122 Shares 2703 views

Przywracanie systemu „windose 8” na komputerze i

Użytkownicy „osiem” zawsze istnieje możliwość, aby przywrócić system operacyjny do dobrego stanu w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności. Jednak opcja „wycofywania” jako taka nie jest czymś nowym. W poprzednich wersjach produktu maykrosoftovskih został również „powrót” funkcjonalność. Jeszcze przywracania systemu „windose 8” pochodzi znacznie szybciej i, co ważniejsze, bardziej poprawnie. Wycofywanie skrypt w nowym systemie operacyjnym stało, że tak powiem, wieloaspektowy i mogą być realizowane w różnych warunkach, w tym niekorzystnych momentach, gdy stan alarmu systemu operacyjnego nie pozwalają pracownikom korzystać z „mechanizm zwrotny”. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie środki są skuteczne w Windows 8, aby powrócić do stanu operacyjnego konkretnego komputera, – przeczytać kilka przydatnych wskazówek. Upewnij się, czy używasz odpowiedniego sposobu zmniejszania systemu operacyjnego.


Retoryczne pytanie: dlaczego jest to konieczne?

Tak, nowi programiści systemów operacyjnych naprawdę się starał. Znacznie oszczędza czas procedurę ochronną o nazwie „System Restore” windose 8 „” w realizacji nie wymaga dogłębnej wiedzy w dziedzinie komputerowego. Teraz, gdy system operacyjny nie jest już w pełni funkcjonalny i nie chce uruchomić uchwyt Osiem wystarczy nacisnąć kilka przycisków – zagubiony i stabilność zostaną przywrócone za pomocą aktywów operacyjnych Windows.

W każdej chwili, w żadnych okolicznościach, można „cofnąć” krytycznie wpływa ustawienia wydajności oraz parametrów systemowych. Nie trzeba ponownie zainstalować system operacyjny i całkowicie zanurzyć się czasami bolesny proces debugowania środowiska pracy. System Restore „windose 8” – to najlepsze rozwiązanie, zaprojektowane pod kątem szybkości i komfortu w radzeniu sobie z różnymi problemami związanymi z „wstecz”. Jeśli nie zgadzają się z tym, w pośpiechu, aby przekonać!

Jak to działa?

Powiedzmy, w wyniku instalacji określonego oprogramowania system staje się niestabilny. Jeśli jesteś początkujący, z wielu powodów, najprostszym sposobem, aby dostać wszystko z powrotem na swoim miejscu – jest „Roll Back” system operacyjny do ustawień domyślnych.

 • Slip znacznik w prawym dolnym rogu ekranu.
 • Wybierz „Opcje” z opcjonalnych funkcji.
 • Aktywuj pojawiające się w dolnym pasku o tej samej nazwie z dodatkiem pozycji „Zmiana PC …”.
 • W nowym oknie kliknij na odcinku „Uaktualnianie i przywracanie”.
 • Użyj punktu wskazanego na końcu listy, która się pojawi.

Ostrzeżenie: cokolwiek sposób go używać, aplikacje nie będą już dostępne w warunkach użytkowania. Parametry i ustawienia rejestru zostaną nadpisane i przywrócone do wartości domyślnych.

System Jak przywrócić „windose 8”: trzy warianty standardowego „wycofywania”

Tak więc, w nowym oknie, użytkownik otrzymuje do wyboru:

 1. Przywracanie komputera bez usuwania plików.
 2. Ponowna instalacja Windows sformatowanej partycji systemowej.
 3. Ładowanie systemu operacyjnego z różnych mediów (pamięci flash USB, napęd DVD lub zewnętrznym dysku twardym).

W pierwszym przypadku, wszystkie pliki systemowe są wymieniane. Dane osobowe pozostaną nienaruszone. Jednak wcześniej zainstalowane oprogramowanie stron trzecich zostaną poddane procesowi usuwania. Jeśli zdecydujesz się dokonać zwrotu „windose 8” systemu przez drugą metodą, wskazane jest, aby wybrać metodę całkowitego oczyszczenia pod „C: ”. Praktyka pokazuje, że proces nałożenie plik na starych – bardzo zawodna metoda instalacji. Natomiast formatowania dysku systemu przed zainstalowaniem systemów operacyjnych wiele obiecujące na przyszłość. Pliki systemowe są napisane poprawnie do przestrzeni dyskowej rozjaśniającej.

