579 Shares 9808 views

Jak naprawić rekord „VKontakte” w grupie lub na ścianie?

Teraz wielu myśli, jak rozwiązać rekord „VKontakte”. W grupie, lub na Twojej ścianie we wspólnocie – to nie ma znaczenia. Dziś postaramy się z Tobą skontaktować, aby zrozumieć, w jaki sposób można to zrobić i dlaczego.


korzyść

Tak więc, zanim myśleć jak rozwiązać rekord „VKontakte” w grupie, dowiedzmy się, dlaczego. Wszakże przed tą funkcją nie było, ale użytkownicy będą w dalszym ciągu z powodzeniem wykorzystać sieć społeczną.

Fakt, że wszystko stale rośnie na całym świecie. W tym sieci społecznych. Więc tutaj administracja stara się zrobić wszystko w trosce o wygodę swoich klientów. Na razie konkurencja między „sotsialok” dość duże. Tak więc istnieją różne funkcje, które pomagają użytkownikom.

Zabezpieczanie rekordy na ścianie – to jest bardzo wygodne. Specjalnie dla grup i społeczności. Z pomocą takiego zapisu, można łatwo opuścić jakikolwiek ważny komunikat do wszystkich innych stanowisk i nie trzeba się martwić, że zostanie pozostawione bez uwagi. Zobaczmy więc, jak naprawić rekord „VKontakte” w grupie lub na ścianie.

szkolenie

Tak więc, nasze zadanie dzisiaj jest dość szybkie i łatwe. Tylko kilka kroków – po dotarciu życzenia. Więc przejdźmy do badania kwestii, jak zabezpieczyć stanowisko w ścianie Wspólnota „VKontakte”.

Wszystko zaczyna się od bardzo wstępnych etapów – przygotowania. Aby to zrobić, trzeba znaleźć wpis, który chcesz naprawić. Albo trzeba najpierw napisać nowy post. Jeśli wybierzesz drugą drogę, konieczne jest, aby dowiedzieć się, co chcesz opublikować. We wszystkich tego wpisu może zawierać wywiady, zdjęcia, filmy i wszelkie inne informacje, które mogą być dołączone do wiadomości.

Tak więc, kiedy można znaleźć lub napisać post, można przejść do następnego kroku, aby dowiedzieć się, jak naprawić rekord „VKontakte” w grupie, czyli bezpośrednio na miejscu.

wpis miejsce

Więc opublikowały lub znalezione w słupek. Biznes dla małych: istnieją tylko niektóre z jego miejsca i bezpieczne. Ale nie bój się. Jest to zaledwie kilka kliknięć myszą.

Po pierwsze, przyjrzyjmy się, jak dodawać wpisy, które można znaleźć. Otwórz konkretną post. Następnie spojrzeć w lewym dolnym rogu Posty: musi być zapisana data i godzina, kiedy rekord został opublikowany. Konieczne jest, aby kliknąć.

Będziesz mieć zapis, że planowany na rozpatrzenie. Teraz znajdź napis po prawej stronie słupka. To się nazywa – „Publikuj”. Po kliknięciu na nią po zabezpieczona. Jak rozwiązać ten post do grupy ściennego (str publicznej, społeczności)? Musisz mieć uprawnienia administratora do obiektu.

publikujemy prosto z cyny

Teraz omówmy sprawę z wami, jak są umieszczone i zamocowane na ścianach stanowisk społecznych, który właśnie napisał. Jak wspomniano wcześniej, należy najpierw utworzyć jedną lub inny rekord. Po tym konieczne jest, aby je opublikować. Bez tej poprawki nie może być. W związku z tym, należy pamiętać, że po napisaniu trzeba kliknąć na odpowiedni przycisk.

Teraz zwrócić uwagę na swoim stanowisku. Powinno to wyglądać dokładnie tak samo, jak w przypadku już z kimś rekord opublikowany. Kliknij na data zamieszczenia. Będziesz mieć znajome okno. Prawdopodobnie już zrozumieć, co należy zrobić: wystarczy kliknąć na „Secure ścianie Wspólnoty”, a następnie zamknij okno bezpiecznie. Rekord zostanie naprawiony.

Aby go odłączyć, należy wykonać te same elementy, jak na konsolidację. Teraz, gdy wiesz, jak rozwiązać rekord „VKontakte” w grupie lub w jego ścianie. Czasami może to być bardzo przydatne.