729 Shares 1986 views

„Bulmeni” Co to jest? Opis i skład

Półprodukty stały się częścią naszego życia. Nie potrzeba specjalnego talentu kulinarnego, aby nauczyć się gotować potrawy z nich. Dzisiaj nie jest to nowy produkt na półkach – „Bulmeni”. Co to jest, co sprawiło im jeść, jak również skład i konsumenckie opinii powiedzieć więcej. Przeczytaj artykuł!


„Bulmeni” Co to jest?

Czyli ravioli, znamy z dzieciństwa. To danie jest jednym z najbardziej popularnych w wielu rodzinach. Farsz, ukryty w masie ciasta, gotowane w osolonej wodzie – to jest cała tajemnica tego produktu. Teraz „Bulmeni” można zobaczyć w sklepach. Potrawy Producent (kraj) – Rosja. W jaki sposób różnią się one od zwykłych pelmeshek? W rzeczywistości, prawie nic. Tego rodzaju chwyt marketingowy. Jednak pewne różnice między nimi nadal istnieje.

Nazwa tej potrawy uzyskuje się dzięki temu, że w każdej „bulmeshki” utworzonej podczas gotowania brzeczki. Dlaczego nie następuje etap przygotowania? Odpowiedź jest prosta: ciasto w tych pierogów jest bardzo gęsta, ale jednocześnie delikatne. To nie pozwala na przepływ płynu, powodując jej gotować w środku.

Kiedy zaczniesz je jeść, widać ile są soczyste, elastyczny, ale jednocześnie wcale trudne.

Producent produkuje „Bulmeni” z wołowiny i wieprzowiny. Dla smakoszy istnieje specjalna opcja: z masłem. Zgodnie z reklamą, jest on zawarty wewnątrz każdej z uszkami.

Ten produkt został wyprodukowany zgodnie z technologią TU. Niestety, nie jest to najwyższa kategoria i klasy B. Ale to nie jest tak źle: w takie półprodukty musi zawierać nie mniej niż 70% mięsa.

ravioli kalorii stosunkowo niskie: 252 kcal.

struktura

Wszystkie składniki, które są zawarte w tym produkcie są wymienione na opakowaniu. Pozwól nam uczyć je, aby dowiedzieć się, jakie są „Bulmeni”. Skład całkiem przyzwoity:

  • Mąka. Cieszę się, że jest to najwyższy stopień czystości, co oznacza, że ciasto jest pyszne.
  • Mięso. Z reguły jest to wołowina lub wieprzowina. Z nich wykonane farszu, który jest podstawą uszkami.
  • Wody. Jest dodawany do mąki do wyrobu ciasta.
  • Drób. Zaskakujące jest to, że na przedniej stronie opakowania nie mówi nic na temat kurczaka, który jest zawarty w ich skład.
  • Soja. Jest to białko roślinne, które jest często dodawany w celu zwiększenia masy mięsa.
  • Cebula, pieprz czarny. Dają potrawie charakterystyczny smak.
  • Jajka i mleko. Dodać do ciasta miękkie, ale jednocześnie pozwalają zachować gęsta.

Teraz stało się jasne, co uczyniło z „Bulmeni”. Co to za potrawa? Możemy stwierdzić: wszak są one zwykłe pierogi. Z tą różnicą, że jest zawarty w bulionie.

Słowo kupującego

Tanie ravioli z kuszącym tytułem „Bulmeni” otrzymał mieszane recenzje. Jakość smak prawie wszystko pozytywnie ocenione. Farsz jest naprawdę bardzo soczyste i miękkie ciasto. Prawie wszyscy zainteresowani na pytanie, jak doszło zupa pierogi wewnątrz.

Kupcy twierdzą, że nie jest tajemnicą, że: w każdej porcji farszu dodaje kawałek lodu, który topi się przy ogrzewaniu.

Inni twierdzą, że czas pojawia się z powodu tłuszczowych wieprzowiny. Każdy z tych punktów widzenia ma prawo do istnienia.

Gotowane pierogi szybko: po wrzącej wody jest potrzebna, aby zmieszać je w ciągu pięciu minut. Jest to również ich niewątpliwą zaletą.

Zalet i przydzielać ich niską cenę. W wielu sklepach sieci można kupić za zaledwie 60 rubli za opakowanie trochę więcej niż czterech gramów.

Rodzaj ravioli na mały i zgrabny. W przeciwieństwie do wielu innych, praktycznie nie zmieniają się w czasie gotowania i pozostają małe.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że smak mielone „bulmenyah” nie jest mięso. Uważa się, że jest to osiągnięte poprzez dodanie w ich skład mąki sojowej. To sprawia, że mielone porowate, powietrze, które nie powinny być w knedli z naturalnego mięsa.

Olej, podana przez producenta w reklamie, nie jest wliczone w ich skład. Jednakże, może zostać dodany do już ugotowanego produktu.

wynik

Badaliśmy nowoczesnych prefabrykowanych nazwie „Bulmeni”. Co to jest, nie jest już tajemnicą. Podsumowując, nie oszukujmy się, to zwykłe pierogi, które są zawarte w brzeczce. Według opinii klientów, są one dość dobre, ale nie bez wad. Jedzenia pokarm z masłem, śmietaną i tartym serem, prawdopodobnie zostaną spełnione.