Trzecia metoda, by tak rzec, klasyczne i dystrybucji opartych na systemie Windows konieczne do jego realizacji. Jednak CD instalacja może być wymagane w dwóch poprzednich wersjach, jeśli punkt przywracania „windose 8” systemu nie zostało ustalone.

punkt przywracania

Wizjoner użytkownik rozumie, że nie można uniknąć ich własne niedociągnięcia i „incydenty machine” w korzystaniu z komputerów po prostu. Wyłącznie dlatego być rozsądne, aby wykonać kopię doskonałego funkcjonowania OS. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, zawsze można wrócić do „oszczędzania” punktu przywracania.

 • Naciśnij kombinację klawiszy Win + «F».
 • W polu wyszukiwania, wystarczy wprowadzić pierwsze trzy litery ( „Sun …”) – a poniżej wyświetli żądaną sekcję „Tworzenie punktu …”.
 • Kliknięcie w ustępie powyżej, możesz przejść do zakładki „System Properties” „Protect …”.
 • Kliknij „Utwórz” w dolnej części okna.
 • Określ nazwę przechowywanych kopii, a po kilku sekundach, dane kopii zapasowej są kopiowane do obrabialną OS konkretnego systemu Windows poprzecznym.

Teraz powinieneś mieć pytania na temat jak to zrobić przywracania systemu do „windose 8”. Niemniej jednak, niektóre chwile „o charakterze powtarzającym funkcjonalny” wciąż wymagają szczegółowego rozważenia. Ale o tym później, ale teraz możemy dotknąć „zwartą kompozycję.”

„Przenośne łapówki”, czyli jak wykonać reset fabryczny na laptopie

Co do zasady, laptopy są sprzedawane z preinstalowanym. Do tej pory, rzeczywista wersja systemu operacyjnego z rodziny Microsoft jest uważany za „ósemka”. Dlatego zastanówmy się pytanie, w jaki sposób przeprowadzić przywracanie systemu „windose 8” na laptopie. Zwłaszcza w tej sytuacji, proces powrotu do stanu pierwotnego może się nieznacznie różnić od tego samego działania w przypadku technologii komputera stacjonarnego.

Sekcja odzyskiwania: co, gdzie i dlaczego

Co do zasady, na dysku twardym notebooka posiada ukrytą partycję zawierającą dystrybucję Windows licencji. Aby przywrócić „zwinięty” systemu przez Recovery poprzecznym, należy włączyć komputer, aby aktywować odpowiedni klawisz.

Nie jest tajemnicą, że każdy producent przenośnych elektroniki realizuje skrypt logowania w sprzętu komputerowego sterowania i oprogramowania opcji odzyskiwania usługa nie jest wyjątkiem w kontekście pisania. Dlatego też, bez specjalnej wiedzy praktycznej wiedzy na pytanie, jak to zrobić, aby przywrócić system „windose 8”, nie może zagwarantować powodzenie przedsiębiorstwa.

 • Notebooki Asus z uruchomieniem komputera należy aktywować F9.
 • Dla urządzeń Lenovo, Toshiba i Dell jest kluczem F11.
 • Na Samsung dodatkowe modyfikacje przycisk wykonuje F4.

Gdy dojdziesz do powrotu menu serwisowego, prosimy o zapoznanie się interfejs , a dopiero potem należy wybrać działanie skryptu. Warto zauważyć, że podobny program do odzyskiwania posiada intuicyjny skorupę i szczegółowe adnotacje do każdego elementu opcjonalnego. Maksymalna uwaga – a na pewno będzie dowiedzieć wszystkiego. Nawiasem mówiąc, niektóre przenośne modele wyposażone są oddzielnie pochodzących klawiszy funkcyjnych odzysku, poprzez aktywację, która natychmiast znaleźć odpowiedź. Jak zrobić przywracania systemu do „windose 8” (na laptopie).

