830 Shares 5377 views

Muzeum „Miasto” w Barnauł: co to za miejsce, jak się tam dostać?

Barnauł – stolica terytorium Ałtaju, która jest wypełniona różnych ciekawych muzeów, zabytków, budowli architektonicznych z minionych wieków. Każdy turysta powinien odwiedzić Park Górski obszar październiku Lenin Avenue, Teatr Dramatyczny oraz wiele innych atrakcji. Jednym z najbardziej znaczących miejsc jest Muzeum „The City”. Barnauł dumni z tego miejsca, a nawet mieszkańcy całego regionu jest stale uzupełniać swoje zbiory i eksponaty fotograficznych.

Historia muzeum

W Barnauł, „City” Muzeum jest jednym z najmłodszych. Oficjalne otwarcie miało miejsce w 2007 roku, ale pomysł utworzenia takiej instytucji urodził się w 2000 roku na burmistrza Władimir Nikołajewicz Bavarin. Podpisał odpowiednią rozdzielczość, a następnie biorąc pod uwagę mały pokój w budynku biblioteki. To właśnie tam zaczął zbierać wczesnych dokumentów archiwalnych i eksponatów na rozwój miasta: akty władz lokalnych, różne agencje kulturalne i wydziały w ramach administracji.

W 2005 roku jako reżyser przyszedł do pracy Natalya Vladimirovna Vakalova, który organizowany aktywnego zbierania materiałów, identyfikacji konkretnych obszarów muzeum. Wraz z personelem badawczym Natalia doszedł do wniosku, że historia miasta – to jest los ludzi żyjących w nim, więc jednym z pierwszych kolekcji był „lud Barnauł w XVIII-XX wieku.”.

W dniu 1 września 2007 roku na cześć muzeum miasta otworzył swoje podwoje dla publiczności. W tym czasie instytucja ma bardziej przestronne place, w sposób znaczący do budynku Barnauł Miasto Dumy, który został zbudowany na początku 19 wieku.

Od czasu uruchomienia serwisu było odwiedzane przez setki tysięcy ludzi, a żaden z nich nie pozostanie bez wrażeń i emocji.

kolekcje eksponatów

Jak wiadomo, zbiory muzealne i wystawy bez muzeum zwane niemożliwe. Bogatszy ekspozycja, tym większa jest informacja otrzymana przez każdego gościa, który przychodzi bogaty kulturowo i duchowo.

W tej chwili, Muzeum Miejskie „City” ma ponad 6000 różnych pozycji w bilansie.

Najbardziej znaczące wystawy są:

  • Aparaty zebrano Aleksandrom Grigorevichem Ponomarevym;
  • Ekspozycja „Barnauł. Od jego początków do chwili obecnej „;
  • Wystawa wnętrze „Gen. obywateli w XVIII-XX wieku.”;
  • „Red Army – chwała!” – ekspozycja poświęcona wydarzeń Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Ponadto muzeum jest „Miasto” w Barnauł ma ogromne fundusze, które zostały zdeponowane przez administrację miasta, biblioteki młodzież nazwie Bashunova VM przedmioty z wykopalisk archeologicznych prowadzonych w różnych historycznych miejsc w mieście, zdjęć historyków, historyków sztuki, jak na krawędzi, więc i cała Rosja.

Głównym tematem tego ciekawego muzeum jest zdecydowanie uznawany za historia Barnauł. Wystawy poświęcone okresu bazowego i powstawania miasta, pracuje stale, to należą do archiwalnych dokumentów, przedmiotów gospodarstwa domowego, odzież, akcesoria, fotografie, ponieważ czas, który Akinfiy Demidov rozpoczął się oprzeć i przemysł wydobycia srebra nadal znajduje się w małej miejscowości 18 wieku.

Imprezy organizowane Barnauł Muzeum „Miasto”

Pracownicy agencji aktywnie działać i rozwijać muzeum zgodnie z wymogami i interesami współczesnym społeczeństwie.

Każdy może odbyć wirtualną wycieczkę po salach wystawowych na oficjalnej stronie internetowej „City” muzeum w Barnaul, Kraj Ałtajski.

Ponadto aktywnie prowadzone prace wycieczki. Przeglądaj według miasta poświęcona nie tylko historii, ale także Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, przemysł miasta, zabytków architektonicznych. Istnieją programy dla młodych słuchaczy, a są dla osób dorosłych.

Także, to nie stoi w miejscu i prace naukowe. Dla wszystkich, którzy chcą kadry naukowej muzeum wykłady na różne tematy.

Oraz szeroki wachlarz zajęć rekreacyjnych: festiwale czekolady, maratonach sztuki, kursach mistrzowskich, gry przygodowe i więcej.

Fakty o muzeum

instytucja zatrudnia 25 osób.

W sumie muzeum ma powierzchnię około 700 metrów kwadratowych.

Muzeum wydane wydruki: „Barnauł Chronograph”, „to jest dopiero początek … Historia Barnauł na zdjęciach.”

Instytucja bierze udział w corocznym „Nocy Muzeów”.

Średnia frekwencja rocznie około 15.000 osób w wieku od roku do 80 lat.

Jak się tam dostać?

Wszystkie niezbędne informacje o muzeum „The City” w Barnauł (adres, e-mail, kontaktów, terminów i cen biletów) można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej instytucji.

Lokalizacja muzeum jest bardzo wygodny w zakresie transportu: można dostać w autobusie (1, 24, 25, 27, 35, 47, 53, 78, 110, etc.) i wózka (1.7). Najbliższy przystanek autobusowy „ulica Lva Tolstogo”, co jest konieczne, aby przejść do budynku 24 na tej ulicy. Jeśli użytkownik wynika z innej lokalizacji na komputerze, należy udać się do alei Lenina od wejścia do miasta i dojechać do skrzyżowania z ul Lva Tolstogo.