234 Shares 3720 views

Płaszcz z norek z plastrami: jak wybrać

Płaszcz z futrem – jest godnym ozdobą każdej kobiety. Najbardziej popularny z norek. Nie jest to zaskakujące, ponieważ skóra zwierzęcia jest bardzo atrakcyjny i w gotowym produkcie wygląda po prostu bosko. Płaszcz z norek z kawałków na wiele sposobów cenionych powyżej niektórych innych rodzajów futra.

Trochę historii

W dawnych czasach, gdy pełnił funkcję pieniądza futro norek nie jest szczególnie cenione. Ich wartość wzrosła tylko z rozpoczęciem produkcji futro. Brown został uznany za nieatrakcyjne, ale gdy futro z norek zaczął szyć wszystko zmieniło się radykalnie. Produkty te wzrosły znacząco w cenie, zasłaniając wiele innych futro.

Mink został sprowadzony po raz pierwszy w Ameryce, aw ostatnim wieku, został rozcieńczony w sztucznych warunkach. Każdy ekonomista miał w swojej szafie futra tego zwierzęcia. Jest uważany znakiem żywotności i wysokiej pozycji w społeczeństwie.

Co jest inna warstwa norek z plastrami całość

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie futra norek są wykonane z kawałków, ponieważ zwierzę jest bardzo mała. Szyć jedna warstwa o średniej długości i wielkości wymaga więcej niż 50 skór. W związku z tym cała rzecz na kawałki wielkości.

Norki futro z całych kawałków wszyty 15h15sm. Takie produkty są najwyższej jakości i drogie. Mniejsze stawów, już płaszcz.

Jeśli rozmiar jest znacznie mniejszy – jest uważany za płaszcz z norek z kawałków. Oni potrzebują dużo więcej, a koszty będą niższe.

Co jest lepsze: samica lub samiec skóra

Obie te opcje są dobre, jeśli są one wysokiej jakości i są używane w zależności od stylu produktu.

  • Skórki mężczyźni są większe, więc futro jest grube i puszyste. Są one często wykorzystywane do krótkich artykułów, które wyglądają po prostu luksusowy powodu długości pala.
  • samice skór są zazwyczaj przyjmowane przez długi i spalanego powłok jako nieznacznie cieńsza futra i lekkich produktów i płynące wyprowadzone.

Co wybrać? Naturalne lub farbowane futro?

Pragnienie, by sprawdzić, czy zabarwienie futra dało, nie zawsze jest możliwe do spełnienia. Nowoczesne technologie pozwalają uzyskać ten kolor, który jest trudny do odróżnienia od naturalnego koloru.

Farbowanie futra z wybielania skórę tworzy naturalny efekt. Podpushek 99% czarnego norek kontrasty, to jest powszechnie znane jako „czarna” diamentu. Wiele więcej do smaku zbudowany norki, jak to ma bogatą kolor czarny, a kolor jest naturalny olej.

Ogólnie rzecz biorąc, to nie jest głównym kryterium wyboru, jakość produktu nie wpływa. Dlatego też wybrać kolor, który wolisz.

Jak wybrać futro z kawałków

Jeżeli budżet nie pozwala na zakup produktu lub całe futro podobnego, najlepszym rozwiązaniem byłoby futro sztuk norek. Opinie właścicielom luksus bardzo imponujące. Najważniejszą rzeczą – prawo podejście do wyboru takich produktów.

Większość z tych warstw są wykonane z segmentów wykonanych z ogony, nogi i czoło bryushek. Wyglądają przyzwoity, ale będzie trwać przez dłuższy czas nie będzie. Dlatego lepiej jest, aby zwrócić uwagę na model, szyte z kawałków z tyłu. Otrzymane w ten sposób elementy są większe, mają grubość futro tak otrzymany cieplejszy.

Najlepiej jest szukać włoskiej płaszcz sztuk norek. Zdjęcia te produkty wyglądają wspaniale. Powłoki te są bardzo trudne do odróżnienia od całości. A wszystko to dzięki temu, że jest we Włoszech stosowane wybór komputera. Cienkie paski odroczyć tak umiejętnie, że pragnienie jest pewny, aby wypełnić swoją szafę z takiej perfekcji.

Szczególną uwagę należy zwrócić na szwach. Powinny one być gruby, nie ma brakujących linii i innych wad. Wybierz tylko szyte futer. Nawet jeśli sprzedający dostarczy Ci 100% gwarancji jakości dla produktów, gdzie szwy są przyklejone – nie wierzę. Tego rodzaju rzeczy przez długi czas nie przyniesie. Wkrótce będzie rozczarowany kupnem, ale dlatego, że pieniądze nie wróci.

style moda

Długie płaszcze podłoga stracił swoje znaczenie. Obecnie grecki i włoski producenci oferują wszystkie rodzaje powłok z długimi rękawami, lub aż do łokci, kamizelki i płaszcze. Można wybrać oryginalną razletayki kolan, które wyglądają dobrze z pasem. Klasyczna wersja będzie kierować lakier nawierzchniowy do połowy łydki.

Poza style, nowe trendy w kolorach. Tak, to jest bardzo pilne stało się płaszcz z norek z jasnym drewnem kawałki. Wystarczy spojrzeć wspaniały model w kolorze białym i niebieskim.

Należy dać pierwszeństwo produktom, w których elementy są określone w formie cienkich pasków poziomych lub ukośnych.

Płaszcze sztuk – jest to dobre rozwiązanie dla braku oszczędności kupić cały model. Ten produkt wygląda świetnie. Jedyną wadą jest to, że zmiany warstwa elementów norek dość trudne. Ale jeśli model przyszedł do swoich potrzeb, zachęcamy do zakupu. W tych ubrań będzie ciepłe i przytulne.