162 Shares 8244 views

Giovanna Antonelli (Giovanna Antonelli): biografia i filmografia aktorki (Zdjęcia)

To obecnie znany brazylijski aktorka do naszych widzów przypomniał serialu „Clone”, w którym zagrała rolę Jade.

Dzieciństwo, rodzina

Giovanna dziewczynka urodziła się 18 marca 1976 roku w Brazylii, w Rio de Janeiro, w rodzinie artystycznej. Jej ojciec – słynny śpiewak operowy, znany w Brazylii – Gilton Prado, mama – Sheila Antonelli – udane tancerką. Rodzice zawsze marzyli, że ich córka dokonała błyskotliwą karierę. Giovanni ma brata Leonarda, który jest obecnie znany prawnik w Brazylii. Jedenastoletni Giovanna Antonelli z powodzeniem grał w teatrze amatorskim młodzieży, aw czternastu lat, po raz pierwszy pojawił się w telewizji jako współ-prezenter show dla dzieci „Angelica”, jednego z najbardziej popularnych kanałów.

Rozpocząć karierę aktorki

Cztery lata później, w nowy sposób pojawiła Giovanna Antonelli. Mydła zawsze zajmowały ważne miejsce w pracach aktorki. To zaczęło się od popularnej telenoweli „przez”, stworzonej przez „Globo”. Ten film jest zmuszony mówić o aspirujących aktorka. W 1998 roku zagrała w filmie „Lato z naszych tajemnic”, a rok później zaproponowano mu rolę w filmie „The Power of pragnienia.” Punktem zwrotnym dla dziewczynki została zaproszona do show „Family Ties”, w reżyserii Manoel Carlos. Dostała rolę prostytutki Capito.

Ta rola nie była centralnym, ale to było bardzo widoczne. Jej bohaterka to wyrafinowana biografia. Giovanna Antonelli uczynił to w ogóle nie jest to najbardziej pozytywna postać jest bardzo dobry i godny współczucia. Młoda dziewczyna potknęła raz, samotna matka z dzieckiem i zmuszony do zarabiania na życie usługi towarzyskie. Ona naprawdę wierzy, że ten koszmar wkrótce się skończy, i spotyka swoją prawdziwą miłość.

Po praca ta radykalnie zmieniła jej życie. Giovanna Antonelli stał się bardzo popularny, szczególnie w Brazylii. Została zaproszona do teatru za rolę Marii Magdaleny w spektaklu „Iisus Hristos Superstar”. W tym samym roku, młoda aktorka z promiennym uśmiechu pojawił się w filmie. Grała rolę Sharon śmieszne. Jej pojawienie się w ramce doprowadziły do ciagłej widzom uśmiech.

Giovanna Antonelli, którego filmografia szybko zaczął wypełniać wiele zadań, można już zrezygnować z ról, że nie jest zainteresowany. Stało się to w 2001 roku, kiedy chciał odgrywać rolę Letissii Spiller.

Słynny „Clone”

To właśnie w tym czasie została zaproszona do pracy w serialu „Clone”. Zmysłowa i piękna Jade w tej taśmy wykonywane Giovanna Antonelli. Filmografia aktorki wzbogacony żywe i ciekawą pracę. Do tej roli, młoda aktorka jest produkowany arabski akcent i nauczył się wykonywać taniec brzucha. Sesje te odbywały się przez sześć godzin dziennie przez dwa miesiące. Jej wysiłki nie przeszedł niezauważony. Seria cieszył się wielkim sukcesem. Wraz ze swoim partnerem w filmie Murilo Benicio aktorki podróżował wiele krajów, reprezentujących „klon”. Od tego czasu aktorka otrzymała status jasnej i oryginalnego Star TV „Globo”.

W 2003 Antonelli Dzhovanna, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, znakomicie zagrał rolę Maryi Panny, a potem udział w filmie „Fortune Teller”. 2004 charakteryzował się tym, że aktorka po raz pierwszy pojawił się przed jego fanów w sposób negatywny w kinonovell „kolor grzechu.” W 2006 Giovanna Antonelli filmografia, że w międzyczasie wzrosła znacząco, zagrała w filmie „My bez łatwego życia.”

Kolejne dwa lata były bardzo intensywne w życiu aktorki. Była zajęta na planie „Trzy siostry”, powieści z serii „Siedem grzechów”, melodramat „Budapest”. W 2011 roku aktorka była nadal bardzo popytu. Zagrała w dwóch znanych seriali Dzisiaj – „brazylijski” oraz „One Kiss”.

