564 Shares 3764 views

"Mitsubishi Lancer 9" wagon: przegląd, cechy i recenzje

„Mitsubishi Lancer” – bardzo popularny samochód w Rosji. Niezależnie od rozwiązania wydaniu, dziewiąta generacja jest jeszcze w zapotrzebowanie wśród kierowców. Jest to głównie sedany. Ale nie mniej popularne są i wszechstronny. Co to jest „Lancer-9” wagon opinie i specyfikacje oceniane podczas naszej dzisiejszej recenzji.


projekt

Po raz pierwszy w tym samochód urodził się w 2000 roku. Jednak konstrukcja maszyny jest tak skuteczne, że do tej pory wyglądała bardzo harmonijny i atrakcyjne. Przód dziewięć „Lancer” inny „uśmiechnięty” krata i skośne reflektory dobre. Nawiasem mówiąc, ten samochód zderzak jest bardzo silna, że nie potwierdzają opinie. Reflektory, nawet po 15 latach nie jest mętny. Jakość kolorów jest również na wysokości. Przed, że samochód nie był w wypadku, atrament pozostanie w stanie fabrycznym. Ona nie pęcznieje z czasem – duży plus dla samochodu budżetu.

Przód samochodu „Mitsubishi Lancer-9” wagon jest praktycznie identyczna jak sedan. Wszystkie elementy korpusu w tej części zamienne. Ale za sytuacją jest trochę inna. Czym różni się o "Lancer-9" wagon? Tylne czyni go rozpoznawalnym na drodze. Rozciąga się wzdłuż całej wysokości ciała, od zderzaka, kończąc na górnej krawędzi dachu. Znajdź te światła demontażu bardzo trudne – o wiele łatwiej znaleźć optykę dla sedan. Jednak to nie mieści się w wagonie tyłu. Maszyna posiada bardzo elegancki wygląd – rodzaj rodziny człowieka, który jest w pośpiechu.

Ale ci, którzy chcą priobrazit kształt samochodu i uczynić go bardziej rozpoznawalne, są zwykle rozwiązywane w tuningu. Koła „Lancer-9” wagon może być wyposażona w „Evolution” i inne zderzaki i inne nawiewniki spódnice. Niewiele osób wie, ale pobierana wersja „Evolution” został wyprodukowany nie tylko w wersji sedan – były również bardziej ogólnym. Jednak warto zaszaleć, zakup body kit sport czy silnik i specyfikacje są takie same? Dlatego wielu kierowców są ograniczone do ustawiania piękny jazdy.

Wymiary, klirens

W odniesieniu do wymiarów, uniwersalne 3 cm długości i więcej niż sedan (4,5 do 1,48 m, odpowiednio). Ale szerokość pozostaje taka sama i wynosi 1,77 m. Wartości klirensu – 15 cm.

salon

W środku wszystko jest bardzo proste i bez ozdobników. Kierowca napotka niemal dokładnie komfortowe, trzy szprychy kierownicy i konsolę środkową. W końcu tam jest centralka systemu klimat, CD radio, odpowietrzniki parowe i dodatkowe czujniki. Na bardziej zaawansowaną wersją wyświetlacza multimedialnego mogą być skupione. W tablicy rozdzielczej – dwie główne wagi (prędkościomierz obrotomierz), umieszczone w oddzielnych „dołków”. Panel dość dobrze poinformowany i nie jest przeładowany zbędnymi strzałkami. Dziewiąta generacja „Lancer” bardzo przestronne wnętrze – uwaga opinie właścicieli. Na tylnym siedzeniu może pomieścić trzech dorosłych pasażerów. Jednak same fotele są bardzo sztywne i nie mają przed sobą świetlaną podparcie boczne. Również wiele skarżą się plastiku. On jest bardzo solidne i silne grzmoty z nierównym bruku. Ratować sytuację tylko więcej tapetowania vibroplasta. Nawiasem mówiąc, aby znaleźć w prawej części wnętrza w przypadku uszkodzenia nie jest problemem. Teraz dużo „Lancer” znajduje się na rozbiórkę, gdzie można kupić oryginalnego elementu z minimalnym zużyciem za rozsądne pieniądze.

tułów

Inną zaletą tego modelu – pojemny bagażnik. „Lancer-9” wagon może pomieścić do 1080 litrów bagażu po złożeniu siedzeń. Sedan jest dostępny do użytku zaledwie 430 litrów. Ale to wystarczy dla rodziny srednestaticheskogo człowieka.

Podczas ładowania „na półkę”, bez siedzeń składany, umieszczonych około 344 litrów bagażu.

parametry techniczne

Na rynku rosyjskim samochód pochodzi z kilkoma wariantami silników benzynowych. Rośliny diesla nie jest przewidywane.

W ten sposób, w podstawie „Mitsubishi Lancer 9” wagon posiada silnika 4-cylindrowego z objętość 1299 centymetrów sześciennych. Maksymalna moc tego silnika to 82 KM. Samochód obsadzone manualną skrzynię biegów z pięciu etapów, ale nawet ona miała dość słabą dynamikę. „Lancer-9” wagon przyspieszył do stu w 13,7 sekundy. Z maksymalną prędkością 170 kilometrów na godzinę. Jedynym plusem tej jednostki – niskie zużycie paliwa. „Lancer 9” wagon z silnikiem 1,3 6,5 spędzony na stu litrów paliwa w cyklu kombinowanym.

