688 Shares 3988 views

Jak zwiększyć ekranu na laptopie szybko, sprawnie i niedrogo?

Obecnie korzystanie z laptopa jest bardzo ważne, że jego Monitor został dostrojony jakościowo, ponieważ w tym przypadku nie szkodzi zdrowiu użytkownika i jest łatwy w obsłudze.


Ustawienia ekranu laptopa

Z tego powodu, nie jest to kwestia wielu właścicieli komputerów o jak skonfigurować ekran na laptopie. Jeśli nie jest ustawiony prawidłowo na osobę przeprowadzającą długo na tym urządzeniu, istnieje wspólny ból głowy, szybkie zmęczenie oczu i niechęć do pracy. Z tego powodu, poniżej dowiesz się, jak przeprowadzić tego typu ustawienia.

Konfiguracja komputera

1. Pierwszym krokiem jest zmiana rozmiaru ekranu komputera przenośnego, a aby to zrobić w menu na ekranie trzeba nacisnąć prawy przycisk myszy i wybierz „Personalizacja”. Następny pojawi się okno, które się pojawi, gdzie jest napisane, aby zmienić obraz i dźwięk.

2. Jak tylko pojawi się ten ekran, należy spojrzeć na pozycję „” ekran „” i wybrać najlepszy rozmiar czcionki.

3. Następnie należy przejść do ekranu ustawień, gdzie istnieje już przycisk „” Rozdzielczość „”. Tutaj jest tu należy zauważyć potrzebę jego pozycji. Poza faktem, że można dowiedzieć się, jak zwiększyć ekranu na laptopie, więc istnieje jeszcze możliwość, aby wybrać swój ulubiony motyw do dekoracji.

4. Ostatnią rzeczą do zrobienia – jest, aby potwierdzić wybór, a następnie wszystkie okna zostaną zamknięte automatycznie, a ekran zmieni zostać zapisane.

Jeśli praca komputer nadal powoduje dyskomfort, można spróbować ponownie, aby postępować zgodnie z instrukcjami, jak poszerzyć ekran na laptopie.

Sprawdź ustawienia wyświetlania

Jeśli wszystkie wymagane ustawienia zostały przeprowadzone, ale jakość nie jest jeszcze spełnione, wówczas, aby zrozumieć, w jaki sposób, aby zmaksymalizować ekran, zaleca się, aby przejść do natychmiastowej weryfikacji jej funkcjonowania. Stal jest teraz produkowane z matrycy typu IPS monitoruje, co oznacza, że można je dostosować się jak w domu, bez użycia jakiegokolwiek kalibratora sprzętu.

Najlepszy ze wszystkich kwestii, jak zwiększyć ekranu na laptopie, start z jego kontroli na zastosowanie takiej kolorze szarym, czyli potrzebę przyjrzenia się parametrami kontrastu, jasności i gamma.

Zaleca się, aby ściągnąć do tapet komputerowych, stworzonych specjalnie do tego celu uzupełnienia diagnozy. Po pobraniu zdjęć, nadaje się do rozdzielczości ekranu, tymczasowo zainstalować jeden z nich jako tło tapety na pulpicie. Następnie należy pozostawić komputer na odległość, przy której użytkownik jest w trakcie pracy monitora.

Jeśli nie jesteś pewien, jak zwiększyć ekranu na laptopie, a następnie przechodząc przez wszystkie etapy ustawiania w przyszłości poprzez ustawienie obrazu, nie można dostać niektóre z paskiem kolorów i jednolicie kolorowe w jednej gradientu kolorów. Ale jeśli to jest wciąż niewidzialny, monitor ponownie zaleca się skalibrować. Do przeprowadzenia tego typu ustawienie będzie potrzebował programu Lutcurve, jedyną wadą, która jest jego wysoki koszt. Wolnej preferencji analogi mogą być podane do aplikacji pod nazwą CL test, który jest łatwy do znalezienia. Dla niego jest stosowany Szczegółowe instrukcje użytkowania.

Sposób, aby szybko skonfigurować monitor

Jeśli jesteś właścicielem i udało się ustawić ekran laptopa, i wszelkiego rodzaju narzędzia i sztuczki nie dać oczekiwanych rezultatów, to był przełom bardziej profesjonalnego podejścia do problemu.

Nie jest tajemnicą, że dziś istnieje tak wiele programów, które mają na celu ułatwienie pracy ludzkiej, i zrobić wszystko dla niego. Aplikacje przeznaczone do konfiguracji komputera, nie mówiąc bez trudu dostosować ekran laptopa, wydając minimum wysiłku i czasu obsługi. Metoda ta nazywana jest kalibracja monitora komputerowego. Specjaliści z wszystkich istniejących programów zaleca się, aby dać pierwszeństwo do Lutcurve, ponieważ jest bardziej jakościowy. Poniższa zostaną przedstawione wszystkie sposoby go używać prawidłowo.

Aby wszystkie Zrealizowane działania były skuteczne, trzeba przywrócić wszystkie ustawienia Nvidii. W pracy nie wychodzić z fotela, ponieważ może on obniżyć swoje obiektywne spojrzenie, a następnie wynik pozytywny, nie dostaniesz.

metoda kalibracji

W ten sposób możemy rozważyć kwestię, jak zwiększyć ekranu na laptopie za pomocą kalibracji. Najpierw musisz wybrać wartość w pierwszym polu „” Gamma „”, nie przekracza 1,8. Liczba ta jest uważana za standard miarą. W następnym oknie z pomocą Fn i klawiszy strzałek zmienić poziom jasności tak, że kwadrat po lewej stronie, nie jest zbyt wyróżniał się na tle czerni. Okno „” White Point „” wskaźniki wartość obniża się do 20 numerów.

Ponadto, powinien udać się do „” All Cintrols „”, a już jest wartość umieścić na takim poziomie, że stają się szare kwadraty. Cóż, można zobaczyć wynik pracy, ponieważ będzie natychmiast zauważalny w ostatnim oknie.