288 Shares 4720 views

Tale "Once in a blue moon": aktorzy dają dzieciom magię

Dzieciństwo – być może najważniejsze dla każdego człowieka w życiu. To właśnie pierwsza nie doceniać, to są wszyscy starają się wrócić kilka lat później. Niestety, jest to nadal nikt nie mógł.


Wszelkie opowieść jest rodzajem próbie powrotu do wspaniałego dzieciństwa. Zwraca czas, kiedy złoty prawie nie miał żadnych zmartwień, kiedy uwierzył w cuda, kiedy życie było o wiele łatwiejsze i prostsze.

Jedną z takich prób jest film "Once in a blue moon". Aktorzy w stanie łatwo odzyskać wszystkie widzów dorosłych w dzieciństwie.

trzy Ivans

W królestwie raz gdy gwizdek na raka górskiej, a czwartego dnia tygodnia było ulewny deszcz grzyb, urodzony chłopiec trzech, otrzymał taką samą nazwę – Ivan. Pierwszym z nich był syn króla Avdei (Oleg Anofriev), który jest dobrze nazwie – Ivan carewicza. Drugi chłopiec był synem gospodyni Barbara (Valentina Talyzina). Trzecie dziecko znaleziono w kapuście, był Ivan, A podrzutek. Avdey dobry król rozkazał, że dzieci wychował się razem. Wtedy będą przyjaciółmi, a jeśli w ogóle – będzie wspierać się nawzajem.

Aktorzy z filmu „Once in a blue moon”, który grał Iwanow – Vlad Toldykov (syn tego króla), Alexei Voytyuk (podrzutek) i Giennadij Frolov (syn gospodyni) – byli w stanie pokazać naturę każdego znaku. Pochodzenie – rozsądny i ostrożny Ivan, drugi – przyjazne i bardzo dobry, trzeci – arogancki egoistyczne.

Ale nie każdy miał pomysł, aby spróbować. Szkodliwy Barbara, gospodyni ukradł księcia i wymienili go za syna. Wszystko dostała. I dwoje dzieci trafiło do więzienia, gdzie mieli dwadzieścia lat wzrosła do pięknych i silnych młodych mężczyzn, nie dając szanse. Syn Barbary rosły zbyt pewni siebie i aroganckiego człowieka, dla którego on sam jest bardzo ważne.

Idź do Milolikoy!

Teraz król wątpił pokrewieństwa dziedzica, dlatego wydał dekret, zgodnie z którym pół królestwa trafia człowieka, który uratował księżniczkę z Miloliku Koshcheeva niewoli. Książę musiał zgodzić się, aby nie stracić połowę królestwa.

Az drugiej strony z dwóch królestw Ivan, którzy pracowali w kamieniołomach, Barbara ukraść latający dywan i latać zapisać Miloliku też.

„Oszukać. Cóż, jestem nieśmiertelny, nieśmiertelna … "

Tak więc opowieść kontynuuje, "Once in a blue moon". Aktorzy doskonale dobrane. Jak widać jasny główny bohater okazji – Koshchey Immortal! Nie chude i ponury. Wręcz przeciwnie. Tutaj widzimy zupełnie inny czarny charakter – bardzo jasny, nawet coś pozytywnego, zbyt przebiegły (ewentualnie – przechytrzył samego siebie) Koschey. Wydaje się, że całe zło tego nie zrobi, aby grać prank, on po prostu chce się bawić i odpocząć. Jeszcze villain jedno marzenie: chce poślubić piękną Milolike. Oleg Tabakov, który grał tę rolę mógłby rzeźbić wizerunek bardzo sprytny manipulator, który skutecznie ukrywa się pod płaszczykiem prostak.

„W piwnicach nie siedział, nie zwisały na łańcuchach”

Film „Once in a blue moon”, który aktorzy stworzyli wiele różnych obrazów, jest zaskakująco łatwe w dobrym naiwnego filmu. Brak prawdziwie negatywnych znaków.

Koschey w tej opowieści pokazuje Artful Dodger i utrwalacze. On jest ciągle dając fałszywe obietnice jego mieszkańców i zwiedzających stoczni, ale wykonać ich nie ma. Wydaje się, że wszystko dzieje się tuż po deszczu w czwartek. Aktorzy, którzy zagrali sługi Koshchey, kierowany przez niego stworzyli rodzaj zespołu czarnych charakterów, które mogą być nadal traktowany z odrobiną współczucia. Tabakov grał zaskakująco zabawny. Koschey okazało się wspaniałym – pulchna, różowe policzki płoną, uśmiech świeci złote korony. I wzdłuż jego złocone i fryzura też. Teraz Koschey nie wiszące na łańcuchach. Był tyranem, ale egoistyczne, a czasem nawet dobroduszny.

Baba Jaga i inne …

Niezwykła Oleg Anofriev, którego głos śpiewa Znaki dziesiątek radzieckie bajki, grał Little Ojca. Monarcha jest nieco wiotki i rustykalny. On od dawna pod piętą była gospodyni, więc ich opinia nie jest szczególnie wyrażone.

Baba Jaga, grany przez Tatyanoy Pelttser, długi czas jest rodzajem bajki arcydzieło. Na pewno jest to zły znak, ale … jego obowiązki wykonuje ona tylko formalnie.

A co za słodki, sentymentalny Babadur (Semen Farad)! Tak, on jest głową państwa, wokół dużo ludzi. Ale nawet tak, gołym okiem widać, że jego dusza jest dość wrażliwy i nieskończenie samotny. I to pomimo faktu, że kochał gry, takie jak „Małej grono.”

Każda gwiazda gość zgodził się zagrać w filmie „Once in a blue moon”. Aktorów i sami stają się w niektórych dzieci czasowych, martwienia się o obecnego księcia, Miloliku, Firebird i Serch do zła gospodyni.

Ta okazała się niemal prawdziwa historia „Once in a blue moon”. Aktorzy i role grali, są naprawdę trochę arcydzieło w kinie, a film – być może ostatnią kinoskazki krajowy. To jest niesamowite, bardzo lekki film nie ma żadnych wad.

Aktorzy opowieść „Once in a blue moon”, który posiada wszystkie niezbędne elementy magii – Firebird, Baba Jaga, Bag of Bones, zła gospodyni, ojciec króla, pokazał widzom jak dobry triumfuje nad złem.