659 Shares 6067 views

Lipieck „Yuterra”: Historia rozwoju

OOO firma „PlanetaStroy” została założona w 2004 roku i zaczął promować markę „Yuterra”. Misją firmy – aby stać się największym na rynku rosyjskim, w tym sprzedaży towarów dla domu i wnętrza.


Narodziny nowej marki

Pierwszy sklep pod nazwą „SG Center” w lecie 2004 roku dała krajowi miasto Lipieck. „Yuterra” – marka, która pojawiła się później. Ze względu na duży zakres, przystępne ceny, położone w dogodnej lokalizacji i wyjątkowej usługowego szybko zaczął wygrywać sławę. W sumie przez trzy lata pod nazwą „SG Centrum” spółka otworzyła 18 sklepów w 9 regionach Rosji. W sierpniu 2007 roku, odnowiony wizerunek firmy zaczęły aktywnie rozwijać sklepy, piękny nowy Format sklep zyskał Lipetsk. „Yuterra” zaślepiony wszędzie.

Rozwój i tworzenie

„Yuterra” od dawna jest liderem na rosyjskim rynku sprzedaży produktów dla domu i wnętrza. W 2009 roku sieć „Miracle House” w Nowosybirsku była zamknięta. Dzięki tej „Yuterra” podwoiła liczbę swoich sklepów i stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny. Obecnie pod kontrolą firmy „PlanetaStroy” to ponad 110 sklepów w 34 regionach Rosji. Służy firmie 12 milionów klientów rocznie. Średnia powierzchnia każdego sklepu jest około 1000 metrów kwadratowych. M Liczba pracowników. – ponad 3600 osób.

właściwy wybór

„Yuterra” – wyspecjalizowana sieć sklepów oferujących klientom ogromny wachlarz produktów, mające na celu stworzyć ciepłe, komfortowe, zmodernizowany styl zwykłego mieszkania w mieście lub willi, aby wyposażyć wnętrze. Specjalnie wybrani i przeszkoleni doradcy sklepach zawsze dokonać właściwego wyboru. Główną wartością wyznawaną firmy – zmiana na lepsze życia klientów i przekształcić standardowy mieszkanie w bogatych jasnych kolorach przytulności i komfortu wyłącznej zakwaterowania. Sklepy „Yuterra” interesujące dla wszystkich, którzy dbają o twórczych decyzji, dba o jego domu, tworzyć i stale utrzymuje go atmosferę harmonii i miłości. Znany i popularny na całym rosyjskiej marki oferuje wszystkie niezbędne rzeczy dla domu i niezapomniane wakacje – od filiżanki kawy z grillem. Możesz też kupić wspaniały prezent lub pamiątka krewnych i przyjaciół. Główną zaletą sieci „Yuterra” sklepach – rozsądnych cenach dla całej gamy produktów reprezentowane. Daje to możliwość zakupu ulubione, nie przepłacania za to ty.

Sklep (Lipetsk) "Yuterra"

Zakres dowolnym punkcie handlowym pod tą nazwą obejmuje ponad 25 tysięcy pozycji do wystroju domu, wnętrze i rodzin. Shop „Yuterra” w Lipieck mogą zaspokoić potrzeby szerokiego grona konsumentów. Istnieje kilka sekcje poświęcone kuchni. Tam można znaleźć wszystko, od wysokiej jakości herbaty i kawy ustawia uroczysty naczynia, sztućce do różnych garnków i patelni i różnych przyborów .. Tace, podpory, pojemniki, deski, pojemniki na chleb, itp Jest również dobrze reprezentowane i tkaniny, zwłaszcza ścierki ręczniki i doniczki, które doskonale podkreślają wnętrze pokoju jadalnym.

Wydziały oferują szereg chemicznych detergentów domowych, produktów higieny osobistej, odświeżacze powietrza, jak również rzeczy do pielęgnacji elementów odzieżowych i obuwniczych produktów oraz utrzymanie porządku w domu. W dziale „do łazienki” posiada wszystkie niezbędne przedmioty do odpowiednich pomieszczeń, gzymsy, zasłony, ręczniki, produkty do kąpieli i sauny. Można powiedzieć, że wszystko, czego potrzebujesz do domu w jednym miejscu Lipieck. „Yuterra” zawiera dział dla dzieci w różnym wieku, w którym można odebrać przedmioty do szkoły, zabawki dla najmłodszych, naczynia dla dzieci, pościel i kosmetyki dla niemowląt. Dział „Wystrój wnętrz” pełne ekskluzywnych prezentów oryginalnych prezentów i dekoracji domu, ramki, wazony na kwiaty. Ponadto „Yuterra” sklep są produktami sezonowymi. Są to rzeczy, na piknik i na świeżym powietrzu, meble ogrodowe i patio i narzędzi ogrodniczych.

Sklep "Yuterra" (Lipetsk): akcje

Spółka wyemitowała do swoich kart lojalności klientów. Z ich pomocą można nabyć swoje ulubione produkty w bardziej korzystnych warunkach. Ich obecność nie tylko pozwala zaoszczędzić na zakupach, ale także daje prawo stać się członkiem „Yuterra Club”, które wykonują różne promocje i konkursy. Aby stać się właścicielem karty musi być zakupiony w sklepie towar w wysokości 3000 rubli za jeden czek i dać go do kierownika sklepu. Po wypełnieniu formularza, będzie wydać kartę. Również w sklepach „Yuterra” można sklep dla bony. Będą one doskonałym prezentem dla bliskich, współpracowników i przyjaciół. Karty mogą być w wartości nominalnej od 300 do 5000 rubli. Są one wykonane w innej konstrukcji, w zależności od nominału.

Adres sklepu "Yuterra": Lipieck (godziny: 09.00-21.00), ulica Titova, 10.