224 Shares 2774 views

Ośrodki wypoczynkowe (Balakovo): opis, usługi, ceny

Na lewym brzegu rzeki. Wołga jest pięknym miastem Bałakowo. Zajmuje obszar, który – prawie 80 km 2. Obecnie jest domem dla ponad 190 tys. Man. Pomimo faktu, że wioska jest mała, to chętnie odwiedzane przez turystów. Większość z nich pochodzi latem cieszyć się spektakularne widoki i Wołgi. Aby utrzymać się na czas podróży będzie rozwiązaniem idealnym rekreacji. Balakovo – miasto, w którym znajduje się wiele atrakcji. Turyści mogą odwiedzić zabytki architektury, zbudowany na początku XX wieku. To słynne Estates, rezydencje. Obecnie praca w muzeum im.


Warunki klimatyczne sprzyjają przyjemnego wypoczynku. W lecie temperatura średnio 22 + … + 27 ° C Wody w rzece ogrzewa się do +23 … + 25 ° C

Tak więc, aby zrozumieć, jak wiele radości może być w mieście, spójrzmy na rekreacyjnym (Balakovo), które są popularne wśród turystów.

„Na Wołga”

Jest to piękny dolnej „na Wołdze” 10 minut od Bałakowo. Nazwa nadana jej powodu. Po tym wszystkim, to jest tuż przy brzegu rzeki. W otoczeniu pięknej przyrody podstawy, jest czysta piaszczysta plaża. Sauny na miejscu, są sale konferencyjne, gdzie spędzają uroczystości rodzinnych i imprez firmowych. Dla turystów, którzy chcą grać aktywnych gier, przystosowane dla tenisa i siatkówkę. Również podawanie rekreacji Balakovo „nad Wołgą” organizuje ryby. Można złapać z brzegu iz łodzi. Aby pozostać na terytorium drewniane domy zbudowane z dwóch pięter. Są one niezbędne meble, dzięki którym warunki reszta to najbardziej wygodne.

Godziny otwarcia podstawę cały rok. można znaleźć informacje na temat cen przez telefon 8 (987) 835-17-55.

"Dubrava"

Na ulicy Wołga w domu nr 6 to budynek hotelowy, który jest skierowany nie tylko do odpoczynku, ale także do rekreacji. Na terenie rosnącego lasu, przez który powietrze w okolicy jest pełen świeżości i smaku różnych roślinności. We wszystkich pokojach można podziwiać widoki na rzekę lub bezludnej wyspie. Administracja kompleksu oferuje uroczystości, seminaria i konferencje. Do tego są specjalne sale bankietowe.

Łazienka, telewizor, drewniane meble, lodówka, klimatyzator – te wszystkie pokoje wyposażone są w tym rekreacji (Balakovo). Ceny zakwaterowania różnią się w zależności od kategorii: gospodarka na minimum – 1900 rubli, podwójne maksimum na mieszkania – 4700 rubli .. Na życzenie cenę pokoju wliczone jest obfite śniadanie (300 rub.).

"Wood Nymph"

Mała podstawa spoczynku „Wood Nymph” zaprasza na relaks tanio na Wołgi. Na jego terenie znajdują się cztery kabiny, mające na 20 miejsc. Minimalny koszt zakwaterowania w ciągu tygodnia. – 125 rubli, w święta i kursów weekendowych nieco wyższe – 150 rubli. Czynsz może być Łóżek wieloosobowe. Również na podstawie domu jednorodzinnego jest dla maksymalnie 6 osób. Rozrywka to rekreacyjny (Balakovo) są dostępne pierścień koszykówka, golf siatkówki plażowej i badmintona, kort tenisowy. Także tutaj są altana, gdzie sprzęt do grillowania i zadaszony plac zabaw dla zatłoczonych uroczystości. Na podstawie dozwolonych zwierząt.

"Ravyaka"

Nad brzegiem Wołgi wbudowany unikalny baza danych jest przeznaczony dla rodziny i reszty korporacyjnej. ona „Ravyaka” zwana. Znajduje się na miejscu, gęsto porośnięte roślinnością leśną. Zajmuje powierzchnię 1,8 ha. Nazwa ta otrzymała centrum rekreacji nie tylko. Jego wybór zależy od położenia geograficznego, a raczej zbiegu dwóch rzek – Wołgi i Ravyaka.

Dla rekreacji (Balakovo) należą do kategorii Gospodarka. Dzienny koszt – od 1000 rubli. Dla gości są wyposażone w miejsce na grilla z grillem, plaży.