie uwagę kupujących jakości produkowanych wyrobów. Głównym celem działalności – odzieży wierzchniej. Modele jakości i duże zapotrzebowanie. Firma śledzi najnowsze trendy i nowości w modzie. Z tego powodu jej pracowników i wytwarza produkty trend. Wielu naszych obywateli mówią, że lubią Vo Tarun (kurtki). Kraj pochodzenia – Chiny.

Modele dla sportowców

Cokolwiek to było, ale sport wpływa na trendy w modzie. Zainspirowany przez projektantów często tworzą w dół kurtki, które są bardzo stylowy wygląd i doskonale współgrają z resztą ubrania. W takich modelach, wygląd jest niepowtarzalny. Oni wygodnie przenosić i bardzo ciepły. Ciekawym i wszechstronnym rozwiązaniem.

Zróżnicowana gama dół kurtki

W tym sezonie, zakres dół kurtki są bardzo zadowoleni. Wybór prostu nierealne duży, począwszy od kolorów, a kończąc style. Tak więc, w sposób bardziej szczegółowy.

Na przykład, można wybrać długość dół kurtki ¾. Pod taki produkt pasuje do każdego stroju szafa. Młodzież zyskały popularność krótkich kurtek. Są zdumiewające szereg interesujących kolorach. Również istotne są dłuższe modele. Są one wykonane w stylu klasycznym. Wybierz łatwe, ponieważ w szerokiej gamie marynarek Vo Tarun. Kaptur z kryształkami, beżowy, czerwony, czarny, zielony i inne kolory – wyobraźnia projektantów nie ma granic. A to jak dla konsumenta.

Połączone kurtki – kolejna cecha sezonu. W jednym produkcie jest obecny nie tylko w różnych kolorach, a także tkaniny. Również pod wrażeniem wiele modeli klasycznych kolorach z nadrukami.

Ciekawe pasemka

Projektanci próbowali bardzo, tworzenie modeli. Należą produkt asymetryczny: gdy tylna część długości przedniej krawędzi. Jako dół kurtki, sukienki z bujnej, wyraźnym spódnicy stworzyć bardzo delikatny sposób. Różne modele prezentowane w dół kurtki-transformatory, połączone tekstur i różne rękawy długości. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje mnóstwo do wyboru. Każdy z tych modeli jest dobry na swój sposób.

Vo Tarun (kurtki): w co się ubrać

Jeżeli dusza przyszła długą kurtkę w dół, można połączyć go z spódnice, spodnie, sukienki. Ze względu na długość każdego dopasowanie kawałek garderoby. Pod takim dół kurtki buty powinny być klasyczny – buty lub buty.

W odniesieniu do krótkiej kurtce dół, tam jest jeszcze prostsze. To pasuje do wszystkich, nawet spodnie dresowe. Wygląda świetnie w obcisłych dżinsach. Są one odciążyć y, tworzyć elegancki wizerunek. Buty powinny być noszone wysoko.

Najbardziej wszechstronne obuwie pod kurtką – jest ugi. Oczywiście, w tych modelach, klub nie pójdzie. Tak, i ta opcja powinna być uważana odpowiednio pogoda. Ale z takimi buty łączą w sobie wiele szczegółów garderoby.

Jeśli chodzi o korek, gdy płaszcz dół kapturem, wtedy nie noszą dzianiny model. I wygodne, i stylowe. Właściciele piórko bez kaptura powinny rozważyć możliwość czapki z pomponami futerkowych.

Jak prać kurtkę na dół

Lepszym rozwiązaniem byłoby pranie chemiczne. Ale zmywalne Vo Tarun (kurtki) oraz w domu.

Do mycia ręcznego należy wziąć miskę z wodą, dodać trochę detergentu. Produkt trzeba zawiesić w pozycji pionowej, a następnie lekko spadkową szczotkę do czystości.

Do pralek wybrać delikatny cykl. Dodawanie ciekłego detergentu (proszek). nie jest potrzebne nabłyszczacza. Po zapinając kurtkę, i wysłać go do pralki. Wyciśnięcie produktu zalecany w 600-800 prędkości obrotowej. Nie jest zbyt trudne do mycia Vo Tarun (kurtki). Wystarczy tylko postępować ostrożnie. Co do suszenia, to jest konieczne, aby zawiesić produkt w pionie. Pożądane jest, aby zorganizować go na wolnym powietrzu.

«Vo Tarun» Kurtki: opinie

Nabywcy są bardzo zadowoleni z produktów. Żakietu dobrze, czułem się przytulne. Jest to również wygodny do poruszania się. Różne modele są dobrze przemyślane, nie ma dyskomfortu podczas ruchu, są wykonane zgodnie z najnowszymi nowinkami mody. polityka cenowa jest również zadowolonych nabywców. Ogromna liczba osób, które wyraziły opinię o firmie Vo Tarun. Kurtki zdobył opinie w bardziej pozytywny.