865 Shares 941 views

„Ewolucja Lancer” 9 generacji – pełny przegląd samochodu

Japoński samochód „Lancer Evolution” pokolenie 9 przez cały okres jej istnienia stał się popularny wśród kierowców, nie tylko ze względu na liczne zwycięstwa w wyścigach rally, ale również ze względu na piękny sportowym wyglądzie. Według producenta, to pokolenie został opracowany w związku z wielu usprawnień, tak że nowością stał się najbardziej niezawodną spośród wszystkich linii Ułanów. Cóż, przyjrzyjmy się, jak udany był pojazd dla rosyjskich nabywców.


wygląd

Jeśli porównamy modyfikację „Evolution” model „Lancer” z tego samego pokolenia, można zobaczyć wiele różnic. Ten ostatni – rodzaj „skromnyaga”, który scharakteryzowano za pomocą niezbyt ekspresyjny wygląd. A „Evolution” – prawdziwy samochód sportowy, groźny, dynamiczny i agresywny. Ale jeśli porównamy to z poprzedniej modyfikacji ósmej generacji, jest jakieś zasadnicze zmiany mogą być ledwo widoczne. Główną cechą nowość – to przedni zderzak. On nie został zmieniony od standardowego samochodu „Lancer”, więc jego wygląd jest dość imponująca. Duży wlot powietrza i kątowe linii Surowe powodzeniem łączyć z nowymi reflektorów. Osłona chłodnicy nie jest mniej agresywny i atrakcyjny. pojawiła zderzak tylny dyfuzor, a na klapie bagażnika w kolorze nadwozia – spoiler. To, wraz z nisko-profilowych siedemnaście-calowe koła sprawia, że „Mitsubishi Lancer Evolution” prawdziwy zdobywca prędkością.

salon

Wewnątrz „Lancer Evolution” było dużo więcej zmian niż na zewnątrz. Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć jest to nowe sportowe fotele Recaro. Sądząc po wynikach krajowych jazd testowych, ich projektowania i budowy bocznych rolek nośnych, nie jest naganne. Jednakże, jeśli kierowca jechał w daleką podróż, fotel kierowcy na „Lancer Evolution” może być bardzo męczące, to nie można powiedzieć o tylnym rzędzie siedzeń. Konstrukcja kierownicy oraz aluminiowe pedały wygląda bardzo harmonijny, co w połączeniu z materiałami wykończeniowymi wysokiej jakości daje pozytywne wrażenie wnętrza.

parametry techniczne

„Mitsubishi Lancer ewolucji” 9 generacji zakończona czterocylindrowy silnik benzynowy wytwarzania 280 KM. Przez opiekunów powiedział, że jednostka ta nie została zaprojektowana od podstaw. Jako podstawę wzięli silnik z funkcją automatycznego generowania 8, proforsirovav go do żądanej mocy. Jeśli chodzi o transmisje, kupujący mogli wybrać albo pięcio- lub sześcio-kroku „mechanika”. Automatyczne skrzynie biegów producent nie dostarczył, ponieważ prawdziwe samochody sportowe są wyposażone wyłącznie manualnych skrzyń biegów. Może inżynierowie poszedł na właściwej drodze, ponieważ połączenie z silnikiem 280 KM i manualną skrzynią biegów, aby rozwijać samochód do „setki” w zaledwie 5,7 sekundy. Maksymalna że może wydać taki silnik, to jest prędkością 250 kilometrów na godzinę. Pomimo tych wskaźników wydajności, z „apetytem” w „Evolution Lancer” wszystko w porządku. Sto kilometrów samochód nie więcej niż 10,6 litra benzyny spędza.