Najczęstsze problemy i ich rozwiązania

Nie zawsze ładuje system operacyjny, dzięki czemu użytkownik może korzystać z jednego z punktów kontrolnych. Często zdarza się, że użytkownik początkujący i nie myśleć o tym, co trzeba, aby utworzyć kopię zapasową systemu operacyjnego. W takich sytuacjach, w drugiej wersji odzysku. W przypadku, gdy oprogramowanie systemowe urządzenia elektronicznego zawodzi z winy wyniszczającej wirusa, należy użyć trzeciej metody. W zależności od rodzaju awarii można wziąć tylko przewagę jednego lub kolejną decyzję z listy „Jak zrobić przywracania systemu do” windose 8”. Działamy!

To nie uruchomi systemu Windows: Z dysku twardym istnieje punkt przywracania

 • Po włączeniu komputera, naciśnij przycisk F8 i przytrzymaj go do momentu pojawienia się specjalnego menu startowego.
 • Następnie przejdź do „Ustawienia”.
 • Aktywacji płytek o tej samej górnej pozycji „Wybierz inny …”.
 • kliknij „Diagnostyka” Kolejny obszar roboczy.

 • Przedstawione opcje uaktualnienia, aby pomóc w praktyczny sposób, aby rozwiązać problem, jak przywrócić system „windose 8”. W tym przypadku, należy wybrać opcję „Z punktu kontrolnego".
 • nie będzie zbędne do prowadzenia wstępnego procesu uruchamiania debugowania OS – kliknij na płytki, którego nazwa odnosi się do problemu.

Kiedy wszystkie „złe”, ale użytkownik ma rozkład systemu Windows: możliwość celowniku

Jeśli masz dysk z plików instalacyjnych systemu operacyjnego, nie trzeba się martwić. Opcje, aby powrócić do „zdolności bojowej” swojego systemu operacyjnego, więc mnożą. Uważa jednak, że najprostsza z nich, opis, który pomoże Ci zrealizować pełnego odzyskania systemu (w „windose 8.1”, ta metoda działa również).

 • Włóż płytę z dystrybucją systemu Windows.
 • Jeśli komputer jest włączony – restartu, a następnie za pomocą specjalnego klucza, aby wejść do menu BIOS.
 • W sekcji „Downloads” należy ustawić napęd DVD-ROM urządzenia pierwotnym lub urządzenie USB umieszczonego na nim obrazu OS.
 • Następnie zapisz zmiany za pomocą klawisza F10.

 • Na początkowym etapie rozruchu wybierz język, a następnie kliknij odpowiednią „odzyskiwania”.
 • Kolejnym punktem – „Diagnostyka”.
 • „Powrót” ostateczna przygotowawcze aktywacji partycji.
 • Po zakończeniu procesu instalacji, nowy system operacyjny będzie gotowy do użytku.

Co o tym sądzisz, gdzie „windose 8” Przywracanie systemu jest pierwsze? Odpowiedź znajdziesz w następnym rozdziale.

Wieloaspektowy problem i co zrobić, jeśli Twój system jest zainfekowany wirusem startu

Początkujący użytkownik jest dość trudna do określenia, czy jest on zainfekowany złośliwym kodem komputerowym lub „niekontrolowane zachowania” systemu operacyjnego – jest banalna awaria systemu. Jednak „Ładowanie i plików szkodniki” są w stanie zakłócić i zniszczyć kod boot-sektorów, co prowadzi do punktu, gdzie Windows (OS) nie uruchamia się.

 • Powtórz wszystkie czynności opisane w poprzednich akapitach artykułu do „Restore” element.
 • Z listy wybierz system operacyjny, który nie chce się uruchomić. Kliknij przycisk „Dalej”.
 • W kolejnym oknie ( „Opcje …”), włączyć „wiersz polecenia”.
 • Po uruchomieniu użytkowych typu «Bootrec.exe».
 • Naciśnij „Enter” i poczekać na zakończenie operacji.

Konkludując

No wiesz, jak przywrócić „windose 8” system teraz przez BIOS i która metoda jest najbardziej korzystny dla rozwiązania konkretnych problemów. Mamy nadzieję, że powyższa informacja będzie można podjąć szereg istotnych decyzji, z których jeden ma utworzyć specjalny napęd regeneracyjny. Jednak do tej pory Internet ma ogromną liczbę różnych specjalistycznego oprogramowania, przez które nawet początkujący użytkownik może niezawodnie chronić się od nieprzewidzianych sytuacjach „awaryjnych maszyna”. Bądź mądry i konsekwentny!