życie osobiste

Przedstawiciele mediów i fanów aktorki jest zawsze bardzo zainteresowany w tej części życia aktorki, jej karierze, biografia. Giovanna Antonelli nie wydają się otaczać się aurą tajemniczości, ale też nie umieścić swój związek na wyświetlaczu.

W 1997 roku wyszła za mąż za mężczyznę, z którym zapoznał się z młodzieżą – Ricardo Medina. Małżeństwo było krótkotrwałe. W 2001 roku para rozdzielone.

Jeśli wierzyć plotkom, związek rozpadł się z powodu aktorki powieści, z jej partnerem w serialu „Clone” – Murilo Benicio. Jednak aktorzy twierdzą, że ich związek zaczął po rozwodzie Giovanna. Związek ten trwał pięć lat. Oficjalnie małżeństwo nie zostało zarejestrowane, ale aktorka urodziła syna Pietro.

W 2007 roku, zdjęcia Giovanna Antonelli, który można zobaczyć w tym artykule, poznała swojego trzeciego męża – Biznesmen ze Stanów Zjednoczonych – Roberto Lokastsio. W willi w Toskanii odbywa luksusowy ślub, ale para nie mieszkała razem tylko cztery miesiące. Obecnie aktorka jest żonaty i szczęśliwy ponownie. Jej mąż – reżyser Leonardo Nogeyra. Żona w 2010 roku stała się dumnymi rodzicami bliźniaków Charming – Antoniego i Zofii.

Giovanna Antonelli teraz!

Należy zauważyć, że po strzelaninie w słynnym „klon” brazylijska piękność nie zmieniła się znacznie w wyglądzie. Nadal była piękna, jej twarz nadal świeci promienny uśmiech. Jej postać, mimo urodzenia trojga dzieci, w idealnym stanie. Jest to bardzo popularne, dużo pracy w teatrze, kinie, telewizji. Najbardziej znanym z dyrektorów krajowych zaprosił ją do swoich filmów i seriali. Dla widzów to – w wykonaniu sukcesu. Jest oczywiste, że z powodzeniem opracował jej biografię. Giovanna Antonelli – wielka matka, ukochana żona, kobieta zaangażowana w ich ulubioną rzeczą.

W przyszłości, aktorka planuje poświęcić więcej czasu do teatru, ale nie opuścił jej ulubiony film. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam pracę aktorki, która nie jest bardzo dobrze znanej rosyjskiej publiczności.

"Black box office" (2007), komedia

Bankowcy zastępuje jego prostak sekretarz atakowany dla własnego zysku. W wyniku tego, że korby zastanawiające transakcję finansową, ale jako niespodziankę dostaje wiele problemów.

(2007) serial "Amazonia"

Wydarzenia rozwijają się w czasie „rewolucji” gumowej w 1899 roku. rodzina Bashtyao przeniósł się do Akki. Biegną od suszy, która miała miejsce w północno-wschodniej części kraju, w nadziei na szczęśliwe życie. Poszukiwanie pracy prowadzi ich do plantacji kauczuku, właściciel, który jest pułkownik Firmin. To zajmuje bardzo mało czasu i Bashtyao zaczynają zdawać sobie sprawę, że wszystkie nadzieje na szczęśliwe życie na marne. Rodzina staje się zależny od pracodawcy, który ma monopol gumy. Przy wsparciu innych pracowników plantacji Bashtyao zacząć walczyć przeciwko znienawidzonej Pułkownika …

"Budapest" (2009), melodramat

Bohater filmu – pisarz, który pisze książki dla innych ludzi, przestrzegając warunków
anonimowość. Pewnego dnia, wracając z innej konferencji, zatrzymuje się w Budapeszcie. Tutaj spotyka Krischke. Od tego czasu on jest rozdarty między dwiema kobietami …

„W boksie” (2013), serial komediowy

Film pokazuje codzienne życie brazylijskich rolników. Są daleko od dużych miast i hałaśliwe karnawału. Ale brakuje serialu i w prawdziwym życiu. Tu wszyscy się znają i przeżywają wspólne radości i smutki …

„Rodzina” (2014), serial telewizyjny, Akcja

Historia dwóch sióstr. Jeden z nich w małżeństwie urodziło się troje dzieci, a w drugim – jedyny syn. Zasłynął flecista. Nagle, nie ma miłości między nim a jego kuzyn Helen. Początkowo rodzina z uśmiechem odnosi się do tej pary, aż przyszedł od małżeństwa …