Najbardziej popularne w dziewiątym „Lancer” jest 1,6-litrowy wolnossący silnik, który dał się 98 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy tej jednostki wynosi 150 Nm. W połączeniu z silnikiem benzynowym może pracować jeden z dwóch przekładni oferowanych przez producenta. Tak więc, wagon 1.6 czynna mechaniki pięciostopniową lub urządzenia chetyrehrezhimnym. Aby rozproszyć setki wziął 11,8 i 13,6 sekund, odpowiednio. Maksymalna prędkość zmieniała się w zakresie od 176 do 183 kilometrów na godzinę. Pod względem zużycia paliwa samochodu pozostał bardzo ekonomiczne. W połączeniu wagonu cyklu wydatkowane na mechanikę 6,7 litra i 8,6 litra na maszynie. Wreszcie marzenie każdego „lanserovoda” – silnik dwulitrowy z 135 koni mechanicznych. Ten silnik jest rzadkością na rynku rosyjskim. Dlatego raz znalazł dwulitrowy „Lancer” w sprzedaży, szybko przechodzi w ręce (lub jego ceny w pół razy wyższy niż w wersji 1.6). Silnik ten posiada doskonałe właściwości techniczne. Na mechanice „Lancer” rozprasza się do setki w 9,6 sekundy. Do 2000 roku, to było przyzwoite stawki. Jednak były też wersje na maszynie. Wraz z nimi, samochód przyspiesza w 12 sekund. W odniesieniu do maksymalnej prędkości, to jest od 187 do 204 kilometrów na godzinę (również od typu wybranego transmisji). W cyklu mieszanym, silnik jest łatwo zmieścić w „dziesiątce”.

podwozie

Samochód został zbudowany na platformie CS2A-CS9W i ma poprzeczną układ silnika i skrzyni biegów. Lepka sprzęgło jest nieobecny, więc napęd przeprowadzono tylko na przednich kołach. Konstrukcja podtrzymująca ciało i jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości. Jeśli chodzi o zawieszenie, przednie stosowane klasyczne „McPherson”. Za to zawieszenie wielowahaczowe. W niektórych wersjach układu stosowanego z pasywnym tylnego koła skrętne. Podobna technologia wcześniej praktykowane w samochodach marki BMW. Aby zmniejszyć rolki boczne, do zawiesiny użyto w stabilizatorem (zarówno z przodu jak i z tyłu osi).

zwrotnica

Kierownicy – stojak i rodzaj zębnika, uzupełnionym hydrowspomaganiem. W czasie natarcia na dziewiątym „Lancer” spowodował wiele skarg wśród kierowców. Fakt, że mechanizm sterujący jest dużo nosić wewnątrz. W rezultacie, szyna płynęła ciągle w potrzebie naprawy. Na szczęście teraz są eksperci specjalizujący się w renowacji mechanizmie zębatkowym. Koszt naprawy w przypadku uszkodzenia będzie do 20 tysięcy rubli. Nowa szyna jest dziewiątym „Lancer” jest wart około 80 tysięcy rubli. Z hamulcami „Lancer” nie jest problemem. Używane wentylowane przednie i tylne – prosty mechanizm płyty. Nawiasem mówiąc, średnica tarczy różnić. Przód był 276 mm, a tylna – 262. Przy wymianie elementów (i są one starte do 200 tysięcy kilometrów), to musi być brane pod uwagę. Jeśli chodzi o buty, opinie nie zaleca stosowania tańszych odpowiedników. szybko zużyte one w dół, a ich życie nie jest zgodny z podanym. Szczególnie należy unikać obuwia z azbestu (białe plamy na powłoce tarcia). Nie tylko działa dobrze, ale również wytwarza charakterystyczny pisk.

Również w „Lancer” używane koła anti-lock i elektroniczny rozkład siły hamowania. Z biegiem czasu, można „mżawka” czujników. Ale w większości przypadków przyczyną jest mokre i suche kontakt.

Ceny, sprzęt

W tej chwili „Mitsubishi Lancer” nie jest już produkowany. I można go znaleźć tylko na rynku wtórnym. W zależności od stanu i modelu roku (i prowadzony jest ogromna – 10 lat), cena może wahać się od 150 do 390 tysięcy rubli. Oczywiście, najdroższe wersji – z silnikiem dwulitrowym. W odniesieniu do poziomu wyposażenia, jest już w bazie zakończyć dziewiąty „Lancer” został kierownicy, dwie poduszki, cztery elektryczne okna na dysku, napęd lusterka boczne, system ABS i, co najważniejsze, – klimatyzacja.

wniosek

Tak, znaleźliśmy to, co jest „Mitsubishi Lancer” w specyfikacji kombi, projektowania i ceną. Urządzenie montowane jest dość wysokiej jakości i ma dobre zasobu. Jej jedyną chorobą – grabie. Reszta „Mitsubishi Lancer” – bardzo wygodny i niezawodny wół roboczy. Dlatego jest tak złapany w naszym regionie.