631 Shares 2336 views

„Fluoksetyna” oznacza. Opinie. Opis. instrukcja

Lek „fluoksetyna” odnosi się do kategorii środków przeciwdepresyjnych. Lek pomaga poprawić nastrój, eliminują uczucie napięcia i lęku, a dysforii. Kiedy stosowany w wysokich dawkach terapeutycznych lek „Fluoksetyna” (Opinie lekarzy potwierdzi) nie wykazuje działanie uspokajające i kardiotoksyczna. Trwałe skuteczność terapeutyczną leku obserwowano po jednym lub dwóch tygodniach regularnego stosowania. Efekt terapeutyczny utrzymuje się przez kilka tygodni od zakończenia funduszy „Fluoksetyna”.

Liczba specjalistów o leku częściej występuje dodatnia. Lekarze wskazują na skuteczność leczenia depresji różnego pochodzenia (w tym tych, które są odporne na działanie innych leków przeciwdepresyjnych), bulimią nerwicy. Oznacza „fluoksetyna” (reakcje pacjentów, aby to potwierdzić) przyczynia się do eliminacji zaburzeń obsesyjno-fobii. Wytwarzanie i zastosowanie w alkoholizm i anoreksji.

Lek „Fluoksetyna Lannaher” (Opinie pacjentów wskazują na niego), aby skutecznie radzić sobie nie tylko ze stanami depresyjnymi. Lek pomaga wyeliminować zbędne kilogramy. Należy zauważyć, że spadek apetytu polecił jako efekt uboczny.

Lek „fluoksetyna” (Opinie lekarzy niejednoznacznych w nim) powinny być podejmowane wyłącznie dla osób dorosłych.

Lek z wykorzystaniem niezależnej żywności.

Jako dawka początkowa jest zalecane raz dziennie (rano) przez dwadzieścia miligramów. Po trzech do czterech tygodni (w razie potrzeby, a w zależności od lekarza), dawka może być zwiększona do około czterdziestu sześćdziesięciu mg dwa razy lub trzy razy dziennie.

Gdy bulimią nerwica dziennie zaleca 60 mg (podzielone na trzy).

Nie należy przyjmować więcej niż osiemdziesięciu miligramów dziennie.

Zabieg okres dwóch do trzech miesięcy.

Lek może powodować działania niepożądane. W szczególności, po otrzymaniu leku może wystąpić biegunka, wymioty, nudności, utrata apetytu, bezsenność. W niektórych przypadkach istnieje drażliwość, suchość w ustach, ból gardła, ból mięśni lub stawów. Lek „fluoksetyna” może powodować zawroty głowy, koszmary senne, zwiększony niepokój, gorączka, oziębłość. Może również pojawić się choroby immunoalergicznym skomplikowane zapalenie wątroby, zapalenie naczyń skórnych reakcji lub biegunki.

Lek „fluoksetyna” nie jest przewidziany do padaczki, laktacji, jaskra, ciąża. Leki przeciwwskazane u dzieci, osób ze skłonnością do samobójstwa, u pacjentów z nadwrażliwością na składniki. Bez recepty lek pod łagodnego rozrostu prostaty postaci atonia pęcherza, nerek i niewydolności wątroby. Nie zalecane środki jednocześnie z inhibitorami monoaminooksydazy , i przez dwa tygodnie po ich odstawieniu.

Lek „Apo-Fluoksetyna” (pacjent Referencje o tym programie) nie powinien być stosowany w połączeniu z alkoholem.

Lek może być podawany jako oddzielny leczeniu lub w połączeniu z innymi lekami.

O czym świadczą liczne opinie pacjentów, leki „fluoksetyna” dość dobrze tolerowany w zalecanych ilościach. Skutecznie eliminuje płaczliwość, niepokój, ustabilizować nastrój. Pacjenci zgłaszali stabilne działanie przez długi czas.

Niektórzy pacjenci zgłaszali na początku leczenia pewnej apatii. Jednak, według nich, ten stan szybko przechodzi w zwykły spokój. Na koniec trochę więcej czasu pacjenci zaczynają odczuwać podnoszenie nastroju.

Anulowanie preparat „fluoksetyna” eksperci zalecają stopniowo. Po pierwsze, trzeba przestać pić wieczorem tabletkę, a następnie (w ciągu dnia lub dwóch) dzień po (1-2 kolejne dni później) – rano.

Przed zastosowaniem leku „fluoksetynę” trzeba odwiedzić lekarza i skonsultować się z nim.