590 Shares 7243 views

Umyć włosy w domu: porady i wskazówki

Często kobiety są eksperymenty z kolorem włosów na własną rękę, bez uciekania się do salonów kosmetycznych. Dlatego, aby przewidzieć, co będzie cień, czasami jest to po prostu niemożliwe. Dobrze, jeśli kolor, że masz po farbowaniu, odpowiada temu, co było spodziewać. Albo inaczej, ale nie wiele z planem. A co jeśli nowy szef cieniu ty włosów absolutnie nie podoba? W takiej sytuacji pomoże usuwania włosów. W domu, procedura ta może być wykonana z takim samym powodzeniem jak w fryzjera – płacisz tylko za usługę nie muszą … Jednak mam nadzieję, że to całkowicie usuwa nienawidzisz kolor, to nie jest konieczne. Wash pomaga rozjaśnić włosy do 6 kolorów. Być może, w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu będzie musiał spędzić kilka procedur.


Jaki jest zmywacz do włosów

W domu, zneutralizować skutki nieudanego eksperymentu jest możliwe za pomocą profesjonalnych kosmetyków do włosów. Na rynku szeroka gama myje :. Produkcji „Paul Mitchell” znanego „L'Oreal”, „Estelle”, itp Narzędzia te są dość proste w użyciu. W opakowaniu znajdziesz proszek tlenku i odczynnika w postaci płynnej. Te składniki powinny być mieszane razem i dodawane do szamponu. Mieszaninę następnie nakłada się na włosy i pocierać kilka minut. Następnie dokładnie umyć włosy. Jeśli to konieczne, procedura może zostać powtórzona. Jest też lekarstwem na myciu włosów, która działa na zasadzie maski: trzeba umieścić na suche włosy i iść do łóżka. I aby nie poplamić poduszkę i nadążyć, zaleca się użycie specjalnego kapelusza. W głowie rano należy umyć szamponem o niskim pH.

Co należy zwrócić uwagę:

  • zmywacz do włosów w domu może być wykorzystywane wyłącznie po 2 tygodniach po awarii barwienia, w przeciwnym razie istnieje ryzyko szkody dla już uszkodzonego farbowania włosów;
  • bezpośrednio przed procedurę należy zastosować do pianka do włosów o wysokiej wartości pH. Pomoże to wzmocnić strukturę włosów i tym samym chronić je przed wpływami chemicznymi;
  • Muszę umyć włosy ciepłą wodą (w miarę możliwości), po którym będzie można dowiedzieć się, czy farba zmywa się całkowicie. W tym celu dodaje się małą kroplę cieczy stosowana na kosmyki wywoływacza. Następnie spróbuj dotknąć włosy palcami, jeśli farba lewo na nich, wtedy procedura musi zostać powtórzony;
  • ponowne przemywanie można wykonać nie wcześniej niż jeden dzień.

Naturalne włosy zmywacz do domu

Jeżeli w pewnych okolicznościach zakupu produktów handlowych nie wydaje się być mycie, można gotować własne możliwości. Należy rozumieć, że ta metoda jest mniej skuteczna w porównaniu z użyciem profesjonalnych kosmetyków. On może rozjaśnić włosy do 1-2 ton. Proponujemy Ci kilka receptur.

  1. Wywar z rumianku 100 g suchego surowca jest wypełniona w 300 ml wrzącej wody i twierdzą
    przez 60 minut. Następnie dodać bulionu 30% nadtlenku wodoru (około 50 ml), miesza się i nanosi się na mokre włosy na 40 minut. Następnie kompozycję przemywa się szamponem.
  2. Maska jogurtu: Nałożyć na włosy zwykłym jogurtem i pozostawić na 2 godziny. Po tym moja głowa ciepłą wodą. Aby wzmocnić efekt, można użyć jogurt lub kefir dodać łyżeczkę sody oczyszczonej i wódki.

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę: najlepszy zmywacz do włosów – jest to narzędzie, które jest tuż za włosy. Co wybrać – kosmetyki specjalistów lub produktu naturalnego – zależy od Ciebie.